Skocz do zawartości

Poorboy's World Natural Look


julian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

toka, wszystko zależy jaki efekt chcesz uzyskać, jeśli troszkę bardziej błyszczący to nie wycierasz, jeśli maximum mat to przecierasz MF. Wiele też zależy od plastiku, np. na twardym plastiku jak przetarłem po aplikacji MF to miałem wrażenie że go po prostu starłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi o to czy produkt należy wcierać aplikatorem czy poprostu tylko nałożyć, nie chodzi mi o wycieranie mikrofibrą :P

Aplikatorem nakładasz równą, cienką warstwę. Nie trzeba specjalnie długo wcierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dzisiaj wysprzątałem wnętrze, odkurzanie, pranie dywnaików APC w stężeniu 1:10, później znów odkurzanie, sama woda na dywaniki i suszenie; Wyczyszczenie kokpitu, plasitków i td. APC w stężeniu 1:15, dresing natural look PB.

Świetny prudukt, niesamowity zapach. Czas ok. 4 godziny

Pare fotek przed nałożeniem i po nałożeniu PB NL :

kierownica, 50/50

img7097g.jpg

Kierownica po zabiegu ;)

img7100o.th.jpg

Prawa górna część kokpitu po nałożeniu PB NL

img7084t.th.jpg

Lewe tylne drzwi przed nałożeniem PB NL :

img7105b.th.jpg

oraz po nałożeniu PB NL :

img7106e.th.jpg

Prawe drzwi 50/50 :

img7109c.th.jpg

img7110b.th.jpg

Wnętrze po aplikacji :

img7113z.th.jpg

img7116p.th.jpg

img7120y.th.jpg

img7104o.th.jpg

 

[ Dodano: 7 Marzec 2011, 16:53 ]

P.S

Po jakim okresie czasu powinno się ponownie nakładać PB NL? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim okresie czasu powinno się ponownie nakładać PB NL?
Odpowiedź na to jest tylko jedna - według potrzeb;-) Myślę, że częściej niż co 2 tygodnie nie ma sensu. Ja stosuję raz na miesiąc i co 1-2 tygodnie przecieram miotełką z mikrofibry z kurzu. Ale to zależy od użytkowania auta itp.;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na to jest tylko jedna - według potrzeb;-) Myślę, że częściej niż co 2 tygodnie nie ma sensu. Ja stosuję raz na miesiąc i co 1-2 tygodnie przecieram miotełką z mikrofibry z kurzu. Ale to zależy od użytkowania auta itp.;-)

Ale przy kolejnym nakładaniu NL trzeba najpierw wyczyścić plastiki APC? Bo jeśli tak to chyba zmyje całego NL :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy kolejnym nakładaniu NL trzeba najpierw wyczyścić plastiki APC? Bo jeśli tak to chyba zmyje całego NL
Jeśli dbasz regularnie o wnętrze auta (a po zdjęciach widzę, że tak:-), to żadne APC nie będzie potrzebne! Ja używam tylko preparatów do pielęgnacji i robię to regularnie tak jak pisałem wcześniej;-)
Jeśli nie będą mocno zabrudzone to nie trzeba używać APC
Dokładnie szkoda męczyć plastiki APC, jeśli są czyste i wymagają tylko odświeżenia. APC warto zastosować do brudnych/zapuszczonych plastików i potem preparat do pielęgnacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z NL da sie zrobić mgiełkę?

Kupując pełnowymiarowe opakowanie dostałem atomizer, który jest uszkodzony, albo zbędny.

Spróbuj nacisnąć kilkakrotnie szybko, bardziej zdecydowanie. Jak kupiłem testera, też myślałem że atomizer zepsuty ale trzeba jakby podpompować;-) Sprawdź może się uda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.