Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, danielek. napisał:

Co w tym dziwnego że nie każdy chce jeździć autem które okrążyło ziemię 7,5 razy po równiku 😄

Kupując 10 letnią używkę licz się z tym, że w 99% przypadków bliżej mu do 300kkm niż legendarnych ogłoszeniowych 160...

Na szczęście po zmianie przepisów, zaczynają się pojawiać w ogłoszeniach samochody 400-500kkm, które jeszcze niedawno NIE ISTNIAŁY, dopiero teraz ludzie zaczynają nabierać świadomości jacy naiwni byli... 

 

Ludzie którzy jeżdżą mało robią rocznie 10-15kkm

średnio to 20-25kkm

u osób które pracują w terenie 40-60kkm rocznie to normalka

 

Pomnóż sobie ilość lat i będziesz miał świadomość ile większosć może mieć. Jak chcesz mały przebieg to idziesz do salonu albo kupujesz roczny.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nic. Lepiej się oszukiwać, że przeciętny 10 letni diesel ma 100 tys. Ja ten samochód mam 2,5 roku i zrobiłem nim 34 tys. km. Było by ze 2 razy tyle ale rozłożyło się to w tym czasie na dwa auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Leon doczekał się brata... starszego a mimo to smarkacza :-D

Prześmieszne "auto"? W środku miejsca sporo. Jeździ się jak gokartem. Silnik z tyłu i napęd na tył... jest zabawnie na śniegu. Mega wypas jak na takie wozidełko bo i czujnik deszczu/zmierzchu, podgrzewane fotele, klima, wszystko w prądzie, automat itp. Ale myślałem że orła wywinę ze śmiechu jak stanąłem przed autem i umyłem całą przednią szybę. 

Jeśli chodzi o tematy detailingu to chcę ogarnąć jakąś korektę lakieru na wiosnę ale nie bardzo wiem jak to ugryźć bo całe auto jest z plastiku :-D rys dość sporo od mycia na szczotach. Dziś na szybko odkurzanie, mycie szyb i pozbycie się naklejek. 

20181212-160438.jpg
20181212-160446.jpg
20181212-160454.jpg
20181212-172103.jpg
20181212-172123.jpg
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gesiu_15 napisał:

@Fredi88 i nawet do garażu pasuje 😄

To też przemawiało za smartem. Leon + smart + meble na tylnej ścianie się zmieszczą bo smart ma tylko 2.7m. Każde inne auto segmentu A to już około 3.5m i taka "konfiguracja" mi do garażu nie wejdzie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 tak z czystej ciekawości i nie zrozum mnie źle 😉 może do tego jeszcze nie dorosłem nie wiem. Jaki jest sens kupowania auta nr. 2 gdy ma się nowe auto typu "daily" I dokupuje się auto na dojazdy do pracy. Pytanie do ogółu ale co akurat Tobą kierowało przy tej decyzji? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, powalla napisał:

Zona/dziewczyna/kochanka (każdy tam sobie coś skreśli ) 😉

Nie każdy musi od razu skreślać 😁

Tą sytuację doskonale rozumiem ale pamiętam słowa Freddiego:

"Sam myślę żeby kupić sobie na dojazdy do pracysmarta w dieslu ze względu na opłaty"

I tu mi w głowie siedzi typowe Leo, why ? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomas22 napisał:

@Fredi88 tak z czystej ciekawości i nie zrozum mnie źle 😉 może do tego jeszcze nie dorosłem nie wiem. Jaki jest sens kupowania auta nr. 2 gdy ma się nowe auto typu "daily" I dokupuje się auto na dojazdy do pracy. Pytanie do ogółu ale co akurat Tobą kierowało przy tej decyzji? 😉

Żona też potrzebuje auto na dojazdy do pracy. Ma ok. 40 min jazdy autostradą. Ja latem śmigam sobie na skuterku, ale zimą ... Dlatego kupiłem smarkacza 😉 Połykacz kilometrów autostradowych to to nie jest, ale dla mnie w promieniu 50km wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Fredi88 napisał:

To też przemawiało za smartem. Leon + smart + meble na tylnej ścianie się zmieszczą bo smart ma tylko 2.7m. Każde inne auto segmentu A to już około 3.5m i taka "konfiguracja" mi do garażu nie wejdzie :-]

126p :mrgreen: Ale byś miał szacun na rejonie :mrgreen: Chociaż w Austrii były nawet montowane. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wół roboczy. Bez niego na budowie bym zginął.
Jak myślicie? Magifoam domyje bezdotykowo czy mogę atakować Cirrusem? Nie zje mi chromów?90149f49341b63b12651f838bd5492fc.jpg371e47f540b1bf0d9bfe7bbe57f7493f.jpg

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał126 napisał:

126p :mrgreen: Ale byś miał szacun na rejonie :mrgreen: Chociaż w Austrii były nawet montowane. 😛

Taaa jako Puch 126.

Nie nie... na "kaszloka" jestem za stary. Nie mieszczę się w tym bolidzie. Poza tym jest mega niekomfortowy i nie próbuj mnie przekonywać że jest inaczej :-D smartem pojadę i 150kmh. Maluchem osiągnąć setkę to wyczyn. Nie wspomnę już o wyposażeniu :rolleyes: Lubię stare auta ale nie na codzień. W niedzielę przy ładnej pogodzie owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Slovak napisał:

@ludwik93 szerzej z przodu? 🙂 

podoba mi się wystający dekielek po za felgę 😉 jak poszerzę to o 0,5 cala xD

 

5 minut temu, Michał82 napisał:

@ludwik93 nie myślałeś o lampach z soczewką na przód lub z ciemnym wkładem?

no myślałem właśnie, tylko poluje na dobrą okazje 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, vangsta napisał:

@ludwik93 smoked front 🙂

no bije się z myślami właśnie 😄 
 

 

16 minut temu, lol19pl napisał:

@ludwik93 Ja nie jestem dobry w te klocki, ale czy to air ride?

tak, auto jest zapowietrzone 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ludwik93 A mógłbyś wrzucić zdjęcie w najwyższej pozycji zawieszenia?

Nie jestem fanem przyciemniana reflektorów, bo potem nic nie widać, ale przeciwmgłowe faktycznie mógłbyś trochę przydymić, tak samo czarny znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.