Skocz do zawartości

Metro Vac Master Blaster


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Chciałem wrócić do tematu tej dmuchawy. Powiedzcie mi czym różnią się te z poniższych linków, jak zasilana jest ta pierwsza?

 

http://www.chemicalguys.com/Metro_Maste ... mb-3cd.htm

 

http://www.chemicalguys.eu/interior/vac ... -volt.html

 

Oraz proszę o opinię osób, które mają ten sprzęt. Jak się sprawuje, czy ma jakieś minusy oraz czy istnieje jakaś lepsza maszynka do osuszania?

 

Gdzie warto kupić MasterBlastera? Na powyższej stronie ChemicalGuys'ów, czy jest jakieś lepsze, tańsze źródło?

 

I na koniec, może ktoś jest chętny przyłączyć się do zakupu? Można zorganizować jakąś grupową akcję, wynegocjować lepszą cenę, itp. Ja ze swojej strony chcę wziąć dwie takie dmuchawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Odświeżę trochę temat ;)

Czy ktoś próbował wykorzystać w tym celu dmuchawe do liści na 220v ?Mam taką w garażu B&D ale trochę się boje,że może być za mocna.Myślałem aby zrobić redukcje z tego dużego wylotu na długą rurkę/wężyk średnicy około 1 cm i używać do wydmuchiwania wody właśnie z pod lusterek,uszczelek itd.

Zastanawiam się tylko jak rozwiązać kwestie filtra powietrza bo nie chcę aby z taką prędkościa w lakier uderzeły drobinki piasku itp.

Co o tym Myślicie? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... że może być za mocna.....

 

tego się nie obawiaj ;) kiedyś miałem w ręku dmuchawki elektryczne do liści i liście ganiały czasem nie specjalnie, spalinowa dmuchawa to już co innego bo ma mocy więcej. Po odpaleniu Mastera 8 HP nie chce innej dmuchawki :D na jesień liście będą fruwać w tempie turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzewam kotleta, ponieważ od pewnego czasu blaster chodzi mi po głowie, no ale ta cena lekko odstrasza. Poszukałem trochę w "internetach" i znalazłem "PROFESJONALNA SUSZARKA DLA ZWIERZĄT o mocy 2400W". Posiada dwie siły nadmuchu, oraz podwójną regulacje ciepła.

 

Model: LT-1090

Prędkość nawiewu: 25m/s – 50m/s

Temperatura: 30-80 stopni Celsjusza

 

Tak się to prezentuje:

14753801_1679348159061140_2485438192785425874_o.jpg

 

Nawet byłbym skłonny tą maszynkę kupić, postaram się jeszcze coś więcej dowiedzieć na temat tego sprzętu, bo te 400-600zł nie chciałbym wydać w ciemno :)

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prędkość nawiewu 50m/s wychodzi, że przy pełnej mocy dmucha 180km/h, czyli nie tak mało, są też modele o większej mocy, ale wtedy cena zbliża się znacząco w stronę master blastera(nawet tej drugiej wersji 8HP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.