Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

W moje skromne progi zawitał nowy pieszczoch 
Cadillac Escalade ESV z 2004 roku . 
Tak to mniej więcej się prezentuje - czyli 566 cm żywej amerykańskiej blachy 🙂

Na wiosnę ( o ile znajdę czas ! ) czeka Mnie sporo pracy we wnętrzu przy doprowadzeniu skór do stanu który będzie mnie zadowalał . Z zewnątrz profilaktyczny One Step i jakaś powłoka 🙂 


IMG_9586.jpeg.29f6121cae3fe67857ec1b54c2be8799.jpegIMG_9590.jpeg.f6bbfec0135f0d779a7d889fefc0d22c.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
37 minut temu, Pajko napisał:

@Domel , wpadasz na wiosnę w Tarnowskie progi ? 🙂 

w Sierpniu bede w Grudku nad Dunajcem 😉

Raczej myślałem w sensie mechanicznym, części, generalnie pomocy w "amcarowym" świecie wiesz do kogo wbijać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli ktoś z Was szuka "starego" Merca, który ma tylko zyskiwać na wartości to zapraszam do mojego znajomego.

Ma aktualnie dwa fajne egzemplarze, ale warto obserwować - będą pojawiać się rodzynki 😉

https://www.olx.pl/oferta/mercedes-300-ce-3-2-cabriolet-w124-CID5-IDy9WsA.html#4472487f44

https://www.olx.pl/oferta/mercedes-sl-500-designo-amg-r129-CID5-IDy9U4n.html#4472487f44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dobra wytłumaczcie mi do czego służą te owiewki? Skoro auto ma klimatyzację.
Do owiewania ;-)
Kurde jak można komuś doradzać. Jeżdżę ze znajomymi, mają owiewki, jakoś to się sprawdza. Sam do swojego nie założę, ale jak ktoś chce i znajduje zastosowanie to w czym problem?

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w czasie jazdy w ciężkich warunkach szyba jest czysta i sucha, drugi walor jest taki, że można uchylić szyby i wtedy jest wlot powietrza a owiewka chroni przed kurzem, deszczem itp. Jedynym minusem jest to, że podczas jazdy czasem huczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.