Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też suvow nie trawię, mimo, że mam jednego:ojak tylko dzieci wyrosną z wuzków to się go pozbywam8-). Oczywiście są to pakowne i praktyczne samochody ale fan z jazdy jest do bani a spalanie absurdalne. Zdaje sobie sprawę ze rav4 to nie np:x6 ale miałem też okazję jeździć mocnymi suvami i może na prostej fajnie przyspieszają ale nic po za tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2017 o 10:31, zmorka napisał:

No Michał co kto lubi, ale podejrzewam że po  paru km zabawy 500 i przesiadce na X6 zastanowiłbyś się nad wyborem :wink:

To zależy gdzie by usiadł bo jak na tyle to niestety przy wzroście ponad 180cm w X6 jest lekko mówiąc średnio wygodnie. Znajomy ma X6 i miałem okazje tym na tylnej kanapie podrózować na wypad na narty. Kolana oparte o fotel przede mną, głowa oparta o sufit ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zmorka napisał:

Mówisz, że w X6 lekko średnio wygodnie, a co powiesz o 500 z tyłu?  :wink: Raczej z nart nici :D

X6 takie wielkie ale aby pomieścić narty musiało mieć trumne na dachu. Licytujemy się dalej? :D X6 to auto z tak zwanego bezsensownego segmentu suvów coupe ani to praktyczne ani sportowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie gadanie, za cenę x6 można mieć x5, które jest większe, znowu za x5 można mieć ze 2 jakieś espace albo galaxy, które są większe w środku od x5, a znowu za cene galaxy można mieć jakiegoś vw transportera, i tak dalej. Każde auto jest do czego innego. Moim zdaniem abarth fajny pomykacz do miasta :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko taka dyskusje w formie żartu, oczywiście tak jak wcześniej pisałem abarcik jest śliczny, taki cukiereczek, X6 zupełnie inna bajka (i nie moja), mam auto z tzw. "bezsensownego"

segmentu suvów i bardzo jestem zadowolony, jestem po trzech operacjach kręgosłupa i dla mnie wsiadanie czy wysiadanie z auta to teraz czysta przyjemność  :)

Więc dla każdego coś miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie rozumiem jeszcze większego upośledzania suva próbując jego bryle zbliżyć do aut coupe. Kiedyś audi miało coś takiego jak allroad i chyba to był najlepsze rozwiązanie. Podniesione kombi. Wjedzie na zadupie i zapakujesz do tego rodzinę z bagażem :D A crossover to już był znany 30 lat temu tylko jeszcze nie wiedzieli jak to nazwać wiec nazwali Golf Country :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pływak napisał:

Nikt nie chciał płacić worka złota za auto ze znaczkiem woldzwagena mimo, że nie odstawało od audi ani od merca i tak większości kojarzyło się z większym passatem. Auto zacne w dodatku teraz można kupić w rozsądnych pieniądzach :D

No właśnie to był jego największy problem chyba... że sprzedawali go pod marką VW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Fredi88 napisał:

@turzol chyba jedna z najbardziej niedocenionych limuzyn. A szkoda bo to naprawdę są dobre i przede wszystkim mega wygodne auta.

3.0TDI z ostatniego wypustu czyli w teorii bezobsługowy, czas pokaże czy to był dobry wybór. Mocy jest na "styk" do tego auta bo gabaryty i masa własna są naprawdę słuszne. 

Auto jest prze-wygodne, do prędkości 160km/h nie czuć w ogóle że jedziesz, mega wyciszenie i komfort. Jak to mój znajomy podsumował - emocje jak na grzybach :mrgreen: 

Ja zawsze marzyłem o dużym limo pokroju S-klasy, 7-er, ale to właśnie Phaeton rozwiązaniami technologicznymi mnie mocno przekonał do siebie. Spotkałem się na wielu forach zagranicznych z opiniami że to chyba najbardziej niedoceniony samochód jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, i muszę się podpisać pod tymi opiniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Raceismie był temat z Pheatonem bardzo dużo rzeczy pasowało z bentleya;D 

I właściciel auta mówił ze miał do czynienia z Bmw serii 7 i S klasa z podobnych roczników i jakością oba przewyższał .

Edit: znalazłem temat;D 

http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=161&t=99234&sid=ef6c4fe96f391713b974cf1ffae26127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.