Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@danielek. Nie mam pojęcia co z tym teraz zrobić. Stacja, gdzie był robiony przegląd 4 lata temu i wpisany zły stan licznika w tej chwili ma zmienioną siedzibę i nazwę. Najprościej to zgłosić wymianę licznika po prostu... A gość był wystrzelony, nie chciał nawet zrobić jazdy próbnej, mimo tego, że nalegałem. Podpisał papiery, pojechał do domu i na drugi dzień dostałem telefon, że moto mi oddaje. Okaże się, że zostanę z nim do końca życia, bo szanowny diagnosta nie raczył zwrócić uwagi na to co wpisuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marco80 Wiem o tym, praktycznie każde stare moto ma skręcony licznik. Nie mówię, że moje nie, bo poprzednio miała dwóch właścicieli i nie wiem co oni robili z licznikiem, ale po prostu błąd był w trakcie mojego posiadania. Kupiec jak już ode mnie odjeżdżał to powiedział, że do motocykla nie ma żadnych zastrzeżeń, ale co do mojej uczciwości już tak i zwrócił dla zasady 😄 Zmarnowałem dwa dni i muszę przygotować sprzęt na nowo do zimowania, nie wiem co jest czasami gorsze w tym kraju, sprzedający czy kupujący.. Trochę samochodów i motocykli miałem, ale taka chora sytuacja mi się jeszcze nie zdarzyła. Problemem jest też to, że cebra jest z UK i diagności na przeglądach raz wpisywali przebieg w milach, raz przeliczony z mil na kilometry, a raz po prostu w kilometrach, burdel jest niezły.

4659cab788218d6fgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdanek Jeżeli kupujący patrzy tylko na licznik to dobrze że tobie oddał z doświadczenia wiem że z takimi są tylko problemy. Sam jak kupowałem moto to ostatnią rzeczą był stan licznika- rama i stan techniczny najważniejsze a nie cyferki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa... Babeczka nie wyhamowala za mną i wjechała w dupu.... Z zewnątrz jedynie lakier popekany i porysowany ale obawiam się co może być pod spodem bo trochę poczułem uderzenie

 

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

42a254c3ee36b52098b05c0a94d87213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet nie dostał pod zderzakiem to dokładnie obejrzyj miejsce styku zderzaka i budy,kiedyś miałem identyczną sytuację i po 2 latach pojawiła się ruda bo zderzak rozciął lakier na pierwszy rzut oka nic nie było widać a jednak narobiło szkody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf91 @Eidos71 

Szalejące w okolicy rotawirusy.

Na 5 członków rodziny na kroplówce było nas 4 😒

A o 3.00 wyjazd na Gdańsk i lot do domu...

Najgorsze że to miały być święta idealne. Pierwszy raz w Roli Ojca 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

##@Tomas22  - współczuję... Znam ból z rotawirusem w święta, choć nie na takim poziomie... Zdrowiej i nie odwodnij się - po powrocie do domu musisz uzupełniać poziom płynów 😉 Najpierw elektrolity, a potem... Procenty 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znajoma zadzwoniła żebym zszedł na parking, bo ktoś coś jej odwalił przy samochodzie.

Schodzę, patrzę... drzwi od strony kierowcy tuż pod linią  szyby, tylne nadkole - krecha zrobiona gwoździem lub kluczami.

Bardzo głęboko, miejscami pod podkład do blachy. Taki prezent świąteczny ktoś zrobił.

Jakbym chama złapał to łapy bym połamał na 100%. Najwyżej maiłbym sprawę w sądzie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy dotyczące rejestracji pojazdów - po prostu ręce opadają. Nie ma to jak wymyślać koło na nowo z każdym rozporządzeniem. I nie, nie jestem jednym z tych, którzy noszą po 12 umów do WK, bo zagrożono karą za nieprzerejestrowanie pojazdu w terminie 30 dni. Ale takich też się dzisiaj naoglądałem: dzikie tłumy kwadrans przed otwarciem, a o 9 rano sznur samochodów blokował ulicę przy Urzędzie Miejskim. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy dotyczące rejestracji pojazdów - po prostu ręce opadają. Nie ma to jak wymyślać koło na nowo z każdym rozporządzeniem. I nie, nie jestem jednym z tych, którzy noszą po 12 umów do WK, bo zagrożono karą za nieprzerejestrowanie pojazdu w terminie 30 dni. Ale takich też się dzisiaj naoglądałem: dzikie tłumy kwadrans przed otwarciem, a o 9 rano sznur samochodów blokował ulicę przy Urzędzie Miejskim. :mrgreen:
Przepis o rejestracji w ciągu 30 dni od nabycia to byl od 1998 r chyba z tego co pamiętam. Po prostu dodano do niego represje:) Inna sprawa, że przy tym znowu zrobiono to bardzo po łebkach, czego efekty będą się długo czkawką odbijać.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.