Skocz do zawartości

Renowacja felg


w00c4sh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

ja ze swojej strony polecam zakład spod strony renowacjafelg.pl.

miałem tam spawaną felgę i zrobili to w sumie na tiptop. Ceny spore (za 19" dałem chyba 230zł..) ale robota naprawde zrobiona super. Ogólnie wychodzę z założenia, że lepiej dać więcej i żeby było zrobione dobrze, niż oszczędzać i za jakiś czas wrócić z problemem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżę temat czy polecicie jeszcze jakieś inne zakłady oprócz renowacjafelg.pl. Może coś w Łódzki godnego uwagi a może znacie firmę która używa lakierów firmy MIPA i robi dobrą robotę. Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego w KAtowicach który ładnie robi, zajmuje się tym od 15 lat chyba ;) Ostatnio robił mojemy znajomego i zadowolony, teraz zrobił mi i też jestem zadowolony :) Jego nr 502 810 239 - powołajcie się na Janka z Myjni :) Niestety felgi założone i juz troszkę brudne ale jak wam zależy to mogę zrobić zdjęcia i jak zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dziś zdążę, ale w weekend pewnie będę je ogarniał przed założeniem, to zrobię zdjęcie i wstawię.

 

-- 30 kwie 2015, o 23:53 --

 

Na szybko zdjęcia po wyciągnięciu z bagażnika. W weekend DLux, ogarnąć opony, zaciski hamulcowe i na auto ;)

 

[mod=damian]Nie cytujemy zdjęć![/mod]

 

Możesz podać mi jaki jest to kolor felg ? świetnie się prezentują. jakie koszta ? czy one są ciemniejsze od środka czy tylko takie złudzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A w Krakowie kogo możecie polecić do regeneracji felg 18 cali? Nie wiem tylko czy lepiej wybrać metodę systemową, proszkową, czy tradycyjne mokro na mokro. Ta proszkowa jak widzę na zdjęciach ma dziwną morkę ... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Krakowie kogo możecie polecić do regeneracji felg 18 cali? Nie wiem tylko czy lepiej wybrać metodę systemową, proszkową, czy tradycyjne mokro na mokro. Ta proszkowa jak widzę na zdjęciach ma dziwną morkę ... :o

 

nie tylko colorex ;)

 

jeszcze dobra opcją jest CZAJA i AUTHENTIC CARS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zent ja swoje 18` oddalem do felgi-profil.pl ,zdecydowalem sie na malowanie systemowe. W tym tygodniu powinna przyjsc paczka z nimi ale na miejscu porownalem sobie felgi systemowe i proszkowe . Dla mnie system to tak jak fabryka wypusci , bije na glowe proszek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerzę mogę polecić firmę ALUMICAR w Koczargach Starych (okolice Warszawy). Felgi z mojego seata wyglądały słabo po tym jak je traktował poprzedni właściciel. Każda felga posiadała defekt w postaci obcierki. Na czas naprawy dostałem koła zastępcze. Bogata paleta kolorów i szybka realizacja. I przedewszystkim konkurencyjne felgi względem innych firm w warszawie i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odbiór moich felg właśnie z Koczarg. Teoretycznie powinny być dziś do odbioru ale się nie łudzę.

Jedynie nie spodobała mi się wycena malowania bo jest o 20 zl drożej niż na stronie. Ale moze się pomylił i przy odbiorze uda się dogadać :-)

 

Fakt faktem ładnie robią, znajomy robił w zeszłym roku i wyszły dużo ładniej jakościowo niż robota renowacjifelg z Krakowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem, jak masz 80 zł za 16" i 20 zł dopłaty za paletę premium to nie wychodzi 120 zł ;) a tak mi powiedział gostek. Nie ma co, będzie efekt spoko, to zapłacę. Wziąłem srebro satyna, jak odbiorę, to cyknę parę fotek i zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem, jak masz 80 zł za 16" i 20 zł dopłaty za paletę premium to nie wychodzi 120 zł ;) a tak mi powiedział gostek. Nie ma co, będzie efekt spoko, to zapłacę. Wziąłem srebro satyna, jak odbiorę, to cyknę parę fotek i zdam relację.

 

Też wybrałem ten kolor :) a długo się zastanawiałem nad kolorem. Tak to wyszło u mnie.

 

2e366v4.jpg

 

20ksn5u.jpg

 

11wftyo.jpg

 

I bardzo ostrożnie podchodzą do tematu zakładania opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy z Koczarg, to czekam już 3 tydzień na swoje zaciski.

Są mega niesłowni... facet obiecuje mi co tydzień jak dzwonię do nich, że na wtorek będą gotowe i tych wtorków już trochę minęło :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zent, na jaki kolor zamierzasz?

 

Na fabryczny ( felgen silber metallic 144), czyli tylko odświeżanie, choć na jednej feldze mam 3 cm na długość przytarcie na rancie i chciałbym to naprawić bez szpachli tylko przez napawanie. Czy Czaja coś takiego zrobi? Juto będę w Krakowie to posprawdzam różne punkty napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.