Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

@jagmar letnie mam Continental conti premium contact 5. Pamiętam jak były nowe to np. Endurance wcale nie chciał się ich trzymać, natomiast tire od Adbl bądź Black water, albo Black mamba bardzo dobrze siedziały. Teraz po 2 sezonach wszystko ma nich ładnie siedzi. Moim ulubionym dressingiem jest teraz Dark & Shine od Funky With i tym teraz chciałem potraktować zimowe Nokiany nowe i bardzo ciężko się aplikował i nie chciał pokrywać. Natomiast B2B polymer od razu usiadł i ładnie się wchłonął, a aplikowałem go juz dwa razy. Po pierwszym razie zrobiłem 300km w deszczu i był jeszcze lekki Shine, tak więc wiem co będzie moim dressingiem na zimę. Z dressingami do opon to temat rzeka warto mieć kilka i dobrać sobie pod odpowiednią gumę. Podsumowując u mnie lato na Continental Dark & Shine , zima na Nokian B2B Polymer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

U mnie od piątku. Tylko raz bezdotyk, niestety czasu jak na lekarstwo by zająć się autem a jest co robić. Trzeba wyprać wnętrze i chociaż one step. d18cb7474d6ae7a7c811bb0d7d1a11ad.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@rygryss jeździłem takim mini i naprawde fajnie sie to odpycha plus prowadzi 😄 

Biały kolor fajny bo nie widac rys tak bardzo jak na innych ale za to upierdliwy pod wzgledem czyszczenia i opiłków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Streat napisał:

Biały kolor fajny

Zgadzam się. Ostatnio coraz bardziej zaczynam się przekonywać do tego koloru. Zwłaszcza po aucie przyjaciela, które ostatnio miałem na kilka dni.

 

15 godzin temu, rygryss napisał:

kolor mało Detailingowy

Uważam, że nie. Tylko na zdjęciach nie chce wychodzić tak jak wygląda w realu.

IMG_20200229_124023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss Niestety z forami Mini jest ciężko, zostają tylko zagraniczne jak: north american motoring oraz grupy na fb, zapraszam do Mini Cooper Polska 🙂

Na białym kolorze wszelakie zarysowania, holosy nie będą tak męczyć więc tutaj plusik 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.