Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
@qdlatyNH jaki przebieg ? świetne auta, ładne, bezawaryjne, idealny stosunek cena jakość, full ledy, bajeczka
178 tys. Jesteś chyba jedną z nielicznych osób, które napisały, że to fajne i bezawaryjne auta też podzielam Twoje zdanie. Miałem wcześniej 407 SW z tym samym motorem i też w automacie i 420 tys przejechał praktycznie bezawaryjnie, wiadomo, że wszystko ma swoją wytrzymałość i tylko to padało, a było tego na prawdę niewiele.
Mam nadzieję, że ten też będzie tak niezawodny jak tamten

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qdlatyNH powiem tak.. znam te auta, miałem co prawda dwa fordy mk4 ale silniki PSA są i tu i tu.. od lat jestem na grupie 508 na fb, bo miałem kupować 508 ale szybciej trafiło się drugie mk4 po lifcie.. poza tym nie ukrywam, znam się na motoryzacji i wiem, ze HDI to świetne silniki, a cała konstrukcja 508 jest bardzo udana. Ale, że w Polsce dużo januszów od vagów to co ja poradze, tylko się śmiać można bo takie 508 jest jakościowo lepsze niż passat b7 i co najmniej trzyma ten sam poziom co passat b8 i superb 3, jedynie 508 odstaje poziomem asystentów bezpieczeństwa i systemem inforozrywki ale to już poprostu starsze auto konstrukcyjnie. Fajnie, że w polifcie są full ledy także masz bardzo dobre i nowoczesne rozwiazanie na pokłądzie, szklany dach, dobra skrzynia hydrokinetyczna, jak sie dba i olej wymienia to na pewno lepsza niż DSG od VW 🙂 Lać paliwo i jeździć 🙂 no i blacharsko, Peugeoty są bardzo mocne, ocynkowane 🙂 Gratulacje i szerokości 🙂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, piotrek305 napisał:

@qdlatyNH powiem tak.. znam te auta, miałem co prawda dwa fordy mk4 ale silniki PSA są i tu i tu.. od lat jestem na grupie 508 na fb, bo miałem kupować 508 ale szybciej trafiło się drugie mk4 po lifcie.. poza tym nie ukrywam, znam się na motoryzacji i wiem, ze HDI to świetne silniki, a cała konstrukcja 508 jest bardzo udana. Ale, że w Polsce dużo januszów od vagów to co ja poradze, tylko się śmiać można bo takie 508 jest jakościowo lepsze niż passat b7 i co najmniej trzyma ten sam poziom co passat b8 i superb 3, jedynie 508 odstaje poziomem asystentów bezpieczeństwa i systemem inforozrywki ale to już poprostu starsze auto konstrukcyjnie. Fajnie, że w polifcie są full ledy także masz bardzo dobre i nowoczesne rozwiazanie na pokłądzie, szklany dach, dobra skrzynia hydrokinetyczna, jak sie dba i olej wymienia to na pewno lepsza niż DSG od VW 🙂 Lać paliwo i jeździć 🙂 no i blacharsko, Peugeoty są bardzo mocne, ocynkowane 🙂 Gratulacje i szerokości 🙂

Tez chcialem kiedys 508 kupić i generalnie żałuje ze nie miałem. Podobało mi sie i mam świadomość że są OK.

18 godzin temu, qdlatyNH napisał:

178 tys. Jesteś chyba jedną z nielicznych osób, które napisały, że to fajne i bezawaryjne auta emoji1.png też podzielam Twoje zdanie. Miałem wcześniej 407 SW z tym samym motorem i też w automacie i 420 tys przejechał praktycznie bezawaryjnie, wiadomo, że wszystko ma swoją wytrzymałość i tylko to padało, a było tego na prawdę niewiele.
Mam nadzieję, że ten też będzie tak niezawodny jak tamten

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Tamto 2.0HDi to nie to samo co te 2.0HDi. Te nowsze, jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przedlfta. Bardzo fajne auta, dobrze wyciszone, wygodne i bezawaryjne pod warunkiem posiadania hdi a nie thp pod maską. I tak jak Piotrek pisał świetne blachy.

Z jednym bym się nie zgodził, skrzynia od dsg jest lepsza tylko w kwestii bezawaryjności, to stary dobry hydrokinetyk, ale szybkością nie powala. Choć w tym typowo family car 😉 to nie przeszkadza. No i po środku i systemie Infotainment widać już wiek konstrukcji.

11 (5).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piotrek305 napisał:

@lukasz_byd w czym niby jest lepsze ?  oba są ok ale im starsze HDI tym lepsze bo mniej ekologii.

Lepsza kultura pracy, wiecej mocy, cichsze i moim zdaniem mniej awaryjne (mimo i tak bardzo dobrego poziomu).

Mniej ekologii? Jedynie AdBlue jesli w ogole bywalo w 508

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza kultura pracy, wiecej mocy, cichsze i moim zdaniem mniej awaryjne (mimo i tak bardzo dobrego poziomu).
Mniej ekologii? Jedynie AdBlue jesli w ogole bywalo w 508
Jest Adblue i to jeszcze nie pomyśleli żeby zrobić jak wlew paliwa, tylko w bagażniku, pod kołem zapasowym..
Faktem jest, że kultura pracy jest zupełnie inna niż w 407, no i osiągi dużo lepsze

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, qdlatyNH napisał:

Jest Adblue i to jeszcze nie pomyśleli żeby zrobić jak wlew paliwa, tylko w bagażniku, pod kołem zapasowym..
Faktem jest, że kultura pracy jest zupełnie inna niż w 407, no i osiągi dużo lepsze

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Raz na 10 tys km nie zaszkodzi, przy okazji sprawdzając ciśnienie w zapasie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W przypadku tego auta słowo "pieszczoch" jest sporym nadużyciem. Ale po ogarnięciu mechaniki  i wnętrza czekam na kolejkę do lakiernika. Dlatego z zewnątrz poza spłukaniem na  bezdotyku nic więcej nie robię. Niemniej jednak po drodze dziś do spożywczaka zjechałem zrobić zdjęcie.

20211010_114417.jpg.490f39e38e66bf7deef440a4d5569311.jpg

20211010_114434.jpg.d088824f42ff0298f693a7473906c01a.jpg

 

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drzwi, nadkola, zderzak tył. Wszystko uwzględnione w śmiesznie niskiej cenie zakupu 😄 Na lakiernika mam ponad 7 tyś bo tyle mu brakuje do ceny rynkowej. Oczywiście z każdej strony jest prosty to tylko kosmetyka.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.