Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

(Uczciwie: to się wydarzyło 13 czerwca 2019r., ale "Czasami człowiek musi, inaczej się udusi (...)" jak śpiewał Jerzy Stuhr...)

 

Wychodzę rano do pracy. Już miałem łapać za klamkę i....

Co to ma być?!

LukasM_zamek.jpg.f64d7588d46ee06bf4ae37bba4db4d84.jpg

Po jakimś dłuższym czasie ochłonąłem, bo... (przewrotnie) chyba powinienem się cieszyć, że mogłem zrobić to zdjęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dareme89 Mieszkam w Łodzi.
Akurat teraz przesunąłem samochód przed swój blok, na dzierżawione (moje) miejsce parkingowe (pff... jeśli faktycznie wzmocnią sygnał kluczyka z 3 piętra, to i tak nie usłyszę alarmu).
Samochód nie jest moją własnością i ma małopolskie blachy - może to skusiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 Rozmawiałem z Policją przez telefon.
Potem jednak zarzuciłem temat po dyskusji z ludźmi, którym w przeszłości skradziono, np. laptop z samochodu.
Twierdzili, że szkoda mojego czasu i "rozdrapywania rany". Lepiej się samemu "wylizać" i żyć dalej, z uśmiechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprzekładałem blaszki ze starej do nowej i kluczyk pozostał , a tym samym nic więcej nie musiałem z imo kombinować .  Najpierw byłem pewien że padła kostka ale potem okazało się że kostka jest OK ale bolec się ułamał , więc poszukałem w okolicy sklep który to miał na stanie (mały sklepik w Chorzowie) i ze śrubokrętem w kostce pojechałem po tę część za chyba 34zł . Poskładanie do kupy zajęło mniej czasu niż wycieczka do Chorzowa . 

PS: na szrocie w Zabrzu  chcieli 100 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beskid slaski, poranek w hotelu, dobre sniadani i wio na szlak, fajne widoki, odpowiednia pogoda, piwerko w schronisko i powrot. Wchodze do hotelu i sprzataja jeszcze pokoj, mysle a to jeszcze pare buszkow e-fajki. Wracamy do pokoju, ktory oczywiscie nie zostal posprzatany, ale mniejsza o to jakos nie bylo balaganu przed wyjsciem, cos mnie tknelo zeby zerknac do portfela ktory zostal, bo po co go brac na szlak. Patrze do srodka, a tam pusto! Mysle a to wlozylem do spodni czy gdzies... przeszukalismy caly pokoj, spodnie, torby kurtki i nic... fakt ze w portfelu 'tylko' 50zl ale no kurde... oczywiscie zglosilem na recepcji i zobaczymy co z tego bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu dostałem od malzonki. Teraz jest ona z synem w Polsce to pomyślałem że idealna okazja by zrobić sobie samotny wieczór 😁 jak to było w jednym filmie "gorzała chodzi za mną od samego rana ". Przygotowałem się jak należy pierwszy drink a to się okazała Sambuca !! Prawie umarłem. A już mocnego alkoholu nie kupię nigdzie o tej porze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, david2888 napisał:

Co to znaczy? 

 

Sambuca – bezbarwny, pochodzący z Włoch likier anyżkowo-owocowo-ziołowy, zawierający zazwyczaj od 38 do 40% alkoholu. Jest produkowany na bazie kwiatów czarnego bzu (wł. Sambuco), anyżu gwiaździstego, kopru włoskiego, lukrecji oraz soków[1].

 

Kiedyś pomyliłem wódkę że spirytusem i tak nie cierpiałem jak teraz 😁

@menior próbowałeś kiedyś ? 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22  Pewnie 😉 To taki likier,dosc ciezki o smaku takim slodko anyzowym,nie nadaje sie raczej do picia jak nasza zoladkowa gorzka smakowa 😁 Tylko kieliszeczek albo dodatek do czegos,jako ciekawostka Wlosi dodaja ja do kawy espresso tzw.caffe corretto sambuca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, david2888 napisał:

@Tomas22 Lo kurde bleee,  dobrze że mówisz. Co prawda w Rzymie jestem od środy i do jutra. To przynajmniej nie zamówię tego 

Co innego mieć świadomość co się pije 😉 smak na tyle orginalny że myślę że warto sprobowac, oczywiście podane w odpowiedni sposób 🤪 ja zrobiłem sobie drineczka ze świadomością że jest to czysta wódeczka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.