Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Odbierałem dzisiaj samochód od lakiernika, czarny uni i uprzedzałem go żeby tego nie polerował ale jednak to zrobił. Farecla G3. Nie wyglądało to tragiczie na pierwszy rzut oka ale ultracoat wipe it ujawnił prawdę. Możecie się tylko domyślać jak to wygląda. A jeszcze jak ją zachwalał i mówił że testował menzerny i 3M i inne różne i nadal farecla G3 mu najlepiej działa. Już nie chciało mi się go przekonywać bo to i tak bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Crasher napisał:

Wystawiłem audi na sprzedaż i od 2 tygodni nawet nikt nie zadzwonił... Cena jest z pośród aut z tymi parametrami średnia a nadal nic....

miałem trzy auta, które leciały trzy miechy w ogłoszeniach. Przyszedł sierpień i poszły w tydzień 😉 Generalnie sprzedaż kiepska w tym roku w moich okolicach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crasher ja swojego Focusa mega zadbanego sprzedawałem 2 miesiące i sprzedał się ostatniego dnia ogłoszenia... przez 2 miesiące zadzwoniły 2 osoby  z czego tylko jedna przyjechała obejrzeć i od razu kupiła... Trzeba trafić na osobę która szuka konkretnie takiego auta, a nie tzw. APACZY... - co pan robi? A PACZE SE 😄 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Focus 2 fl sprzedawał się 1,5 miesiąca. To nie kwestia zadbanego modelu tylko tego że na całą Polskę jest ok 1200 ogłoszeń z Focusami czyli jest w czym przebierać. Wystaw Toyote Avensis,Corolle w benzynie po 2012r to pójdzie w przeciągu kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, danielek. napisał:

Mój Focus 2 fl sprzedawał się 1,5 miesiąca. To nie kwestia zadbanego modelu tylko tego że na całą Polskę jest ok 1200 ogłoszeń z Focusami czyli jest w czym przebierać. Wystaw Toyote Avensis,Corolle w benzynie po 2012r to pójdzie w przeciągu kilku dni.

Vw jest jeszcze więcej, a sprzedawałem każdego w przeciągu max tygodnia od wystawienia 🙂 Nie ma reguły... Najgorzej chyba mieć "zwykłe" auto. Czyli srebrne/szare z dieslem albo w gazie słabo lub przeciętnie wyposażone. Takie auto się niczym nie wyróżnia. Jeśli jest jakaś fajna wersja silnikowa albo limitowana edycja i nie jest szrotem to schodzi od ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie albo mieć rzadka markę. Dwie alfy sprzedałem w mniej niż tydzień. Z czego jedna była najdroższa na Allegro.

Niestety ale w autach używanych ponad 5 letnich najważniejsze dla ludzi jest wyposażenie. Przy młodszych autach ludzie dopiero patrzą na kraj pochodzenia lub ilość właścicieli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Vitoocars spoko. Chłopak który się kiedyś udzielał na tym forum. Osobiście byłem z kuzynem u niego  po Lagune III i wszystko tak jak być powinno. @Gesiu_15 też ma od niego auto na zamówienie i wszystko jest ok także tego...  🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi byli, też z mojego polecenia i wyjechali rozczarowani z komisu, nawet opinie zostawili na stronie.

 

Ogólnie jak obserwuję profil to większość aut ma z licytacji auto1 lub Danii i Szwajcarii. Raczej pozytywne opinie.

 

Znajdź sobie na fb profil laguna fani. Można tam od właściciela nieraz wyłapać ofertę sprzedaży fajnej Laguny GT.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uszkodzony atomizer w powłoce FX Protect vision coat ! :/
A jak się później okazało powłoka nie otwierana termin do 04.2020 a wewnątrz pływały jakby skrystalizowane cząsteczki które pewnie przypchaly atomizer. I cała operacja psu .... Na budę .
Miało być pięknie wyszło jak zwykle. Ciekawe czy chociaż utrzyma swoje właściwości po aplikacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.