Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenzi Krwawa felga. Produkt robi robotę, ale atomizer to jakaś masakra! W połowie butelki zaczął robić takie jaja, że przelałem go go innej butelki, zapiąłem normalnego canyona, i dopiero zaczęła się praca. Może jutro dam jeszcze szanse atomizerowi z Tenzi, ale nie wiem. Mogę dać jeszcze 12 szans, pytanie czy warto?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane opony kurierem geis, gość przełożył dostarczenie na inny termin, kuriera wtedy jednak w drugim terminie nie było miał być wczoraj i kurier twierdzi że był ale gościa nie było i nie odbierał telefonu a gościu twierdzi że kurier dzwonił że będzie a go nie było. Opony są zwrotem i jest na tym pobranie i już tak 3 tydzień się bujają z tym. I teraz jeden składa na drugiego... Firma kurierska napisała że paka do odebrania tam i tam ale już widzę jak koleś chce po nią jechać bo jemu na tym nie zależy, kasę wziął towaru nie ma także nie jego interes... Co tu zrobić ktoś ma podobne doświadczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domelzgodnie z obietnicą - i przestań wierzyć w zdolności telepatyczne Forumowiczów - post jest jasno określony, gwarantem uczciwości jest portal aukcyjny i moja reputacja na Forum. 

Jeśli nikt nie zgłasza wobec mnie uwag, nie życzę sobie kolejnych insynuacji dot. rzekomych oszustw itd - robię to tylko z zamiłowania dla Forumowiczów, zaś czepiacie się jednego słowa jest naprawdę żenujące. 

Było proponowane aby jako Administracja weryfikować Sprzedających - no ale po co - lepiej ubijać istotę współpracy i jakiejkolwiek logiki. 

Może niech wypowiedzą się Ci którym wysłałem chemię - zresztą znasz ich, przecież usunąłeś wątek z listą chętnych na chemie i zostawiłeś mnie z chemią za blisko 300zl. 

PS, dlaczego usuwasz zrzut PW naszej rozmowy? Czy że względu na sposób w jaki okresliłeś Forumowiczów? 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vangsta Pozwolę sie wtrącić, ale kolego chyba masz chyba problemy ze zrozumieniem, wiec może podpowiem.

Jest punkt w regulaminie o zakazie rozlewania i sprzedawania rozlewek a ty jeszcze chamsko używasz słowa "rozlewka". Jesteś użytkownikiem forum ? Zaakceptowałeś regulamin forum? Więc przestrzegaj go i bądź ok.

Tu nie chodzi o podważanie twojej osoby  czy uczciwości Twojej 🙂 bo wiem że robisz to rzetelnie, sumiennie 🙂 Po prostu chodzi o producentów, dystrybutorów danej chemii 🙂 

Po prostu taki jest regulamin i go przestrzegaj, a ty brniesz ciągle w swoje 🙂 AMEN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 co jest złego w słowie 'rozlewka'? 

Czy nieuzywanie tego słowa jakkolwiek wpłynie na jakość i wiarygodność transakcji? 

Takie podejście jest równie słabe jak niegdyś w reklamach - Łódka Bols itd. 

Jeśli chodzi o dystrybutorów i producentów - kupiłem po ich ustalonej cenie i spelniłem swoje zobowiązanie wobec nich. 

Jeśli chcą sprzedawać wielkości dopasowane do potrzeb Forumowiczów, niech takie zaczną produkować - ja mam co robić a nie rozlewać ich towar. 

Słusznie zauważyłeś - brnę ciągle w swoje - bo ciągle nie dostaje odpowiedzi (logicznej) co złego jest w tym słowie. 

Od dziś pewno będzie można kogos zwyzywać mówiąc 'ty rozlewko jedna ty' 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 5.06.2019 o 10:53, vangsta napisał:

Przestań już, robisz się niepoważny.

Nie poważny to ty zaczynasz być i jakiekolwiek interesy z Tobą, ponieważ:

- upubliczniasz prywatne rozmowy i prywatne sugestie - mimo, że sobie tego WYRAŹNIE nie życzyłem. Twoja reputacja zaczyna być wątpliwa. Co jeszcze upubliczniasz ? Pamiętasz jak prosiłeś mnie o poufność w sprawie tej Starej Warszawy ? Nie ? Krótką masz pamięć ? Pierwsze co zrobiłem to obiecałem poufność i nawet pokasowałem Twoje posty o której prosiłeś. A ty dziś nie czekając nawet na moja odpowiedź stwierdziłeś: "Nie widzę powodu aby robić z niej tajemnice - szukasz uzasadnienia, zmierz się z komentarzami Forumowiczów. " No tak przecież Twoja duma została urażona, ukryciem tematu nie zgodnym z regulaminem. Wyraźnie napisałem, że nie życzę sobie upublicznienia jakichkolwiek PRIVów. Jesteś "persona non grata", reputacja -1. Jakiekolwiek interesy z Tobą to ryzyko "wycieku" jakiś poufnych informacji.

Dodatkowo:

Cytat

Rozmowy prowadzone pomiędzy dwiema osobami, niezależnie czy mają charakter prywatny czy służbowy, zawsze są objęte tajemnicą korespondencji, która jest chroniona jako dobro osobiste (art. 23 kodeksu cywilnego).

Za publikowanie screenów z naszego PW powinieneś za to dostać bana permanentnego o ile nie paragraf.

 

- dolewasz oliwy do ognia mimo, że dyskusja została zamknięta jakiś czas temu w tym samym temacie o rozlewkach.

- nie przestrzegasz regulaminu forum - mimo, że prosiłem (jestem MODEM działamy wedle regulaminu - jeśli regulamin ma braki załóż posta i głosowanie żeby to zmienić)

- zasugerowałem prywatnie, kulturalnie co masz zrobić - ale mimo wszystko wolisz personalne podjazdy i ataki i upublicznianie PRIVów.

- nad interpretujesz wszystkie sugestie reakcją "ale moja reputacja i setki sprzedanych.... trzeba to zmienić....nie rozumiem... bez sensu... itd"

 

Napisałem Ci co możesz zrobić ale dalej brniesz z PRIVA do publicznych postów - tylko żeby dopiec, dolać oliwy do ognia. Jesteś nie poważna osobą. Zaczęliśmy prywatnie ale skończymy publicznie skoro tak chcesz.

Niech Administracja się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel boicie się jak ognia odpowiedzi na jedno proste pytanie - dlaczego słowo ROZLEWKA tak bardzo przeszkadza? Administracja zbywa pytania innych, stąd pisze o tym tutaj. 

Ustalcie sobie kozła ofiarnego który wytłumaczy i po sprawie. 

A co do screenu postu - proszę opowiedz jak zgrabnie okresliłeś Forumowiczów - zapewne dlatego tak bardzo nie chcesz aby ten screen ujrzał światło dzienne. 

Chcesz zakończyć wątek - odpowiedź na proste pytanie - co jest złego w słowie ROZLEWKA i w jaki sposób jego zmienianie wpłynie na jakość i wiarygodność transakcji na forum. 

Śmiało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, vangsta napisał:

Słusznie zauważyłeś - brnę ciągle w swoje - bo ciągle nie dostaje odpowiedzi (logicznej) co złego jest w tym słowie. 

To Ci powiem to logicznie - Producenci sobie nie życzą, żeby ich produkty były rozlewane i sprzedawane przez użytkowników 🙂 Administracji to zwisa, ale mieli uwagi od producentów, więc stąd ten punkt w regulaminie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vangsta , ja tylko zacytuję to co napisał już @Domel

5 minut temu, Domel napisał:

nie przestrzegasz regulaminu forum - mimo, że prosiłem (jestem MODEM działamy wedle regulaminu - jeśli regulamin ma braki załóż posta i głosowanie żeby to zmienić)

Wszystko podlega dyskusji , ale w ramach kultury . Zapis w regulaminie z tego co pamiętam był wynegocjowany z dystrybutorami i był zapisany wcześniej niż ja osobiście przystąpiłem do forum 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, vangsta napisał:

A co do screenu postu - proszę opowiedz jak zgrabnie okresliłeś Forumowiczów - zapewne dlatego tak bardzo nie chcesz aby ten screen ujrzał światło dzienne. 

Aaaa o to ci chodzi 🙂 Czyli jednak prywatne podjazdy i dalej nad interpretujesz 🙂 Dobrze wiedzieć z kim mamy do czynienia 🙂 Odradzam jakichkolwiek interesów z tym panem, to może być niebezpieczne.

image.png.c950f131ca2fd9ce6cdc5bbff0913fb1.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.