Skocz do zawartości

Poorboy's World Natural Look


julian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Camel- poczekaj z osadami do jutra, takie srodki lubia sie poswiecic na poczatku, po paru-parunastu h traca troche na swietlnosci ;) Nie wiem czy akurat w tym przypadku tak bedzie bo nie posiadam Natural Look'a.
Z NL jest dokladnie tak samo. Ewentualnie zeby sie tak nie swiecil mozna sprobowac przetrzec sucha fibra, chociaz tutaj moze sie pojawic minus NL, tzn moga wyjsc nierownosci/laty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem u siebie w leonie i NL i 303.

NL wydaje mi się, że zmienia się w czasie - tzn na początku mały połysk z czasem robi się już całkowity mat.

303 prze 3 tygodnie się nie zmienił i cały czas ma taki satynowy połysk.

 

Generalnie deska w szybie bardziej odbija się po 303.

 

Niestety zdjęć środka nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj użyłem PB NL i jestem w szoku. Auto było zawsze bardzo zadbane, materiały czyste itp. ale nigdy nie uzywane nic do czyszczenia i konserwacji wnętrza...przynajmniej niz lepszego niz coś ze stacji benzynowej czy marketu.

 

Ciemne materiały we wnętrzu i miejscami plastiki które wydawało się są czyste i czarne po użyciu PB NL wyglądają lepiej niż w nowym aucie z salonu i do tego bardzo fajnie pachnie.

 

Samochód to Bmw e46 tak na marginesie.

 

Jak zastosuje ten środek w aucie z jakimiś twardymi plastikami zdam relacje bo tam efekt może być delikatnie błyszczący.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam zastrzeżenie do NL. Po przetarciu deski APC 1:15/20 aplikuję NL na aplikator Megs'a i mam wrażenie, że w aplikator wsiąka większość środka, ale przecieram nim deskę, robię to najdokładniej jak się da, a mimo wszystko następnego dnia widzę plamy pod słońce:/ Niewielkie, ale jednak... Co do efektu matu, to też nie powiem żeby mnie jakoś zachwycił wybitnie. Jeśli chodzi o ochronę i trwałość to bezdyskusyjnie bije na głowę środki typu plak (chyba w sumie nikt w to nie wątpi ;p ), ale efekt matu lepszy osiągałem używając plaka. Może to kwestia faktu, że auto ma niecały rok i nie widać znacznych różnic na desce przed i po użyciu, choć wątpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to specyfika plastikow z grupy vw, mialem okazje polozyc na czesc deski PB NL w audi z 94r i efekt podobny, niby cacy ale pod ostre swiatlo sa takie mazo-plamy, za nic sie tego nie daje spolerowac na idealnie gladko a dodatkowo plastiki nie wygladaly jakos ani naturalnie, ani matowo za specjalnie - to moje subiektywne odczucie ale mialem wrazenie ze plasiki staly sie wizualnie jakby bardziej tandetne... z tym ze ja osobiscie bardziej lubie lekki polysk i taki efekt mokrych plastikow (nie tlustych a lekko mokrych i lekko blyszczacych). W moim odczuciu na miekkich plastikach w audi produkt sie nie sprawdza.

 

Ja pozostalem przy smartdressingu - tak daje polysk, ale na plastikach w audi wyglada dosc naturalnie mimo iz jest polysk - nadal ladnej glebi i wzmogl wizualny efekt miekkosci plastikow - PB NL zrobil wrecz przeciwny efekt - spowodowal ze plastiki wygladaly jak twarde i bardziej tandetne. Na Hondzie Civic efekt juz byl zupelnie inny - plastki po PB NL zrobily sie fektycznie jak nowe i nie wygladaly plasticzano oraz twardo jak to wyszlo w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do efektu matu, to też nie powiem żeby mnie jakoś zachwycił wybitnie
ale efekt matu lepszy osiągałem używając plaka.
Kar01 moze bardziej bylbys zadowolony z srodka ktory daje wysoki polysk, bo co jak co ale plak = efekt wysmarowania olejem, na pewno nie mat. Np Megs Supreme Shine Protectant.

Co do plam to rzeczywiscie potrafia sie pojawic chociaz wydaje mi sie ze jest to zwiazane z nalozeniem za duzej ilosci srodka. W kazdym razie tak jak juz bylo napisane wytarcie sucha fibra pomaga.

To czy nakladac gabka czy fibra mozna uzaleznic od tego jak bardzo porowate sa plastiki. Do gladkich gabka jest jak najbardziej ok, tym bardziej, ze z wsiaka w nia mniej srodka niz w fibre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.