Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kiler23 nie wiem jak Numatic ,ale puzzi 100 naprawi każdy kto ma pod ręką płaski śrubokręt i kilka torx-ów , konstrukcja sprzed kilkunastu lat ( zaczynając od kwadraciaka) ale moim zdaniem do dzisiaj się sprawdza jako ekstraktor. Ceny części to : turbina 150 , płytka 70 , pompa 150 - 200 , regeneracja pompy 35 , więcej bebechów tam nie ma. Nie lubi wody z dużą ilością żelaza i niskiego napięcia w gniazdku. cena - jakość 5 pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szukam i szukam i trafiłem na takie cośUSUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNTU REGULAMINU koleś pisze że nie działa spryskiwanie, myślicie że warto sobie wogóle tym głowe zawrać ?? ile może kosztować usunięcie tej usterki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alzak, :lol::lol:

 

PiotrekS, w longu to prawie jak pranie dywanu w salonie :kox:

 

gruby_RS, "Paaanie, nie wiem, nie znam się, nie mam czasu, zarobiony jestem" :D Ja po prostu namierzyłem aukcję na której kupił tę lalę do sprzątania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

dzinkins, ja wlasnie chce cos dzis "kliknac".

Nie wiem tylko czy ten czy ten 5.400. Roznica jest w obudowie (ktos skrzyl sie ze obudowy karchera pekaja), gniazdku na prad i spuscie wody...

Roznica 309 zl - myslisz ze warto doplacic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

dzinkins, mnie oprócz obudowy przekonuje jeszcze regulacja "ciągu", dodatkowo ma jakiś system oczyszczania filtra bez babrania się z nim i jeszcze 1m wąż który ponoć jest bardziej elastyczny niż ten z podstawowego wyposażenia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zinkins, mnie oprócz obudowy przekonuje jeszcze regulacja "ciągu", dodatkowo ma jakiś system oczyszczania filtra bez babrania się z nim i jeszcze 1m wąż który ponoć jest bardziej elastyczny niż ten z podstawowego wyposażenia :o

 

dokładnie :good: + nadmuch można poradzić bez kompresora + gniazdo dodatkowe więc może też robić jako przedłużka :mrgreen: i jest tam parę udogodnień ;)

 

Na stronce w porównaniu z 5.400 wypada dużo lepiej ;)

 

[ Dodano: 13 Maj 2012, 19:00 ]

dzinkins, tego starszego sprzedajesz? :o

 

Miałem tylko domowego Dysona do tej pory i nudzi mi się jego ciąganie po garażach, a do tego od razu porobię końcówki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.