Skocz do zawartości

Renowacja felg


w00c4sh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam mały problem. Po użyciu cudownego płynu do mycia felg nastąpił własnie ten problem.

Produkt umył felgi ale razem z lakierem. Pytanie do was czy pozostaje jedynie nowe lakierowanie ?

e3c90cead11ac199med.jpg

cb437b587e6d5afamed.jpg

0fcf04a1a5e287c9med.jpg

 

Myślałem też nad dip plastikiem, bo nie mam doświadczenia w lakierowaniu i mogę ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może wypowiedzą się koledzy którzy robili w Koczargach?

Z tego co widziałem na hali kilka sztuk, potrafią robić jak ori nówki - metodą systemową.

Za tydzień zawiozę im swoje 16" do zregenerowania, to będę mógł coś więcej powiedzieć.

Nie wiem jeszcze jaką metodę wybiorę. Chyba sam proszek z drobinkami srebra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, oddałem dzisiaj, mają być za 2 tygodnie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jedyny zgrzyt to cena, przy cennik nie ma żadnej gwiazdki, dopiero po przescrollowaniu wszystkich tabelek jest gwiazdka z dopiskiem, że wszystkie ceny to ceny netto. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zregenerowac swoje felgi i polakierowac je na kolor najbardziej zbliżony do efektu polerowanej felgi. Nie chce typowo polerowanej felgi, bo wzór jej nie będzie do końca pozwała na jej utrzymanie w dobrej formie dlatego decyzja o lakierowaniu. Co proponujecie? :o Jest coś takiego jak Mirror chrome, ktoś może próbował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z mojej okolicy mogę polecić Alumetig w Rzuchowie. Co prawda nie malowałem, ale widziałem egzemplarze do odbioru i nie było się do czego przyczepić. Oddawałem swoje zimówki do chemicznego zdejmowania farby i wyszło mnie to 120zł za komplet, a gotowe były następnego dnia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano odebrałem swoje zimowe felgi (oem 16" Volvo) z renowacji w Koczargach.

Wyszło ok i jestem zadowolony. Jedna felga była do delikatnego wyprostowania, w jednej był robiony mocno przytarty rant i jakieś powierzchniowe utleniające się/puchnące aluminium na dwóch. Całość pomalowana proszkowo, kolor srebrny z delikatnym brokatem. Nie brałem metody systemowej, bo to i tak tylko zimówki. Jak znajdę jakieś foty przed, to dodam tutaj.

Czas usługi od momentu przywiezienia do nich kół - 3 tygodnie.

 

Zdjęcia felg po renowacji:

1_zpsrxmzrw6z.jpg

2_zps3gcp6uwd.jpg

3_zpsabpbxbzs.jpg

4_zpse6cfz5kc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odebrałem swoje felgi z Koczarg, i osobiście nic więcej im nie oddam. Są całkowicie niesłowni, kręcą, kłamią itd. Pierwszy zgrzyt to podawanie cen netto na stronie bez wyraźnej adnotacji. Przy oddawaniu Pan powiedział, że nie mają dużego ruchu i będą za około 2 tygodnie. Przez pierwsze dwa tygodnie czekałem. Po dwóch tygodniach żadnego odzewu, postanowiłem zadzwonić i Pan oznajmił, że leżą już wyprostowane i będą do końca tygodnia. Swoją drogą to mają tempo, dwie felgi stalowe przez dwa tygodnie. Kolejny tydzień minął, zero odzewu, zadzwoniłem i rzekomo przez 2 dni nie mieli prądu, do końca tygodnia miały być zrobione. Tydzień minął, kolejny poniedziałek, znów dzwonie. Pracownicy się rzekomo rozchorowali i Pan robi sam, jutro będą. No i tym razem były.

 

Przy odbiorze żadnych przeprosin za takie opóźnienie, brak kontaktu, ściemnianie. Pan ulubione stwierdzenie to, "przecież się nie śpieszy i jak by było mega pilne to już dawno by były", no im się ewidentnie nie śpieszy. Po odbiorze, nie odszedłem 5 metrów a Panowie już mi obrobili 4 litery, jak to się cham czepia. Lovely :mrgreen:

 

 

Co do roboty, wyszły ładnie, tego nie można im zarzucić :good:

 

DSC03086d9174.jpg

DSC03087fbe44.jpg

DSC03088d1975.jpg

DSC03089824c7.jpg

DSC0309096829.jpg

DSC030925790c.jpg

DSC0309456ffc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.