Skocz do zawartości

ADBL QD1 - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Auto stało po myciu i aplikacji. Nie dawało mi to spokoju. I dziś znowu maska umyta. Tym razem po myciu i suszeniu przetarta IPA. No I w końcu zobaczyłem różnice pomiędzy produktami.

 

Zgadujcie gdzie jest QD1 a gdzie Amulet/Botox (oba przyciemniają praktycznie w identyczny sposób)

 

063.jpg

 

 

 

 

 

Waszego QW nie mam obecnie pod ręką więc z porównania QW nici. A szkoda bo już w tym tygodniu będę miał Megsa UQW i Good Stuff QW. Więc pewnie w następny weekend zestawię z nimi znów QD1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jak zawsze czytałem narzekania na butelki i atomizery to myślałem ze mam farta bo nic się nie działo - do wczoraj jak wziąłem moje qd1 nieużywane z miesiąc . Atomizer psika tylko punktowo przy tym dając mega dużo produktu, obojętnie w jakiej pozycji atomizer się znajduje :/ A co do butelek już mi nowego litrowego IQD wciąga :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie z @ADBL gratuluję QD1 :good: Na koniec roku wpadł mi literek i już po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolony :)
Świetny zapach, łatwa aplikacja (choć w warunkach kilku stopni i wilgoci nie obyło się bez dotarcia sucha stroną fibry), zauważalne przyciemnienie, bardzo dobra śliskość i lustro :-]

Jeszcze raz gratuluję produktu!! :cool:

efekt na Colli 476 plus SSW i teraz po ok 2-3tyg QD1 :biggrin:

2d1651aeeca2b422gen.jpg

2c505297c0e9e69dgen.jpg

5bf58748a3b343d9gen.jpg

bbffca040a3daad3gen.jpg


Polecam każdemu! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kusiu SSW. Bezapelacyjnie bo: QD1 to quickdetailer a SSW to syntetyczny wosk (utrzyma się dobry miesiąc nawet stojąc pod chmurką) w dodatku można go aplikować na mokre auto a docieranie często kończy się na etapie aplikacji produktu :good:

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Doczytałem, że do pielęgnacji wosku np. takiego Fusso, dobrze jest stosować Quick Detailery na bazie polimerów, przez co przedłużymy żywotność wosku. I tu pojawia się pytanie czy zarówno ADBL QD1, jak i Shiny Garage Morning Dew są na bazie polimerów i oba nadają się do poprawnej pielęgnacji wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.