Skocz do zawartości

Testy porównawcze QW i QD - ADBL, Good Stuff, Soft99, Megs, Funky Witch.....


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to ciągle siedzi i kropelkuje... a zrobione chyba z 2kkm już.

Wydaje mi się że delikatnie lepsze krople trzymie adbl. Mimo wszystko uqw nie zjechał po 3 dniach tylko siedzi już ponad 2 tygodnie. Tu fota po adbl yeti i spłukaniu. Przyszedł deszcz i nie zdążyłem nawet wiader wyjąć. Krople "deszczowe". Po prawej adbl po lewej uqw.

20170705_101228.jpg
20170705_101234.jpg
20170705_101239.jpg
20170705_102721.jpg

 

A tu krople po bezdotyku (więc w sumie też bez porządnego mycia).

20170706_195301.jpg

 

adbl
20170706_195309.jpg

 

uqw
20170706_195312.jpg

 

Auto na 2 wiadra umyłem dzisiaj... ale stoi w garażu bo oczywiście zaczął padać deszcz... co za pogoda w tym tygodniu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był czas więc zrobiłem co ustaliliśmy. Auto umyte chemią z myjni. Poprawione jak zwykle FX Protect. Potem położony cleaner GS Rhino Horn i na koniec ADBL Wipe Out żeby już żadnych wątpliwości nie było. Położone oba Megsy (mój i Michała). Poczekamy do jutra i pobawimy się wodą. Megs poleciał też na zderzaki i na doły drzwi. Oczywiście na taki sam podkład. Na resztę Nebula

 

test24.jpg

 

test25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę że się poddaję z moim lakierem. Nie rozumiem, nie ogarniam, nie chcę już żadnych wniosków wyciągać. Po prostu zostawię tu tylko fotkę. 24 godziny po aplikacji. Opsikane wodą minaralną z atomizera

 

test26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strus napisał:

Mój też nówka, prosto z USA przez ręce jednego z naszych moderatorów

Słuchaj, te różnice w kropelkowaniu może mogą wynikać też z różnic w Twoim polewaniu wodą. Inne kąty, nachylenie butelki, itd...

Może spróbuj polać je na bezdotyku/poczekać na deszcz, żeby wykluczyć sposób polewania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lolomanolo napisał:

Kat nachylenia butelki przy polewaniu woda ma taki wplyw na krople? No bez jaj.

Poza tym napisal, ze poszlo z atomizera...

Chodziło mi o kąt spryskiwania i bliskość atomizera od powierzchni maski. To może mieć znaczenie, ale nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę swój "test" bo mija już prawie miesiąc a oba produkty ciągle siedzą. Fakt krople koślawe ale woda mimo wszystko ucieka z maski. Przy niezabezpieczonym lakierze po prostu była tafla. Dziś na maskę wleciał botox więc test i tak byłby niemiarodajny. Tak czy siak u mnie oba QW zrobiły prawie 3 tys km w miesiąc przy zmiennej pogodzie i wytrzymały bez problemu. Teraz przyjdzie kolej na spray wax magic :) Czekam tylko na paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że krople sa lepsze niż po tej wodzie z atomizera. Umówmy się że quik waxy nie będą zrzucać wody jak np collinite. Polej wodą ze szlaufa i zobaczysz jak prędko spływa woda, to wydaje mi sie da lepszy obraz niż ciągłe oglądanie kropel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.