Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eryczek nie wiem skąd ta nienawiść to banków i kredytów, to już ty napisałeś nie ja. Być może tak jest w okolicach biedniejszych, gdzie ludzi po prostu boja sie że nie dadzą rady go spłacić. Sa rózni ludzie i rózne charaktery. Mam sąsiada co ma od diabła krechy i lata na wakacje dwa razy w roku i sie nie przejmuje, chwali sie gdzie to nie był ale na co dzień to skąpi na czym tylko może, kupił jakieś stare BMW e46 i sam go dłubie co kawałek bo mu szkoda na mechanika, pomimo że sie nie zna wogóle na mechanice. Mój znajomy twierdzi że jakby był na jego miejscu to by sr*ł ze strachu że czasy sie tak popieprzą że nie da rady spłacić. A gość ma ponad pół bańki na pewno do oddania. Frankowicze też byli pewni siebie, teraz płaczą. Osobiście nie uważam że człowiek który postawił dom i kupił auto na kredyt jest majętny i sie dorobił. ludzie po takich cyrkach jak Amber Goldy (to nie bank ale ludzi przekrecili) czy kredyty we frankach (ich ryzyko, ich głupota aczkolwiek banki zapewniały stabilność waluty) mają lęk przed słowem BANK i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z Opinia Sądu Najwyższego do projeku ustawy o zmianie ustawy - Prawo o zgromadzeniach obstawiam , że wyjdzie jakaś kolejna P. Mazurek i powie , że to banda kolesi nie będzie decydować jakie ma być w tym kraju prawo. Potem P. Kempa powie , że to dla dobra społecznego, a na koniec jak każą przegłosować , że kaczka jest w godle Polski tez przegłosują. Niczego dobrego nie spodziewam się po tej durnej partii, ani po jej posłach i senatorach. Jedyny głos rozsądku P. Ujazdowski już zderzył się ze ścianą głupoty i arogancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka to jest kultura dobrozmianowców, takie porządkowanie.

 

Jak stwierdziła Pawłowicz, PiS "porządkuje" ustawę o zgromadzeniach. - Trzeba to uporządkować i sprawić, żeby sytuacje takie, że na środku Marszu Niepodległości grupka jakichś komuchów, jakiegoś lewactwa (...) ...i w zasadzie organizuje się jedną wielką prowokację i wielką zadymę, by można było potem pokazać, jak bije się walczących o demokrację. Bo okazałoby się pewnie, że to ci sami, co walczą o Trybunał – mówiła Pawłowicz w rozmowie z "Super Expressem".

 

Nie z superaka, bo via: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... zadku.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]Michał126[/ref], :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Szkalowanie Ministerstawa Obrony Narodowej, dezinformacja i obrona aparatu sowieckiego - dobre :good::good::good:

Za pierwszym razem jak to przeczytałem to myślałem że pozywają o te rzeczy Macierewicza :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]czarekcw[/ref], podają, że 10% ma dobrze ustawione światła. Ostatnio robiliśmy badanie techniczne w 3 samochodach w domu i w żadnym z nich nie trzeba było nic poprawiać. Myślę, że liczba 10 jest z kapelusza wzięta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięliby się za te puste czerepy, które przy dobrej widoczności na światłach przeciwmgielnych jeżdżą. Takich ze źle ustawionymi światłami to mijam raz na jakiś czas za to święcące przecimgielne to się kurna ścielą czasem całymi sznurami aut. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowszysch autach to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że pakują w nie fabrycznie światła dzienne. Ale jeździ masa starych aut, które ewidentnie mają odpalone przeciwmgielne. Poza tym - w nowych autach jak fabrycznie jest to montowane to po włączeniu świateł mijania to zdaje się, że przeciwmgielne nie powinny się już świecić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ponieważ nie wiem co oświetlenie aut ma do polityki to pozwolę sobie zmienić temat.

Jak widzicie na tle "akcji" z mojego miasta:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... a.html#MT2

Przygotowania PiSu do wypowiedzenia konwencji antyprzemocowej:

https://oko.press/rzad-pis-przygotowuje ... zemocowej/

(czy ktoś o poglądach prawicowych może mi wytłumaczyć jak ta konwencja może komukolwiek przeszkadzać???)

oraz zaostrzania dostępu do środków antykoncepcyjnych i aborcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]funkoval[/ref], teraz to jest wszystko strasznie zagmatwane :thumbdown:

Dotychczas "Bóg, Honor, Ojczyzna" to była prawica. Teraz politycy którzy z tymi hasłami poszli do wyborów, są te facto socjalistami.

Ja zaś jestem w tej nomenklaturze nazywany jestem "lewakiem" choć poglądy mam zupełnie nie socjalistyczne czyli odwrotnie niż nasza władza...

:dontknow::dontknow::dontknow:

 

Dodane po 5 godzinach 45 minutach 6 sekundach:

http://www.newsweek.pl/opinie/konwencja ... _Section_1

 

"co roku w Polsce ofiarami przemocy fizycznej lub seksualnej pada ok. 800 tysięcy kobiet. Zdecydowana większość przypadków to przemoc domowa. Co roku z powodu przemocy w rodzinie ginie 150 kobiet i 40 dzieci. Ponadto, raport „Przełamać tabu” Fundacji Ster, opublikowany w sierpniu tego roku przyniósł szokujące dane o przemocy seksualnej. Prawie każda kobieta zetknęła się z jakąś jej formą. Tylko 9 proc. kobiet po ukończeniu 15. roku życia nigdy nie doświadczyło przemocy seksualnej."

 

Naprawdę nikt z "prawej strony" nie wytłumaczy mi co PiSowi przeszkadza Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie już nawet przestali się kryć z tym, że będą zabierali kasę komu będą chcieli i ile będą chcieli, wedle własnego, chorego uznania. Byle tylko ktoś finansował socjal 500+

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,147880,210 ... rects=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.