Skocz do zawartości

Renowacja felg


w00c4sh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zent, na jaki kolor zamierzasz?

 

Na fabryczny ( felgen silber metallic 144), czyli tylko odświeżanie, choć na jednej feldze mam 3 cm na długość przytarcie na rancie i chciałbym to naprawić bez szpachli tylko przez napawanie. Czy Czaja coś takiego zrobi? Juto będę w Krakowie to posprawdzam różne punkty napraw.

 

Jeśli srebrny i ma wyglądać dobrze, to wybrałbym lakiernika. Według mnie ładny srebrny proszek nie istnieje.

Pan Czaja na pewno da radę. Kiedyś byli w stanie poradzić sobie z zupełnie beznadziejnymi przypadkami. Zanim pojedziesz mógłbyś przedzwonić, zwłaszcza jeśli zależy Ci na czasie, bo terminy wykonania, jeszcze nie tak dawno, były bardzo odległe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A systemowo?

 

Dodane po 4 godzinach 37 minutach 5 sekundach:

Byłem u Czaja i Authentic cars i oba zakłady robią wizualnie na dobrym poziomie felgi, ale tylko metodą proszkowa. Co ciekawe czaja jest tańszy. :-] Byłem tez w Aso i felgi ori nowe mają większą morke niż te po metodzie proszkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matkot88, Do czego ta felga? Masz jakieś zdjęcia na samochodzie? Kolor na zdjęciach rzeczywiście wygląda bardzo dobrze :song:

 

Do Seata Exeo ST

7263br.jpg

 

Dodane po 4 minutach 56 sekundach:

Co do firmy z Koczarg, to czekam już 3 tydzień na swoje zaciski.

Są mega niesłowni... facet obiecuje mi co tydzień jak dzwonię do nich, że na wtorek będą gotowe i tych wtorków już trochę minęło :?

 

Ja nie miałem z nimi problemu, felgi zostawiłem w środę i za tydzień w środę miałem gotowe do odbioru. Zapewne na szybką realizację złożył się czas w którym oddawałem felgi do renowacji był to tydzień przed świętami Bożego Narodzenia. Nie to że chcę usprawiedliwiać ten zakład ale sezon idzie i pewnie mają sporo roboty.

 

Dodane po 18 minutach 42 sekundach:

zent, na jaki kolor zamierzasz?

 

Na fabryczny ( felgen silber metallic 144), czyli tylko odświeżanie, choć na jednej feldze mam 3 cm na długość przytarcie na rancie i chciałbym to naprawić bez szpachli tylko przez napawanie. Czy Czaja coś takiego zrobi? Juto będę w Krakowie to posprawdzam różne punkty napraw.

 

Jeśli srebrny i ma wyglądać dobrze, to wybrałbym lakiernika. Według mnie ładny srebrny proszek nie istnieje.

Pan Czaja na pewno da radę. Kiedyś byli w stanie poradzić sobie z zupełnie beznadziejnymi przypadkami. Zanim pojedziesz mógłbyś przedzwonić, zwłaszcza jeśli zależy Ci na czasie, bo terminy wykonania, jeszcze nie tak dawno, były bardzo odległe.

 

Ten srebny proszek wygląda fajnie. https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-p ... 1769_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi robiłem felgi-profil.pl / Ryki , około 100km za Warszawą. Ja zawoziłem je osobiście bo chciałęm dobrać kolor do nich na zywo , ale na pewno jest opcja podesłania ich kurierem. Na ścianie wisi pare przykladowych felg proszkiem i systemem malowanych- system dla mnie zdecydowanie wygrywa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ryki. Malowanie systemowe pierwsza klasa. Teraz maja nowe podajniki do proszków wagnera i flegi praktycznie bez mory.

Z wysylka nie ma problemy - wysylalem po dwie osiemnastki w paczce. Koszt wysyłki koło 34 zł jak pamietam za 2 sztuki. Dwudziestki niestety po 1 w paczce.

 

6061159315

6061159315_4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Może ktoś zna jakiś zakład gdzie odnowie felgi dodam ze maja one czoło polerowane (fabrycznie)

Chciałbym je odnowić tak aby wyglądały jak oryginalne

Szukam na Śląsku lecz tez często jestem w okolicach Gorzowa Wlkp

Bardzo dziekuje za wszelkie namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... wychodzi na to, że nie ma zakładów, które są terminowe.

Ja rozumiem, zbliża się sezon, roboty w brud, ale na swoje felgi z Koczarg czekam już ponad 3 tygodnie.

Jak pytałem ile czasu potrzebują, to mi powiedzieli 8 dni roboczych, dziś minął 19 dzień roboczy. I wszystko spoko, nie mam ciśnienia na zmianę kół, ale chciałbym na spokojnie rzucić powłokę.

 

Jakbym dostał na początku info, że "Panie, dużo roboty, bedo za miesiunc" to nie ma tematu, spoko, czekam. A tak to dla mnie mocno niepoważne podejście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.