Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.07.2019 o 20:14, Matrix napisał:

Zmieniam olej w swojej Ibizie, miałem mobila 10w40 wlałem motula 6100 10w40 i ojciec co Ty za syfy lejesz, castrol, lotos a nie jakieś wynalazki. Nie znam się wybitnie ale po opiniach uznałem że motul jest okej. A wy jak myślicie? 

Akurat tak się sklada, że Motul, millers czy liqui Molly to są oleje półkę wyżej od mobila, czy Castrol a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2019 o 20:29, Matrix napisał:

No on myśli że jeśli mobil 15w40 jest dobry do ciężkiego sprzętu z dieslem to dla osobowych wersja 10w40 bd idealna. Ale też kurcze chyba motul nie jest jakiś szajs? 

Dobry 10W40 to jest to: https://www.amsoil.com/shop/by-product/motor-oil/diesel/premium-protection-10w-40-synthetic-motor-oil/?code=AMOQT-EA

Większość 10W40 to mniejszy lub większy szajs, co zostało Ci w odpowiednim wątku wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zabrać się w końcu za mycie i niestety lipa, pianownica odmawia posłuszeństwa .

Miał ktoś podobny problem ?

To co cieknie po bokach to z powodu braku oringu, aczkolwiek wcześniej też tak się działo.  Wymieniłem sitko, filtr, odkamienilem cały korpus i dalej to samo. Na normalnych lancach myjka działa prawidłowo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buka hmm może za wysokie ciśnienie (pianownica blokuje przepływ) i myjka przerywa pracę, nie wiem jaką masz myjkę i jakie jest podłączenie węża do lancy, jak skręcane to może da się poluzować połączenie tak żeby trochę wody ciekło i wtedy spróbuj. No chyba, że myjka ma regulację ciśnienia to spróbuj zmniejszyc

Tutaj masz podobny temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qdlatyNH to chyba standard, strach przed zapłatą za szkody a co najgorsze przed utratą zniżek i sprawca spie... Kilka tygodni temu miałem podobnie, sprawa zgłoszona na policję ale wątpię, że coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21599]qdlatyNH[/mention] to chyba standard, strach przed zapłatą za szkody a co najgorsze przed utratą zniżek i sprawca spie... Kilka tygodni temu miałem podobnie, sprawa zgłoszona na policję ale wątpię, że coś z tego będzie.
Chyba właśnie jest tak jak piszesz, że strach przed zwyżką itp. To moje to lekka przycierka, ale i tak coś mnie trafia, bo człowiek dba jak może, a inny ma to w czterech literach.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inka14 przy ciasnym garażu polecam metodę "jak najbliżej ściany"

Przestawianie auta by robiąc lewą stronę prawa znajdowała się jak najbliżej ściany potem wyjazd i na odwrót 😉

Btw jakie to są wymiary garażu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomas22 napisał:

@Inka14 przy ciasnym garażu polecam metodę "jak najbliżej ściany"

Przestawianie auta by robiąc lewą stronę prawa znajdowała się jak najbliżej ściany potem wyjazd i na odwrót 😉

 

Skąd ja to znam haha.... ale dla chcącego nic trudnego 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wam powiem w drugą stronę. Mam do dyspozycji sporą cześć 1000m^2 zadaszonej hali, ale nie idzie tam nic zrobić bo po godzinie samochód jest cały zakurzony :/, musiałbym wstawiać namiot, żeby się nie kurzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tomas22 napisał:

Btw jakie to są wymiary garażu ?

Wydaje mi się, że coś koło 3x10m. Łatwiej by było gdyby pod ścianami nie było tylu rzeczy, ale ja z moją posturą miałam problem by to wszystko powyciągać. Tak czy siak, metoda "jak najbliżej ściany" pomogła, ale i tak kolano się zbuntowało 😔

14 godzin temu, smerf91 napisał:

Skąd ja to znam haha.... ale dla chcącego nic trudnego 🙂 

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam taki problem. Ale jak już powiedziałeś, dla chcącego nic trudnego, udało mi się zrobić całe auto 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.