Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Etui mujjo. To jest małe 6s, ale na plusa tez robią. Do wyboru z gładkim tyłem i miejscem na kartę kredytowa

 

Jesteś zadowolony? Ja dotychczas korzystam z oryginalnych case'ów ale nie mają takich ładnych kolorów. Jest dobrze dopasowane? Jak z trwałością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda wyszorowana:

 

Bardzo mi się podoba ten kolor lakieru :good: . Słyszałem, to było jakiś czas temu, że w przypadku 6-ek jak wprowadzili je do sprzedaży to właśnie na ten kolor był jakiś masakryczny czas oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda wyszorowana:

 

Bardzo mi się podoba ten kolor lakieru :good: . Słyszałem, to było jakiś czas temu, że w przypadku 6-ek jak wprowadzili je do sprzedaży to właśnie na ten kolor był jakiś masakryczny czas oczekiwania.

 

Soul Red, popyt ogromny, bo lakier się wyróżnia(ł), bo teraz jest tego na asfalcie sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

628387 teraz jest tego na asfalcie sporo.

Zaczęło się bodajże od alfy tyle, ze tam dopłata za 8C w aucie kompaktowym wynosiła 9900pln, więc na palcach jednej ręki mozna było policzyć sztuki w PL. A potem już poszła masówka: Clio, Focusy i zwłaszcza Mazdy, bo lakier wpadający w oko, a dopłata porównywalna do metalika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui mujjo. To jest małe 6s, ale na plusa tez robią. Do wyboru z gładkim tyłem i miejscem na kartę kredytowa

 

Jesteś zadowolony? Ja dotychczas korzystam z oryginalnych case'ów ale nie mają takich ładnych kolorów. Jest dobrze dopasowane? Jak z trwałością?

 

Wiesz co mam dopiero miesiąc, ale jakość wg mnie lepsza od ori, przynajmniej takie wrażenie, dopasowanie bez zastrzeżeń.

 

 

Dzięki wielkie za miłe słowa. Ogólnie na cx3 jest taki popyt ze trzeba czekać 6 miesięcy. Mi na szczęście sie udało i w Japonii zaczęli produkować taka jak chciałem, udało sie dołożyć jeszcze kilka pierdol które chcialem i skróciło sie to do 3 miechow. Kolor dla mnie jest świetny, niestety rosso competizione z 8c jest troszkę słabszy ( mowię to jako Alfisti ) tak na prawdę Renault ma tylko bardzo podobny lakier który tez swietnie wyglada. W końcu po prostu producencie zaczęli produkować auta w ciekawym kolorze i to sie sprzedaje, a jako ze lubię spuszczać sie nad głębia lakieru, drobinkami Metaliku to innego wyboru nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 2.0 120km. Powiem tak: przesiadłem sie z 175km w dieslu i złe nie jest, brak kopa bo to wolnossące. W 3 świetny jest ten 2.0 170km on ma poniżej 8sekdo 100. One sie różnią tylko osprzętem i programem, słupek jest ten sam w 120km,150km i 170km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% sukcesu Leona to było prowadzenie i 1.4 TSI 150KM. Charakterystyka tego silnika bardzo mi odpowiada, praca skrzyni biegów też super, bardziej wyprofilowane "sportowe" fotele i jeszcze kilka drobiazgów.

Bardzo chciałem Japończyka, jeździłem Civicem 9, Mazdą 3 poźniej Octavią i Astrą 5 ale jak wsiadłem do Leona to poczułem sie jak w domu :D Leon z zewnątrz tak do końca mi się nie podoba, ale środek jest skrojony na miarę i dopasowany do mnie jak spodnie rurki 8-)

 

Jeszcze niczym nie smarowany, zdjęcia zaraz po odebraniu

 

mKwbeiz.jpg

raZTNaE.jpg

vG83e7f.jpg

xNUbASG.jpg

gRKOeSw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.