Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy tym nadal "jestem ekologiczny" i moja fura spełnia normę Euro 4 wprowadzoną przez nawiedzonych, zielonych eurobaranków ;)

 

Jak sprawdzasz spełnianie tej normy pod kątem PM, czyli pyłów zawieszonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarekcw jak najbardziej jestem przeciwnikiem kopcącego golfa, ostatnio widziałem pare diesli m.in. golf 4 który tak kopcił, że nie dało się za nim jechać, a zderzak miał nad rurą wydechową dosłownie czarny. Też jestem za, żeby autosany eliminować z dróg. Ale usprawiedliwianie siebie na te przypadki nie jest fair.

 

Kiedyś tzn z 8 lat temu jechałem za vw polo 1,4 tdi. Ale byłem zdziwiony, że nie puszcza nawet dymka. Auto ma na liczniku cos koło 300 tyś km i dpf ma się dobrze. Ale polacy jak zwykle są mądrzejsi od innych. Nie rozumiem jak można wycinać coś, co działa. Argumenty żadne do mnie nie przemówią, ja nie wycinam u siebie katalizatora żeby mieć lepsze przyspieszenie. Ale polacy zawsze najmądrzejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ogrzewania ja ogrzewam od ponad 20 lat gazem. Sporadycznie podpalam sobie drewno w kominku. Właściciel domu a zarazem piekarni w jednym budynku pali co popadnie. Od wielu lat żadnej kontroli u niego nie było, sąsiedzi, którzy chcieli z nim walczyć zostali zastraszeni. On chyba nie jest zwykłym Kowalskim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawie ... 94402.html

 

Jak powiedział, lepiej sytuowani "mają pewne zobowiązania". "Dzięki różnemu splotowi okoliczności, swojemu wykształceniu, talentom, szczęściu czasami, czasami temu co odziedziczyli, zarabiają więcej, ale dobro wspólne i takie podstawowe wartości, które my przywracamy, taki podstawowy system wartości, czyli patriotyzm, propaństwowość, państwo jako wartość, a nie jako nie wiadomo co, podatki jako pewne dobro, a nie jako haracz, to jest coś, co wszyscy Polacy powinni zrozumieć, że tylko tak można zbudować zdrowe, normalne państwo" - podkreślił. (PAP)

 

Oj komuszki, komuszki :D:D I myślicie że Ci lepiej sytuowani, którzy zdobyli majątek dzięki wykształceniu, swemu talentowi czy też różnemu splotu okoliczności( :kox: ), w przypływie patriotyzmu podzielą się nim z niewykształconymi beztalenciami nie mającymi szczęścia w życiu? :D:D:D:D:D

Jakoś wątpię :kox:

 

Po 89 roku nie było w Polsce jeszcze takiej partii jak PiS.

Mówią że chcą budować majątek narodu a planują im go zabrać.

Mówią że dzięki nim Polacy wstaną z kolan i zrównają się majątkowo z Europą Zachodnią a zniechęcają ich do pracy jak mogą.

Mówią jakim zagrożeniem są dla nas Islamscy emigranci a budują Państwo oparte na tym samym systemie wartości

Już nie wiem czy ciemny lud to naprawdę kupuje czy jest tak leniwy że godzi się na to wszystko dla kilku lat względnego spokoju które zakończą się drugą Grecją i biedą jakiej nie widzieliśmy od czasów wojny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzieje się jak w Rosji. Ogólnie bród, smród i ubóstwo ale i tak wierzą i czczą swojego wodza. Kiedyś był taki dokument kręcony na Rosyjskiej wsi. Ludzie nie mają prądu, wody, żyją ze śmiesznych zasiłków, a i tak kapliczka Putina musi być. Dokładnie ten sam scenariusz jest u nas. Mimo, że dzieje się źle partia rządząca nie traci poparcia. Zobaczycie że oni nie zakończą rządów na tej kadencji. Zapłacimy za to wszyscy oraz kilka naszych przyszłych pokoleń.

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem czy ciemny lud to naprawdę kupuje czy jest tak leniwy że godzi się na to wszystko dla kilku lat względnego spokoju które zakończą się drugą Grecją i biedą jakiej nie widzieliśmy od czasów wojny...

 

Lud to kupuje przecież cały czas - bogatemu trzeba zabrać, bo przecież nie zarobił uczciwie, tylko albo jest z układu, albo kradł, albo wyzyskiwał pracowników.

Tak samo, jak kupuje bajkę o opłakanym stanie sądownictwa. Albo o tym, że trzeba było zlikwidować 'służbę cywilną', bo system był zły. Kupa osób z prawami wyborczymi generalnie patrzy na to, o której godzinie miska/flaszka się napełnia, więc takie opowieści im wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłanka Kempa wydała córkę za mąź. Ślub odbył się w Sycowie. Wśród gości cała kolekcja polityków PiS, prezydent Maliniak z małżonką, zaś mszę prowadził biznesmen Rydzyk.

Ja wiem, że urząd prezydenta został już nie raz ośmieszony przez Maliniaka ale pewnych granic śmieszności nie powinno się przekraczać. Może Maliniak był tam wodzirejem alby jakim DyDżejem. Bawią się wszak za publiczne pieniądze na całego... No i jeszcze Rydzyk - zapewne za mszę wystawił fakturkę na kwotę "co łaska" ale nie mniej niż parę tysi - problemu z zapłatą nie będzie bo w razie czego Macierewicz poratuje, w końcu wywalczył sobie limit wydatków "według potrzeb" to trzeba korzystać pełną gębą. :song:

Z jednej strony trochę współczuję Pannie Młodej bo miała na swoim ślubie wysoką koncentrację politycznych matołów, prezydenta co to wstał z kolan (i - sądząc po jego zachowaniu i czynach - zdrowo przywalił łbem o sufit) i biznesmena w sutannie. Z drugiej strony - skoro się zgodziła na zrobienie ze ślubu ośmieszającego cyrku to znaczy, że "yntelygencją" dorównuje matce.

Aaaaaa - no i pewnie na początku ślubu posłanka Kempa wysmarowała przemówienie na cześć "byznesmena":

 

 

:D:D:D:D

 

wątpie, aby PiS rządził samodzielnie kolejną kadencje.

Spoko, spoko - Pawełek K. zawsze poratuje odpowiednim porozumieniem. Pawełek K. miał walczyć z systemem ale Pawełkowi K. spodobało się przy korytku i postanowił zostać "rasowym" politykiem. Więc jak trzeba będzie zostać przy korycie to odpowiedni deal z Naczelnikiem zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Manolito77[/ref], to co ona tam odstawiła to się normalnemu człowiekowi nie mieści w głowie, a ten cały mistrz ceremonii i tak był na nią wściekły, mimo tej fantastycznej mowy, bo to miała być broszka i dziękować mu osobiście za wygrane wybory a nie jakaś urzędniczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

Mało słuchaliśmy ludzi, ale zapłaciliśmy za to wielką cenę: przegraliśmy wybory; zapłaciliśmy za styl uprawiania polityki; wiemy, że na tym polu niektórzy z nas zawiedli i za to muszę, i chcę w imieniu PO jeszcze raz powiedzieć: przepraszam - mówił Schetyna.

 

Kto w to uwierzy to nie mam pojęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

669628 wątpie, aby PiS rządził samodzielnie kolejną kadencje.

Też mi się wydaje że Platforma zwycięży hahahahahha.

 

 

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Konwencja-krajowa-PO-w-Gdansku-Grzegorz-Schetyna-zlikwidujemy-IPN-i-CBA,wid,18527026,wiadomosc.html
Mało słuchaliśmy ludzi, ale zapłaciliśmy za to wielką cenę: przegraliśmy wybory; zapłaciliśmy za styl uprawiania polityki; wiemy, że na tym polu niektórzy z nas zawiedli i za to muszę, i chcę w imieniu PO jeszcze raz powiedzieć: przepraszam - mówił Schetyna.

 

Kto w to uwierzy to nie mam pojęcia :D

[ref]czarekcw[/ref], z piszących tutaj? Prawie wszyscy.

Bardzo przekonująca spowiedź. Ta ostatnio niesłychanie prawicowa partia, chrześcijańsko-demokratyczna (mega lol), zapowiada likwidację IPN - nie dziwię się dlaczego T.W. Bolek dał się namówić na udział we wczorajszej imprezie. Idealny dobór endorsera.

Skasować CBA, kelnerzy pod sąd i przekręcić coś jeszcze! Tumany-naiwniaczki, mamy nadzieję że jeszcze tam jesteście. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny hipokryto najpierw ubliżasz i liczysz na kulturę i szacunek to jakaś kpina.

Kończę tą bezsensowną dyskusje bo jak widze chcesz mnie sprowadzić do swojego poziomu i pokonać doświadczeniem

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Konwencja-krajowa-PO-w-Gdansku-Grzegorz-Schetyna-zlikwidujemy-IPN-i-CBA,wid,18527026,wiadomosc.html
Mało słuchaliśmy ludzi, ale zapłaciliśmy za to wielką cenę: przegraliśmy wybory; zapłaciliśmy za styl uprawiania polityki; wiemy, że na tym polu niektórzy z nas zawiedli i za to muszę, i chcę w imieniu PO jeszcze raz powiedzieć: przepraszam - mówił Schetyna.

 

Kto w to uwierzy to nie mam pojęcia :D

Jedyny plus, że przynajmniej publicznie przyznał, że dali d*** po całości.

Co do zapowiedzi, przyszłości - myślę, że od wielu dotychczasowych wyborców i tak już dostali dożywotniego bana więc to raczej tylko płonne nadzieje Grzesia eS.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jakim trzeba być hermetycznym umysłem, żeby pomimo wcześniejszych jasnych wypowiedzi medratorów nadal klepać coś w deseń jak wyżej.

Do mnie się zwracasz człowieku, czy do tych którzy pisali przede mną? Kolejna mało konkretna wypowiedź.

Na wypadek gdyby jednak chodziło o mnie, to zwracam uwagę że większość postów w tym temacie jest przesiąknięta szyderstwami i kłamstwami, zwracaj więc z łaski swojej uwagę na to Twoim kolegom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny hipokryto najpierw ubliżasz i liczysz na kulturę i szacunek to jakaś kpina.

Kończę tą bezsensowną dyskusje bo jak widze chcesz mnie sprowadzić do swojego poziomu i pokonać doświadczeniem

 

 

Z pewnością możesz wskazać przypadki ubliżania, choćby kilka? Wiesz, z mojego poziomu trudno dostrzec, zwłaszcza patrząc pod oślepiające światło przykładu, jakim świecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.