Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Silnik 2.2 170 kuca 7 biegowa skrzynia, ten sam silnik co w 2.5tak wiec naprano będę robić program na bezpieczne 200 koni. Ogólnie autko dostało lekko w dupę wiec narazie czeka na swoją kolej i części u znajomego blacharza. W planach oryginalna 17 calowa felga, przyciemnić lekko szybki i na tym kończy się ingerencja, albo mi więcej do szczęścia nie potrzeba:). Napewno świetnym bajerem który przemówił za tym modelem jest asystent parkowania :) i ta jasna tapicerka :) ogólnie jest kosmiczna różnica w porównaniu z starsza siostra w211:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bienek napisał:

Nowy złomek ST170. Wymaga dopieszczenia, ma ciekawe dokładki, które mogą się podobac lub nie. Mi akurat pasują i nawet wydech choć trochę za bogaty na żywo nie wygląda źle :)

Jeeezu Kamil, jak to brzmi? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieszczochy dwa ... 

Tą lubię za kolor

9e4sk5bqzqw7.jpg

A tą za komfort :D

uz194tm3xg69.jpg

 

Obie oczywiście zaszczurzone na maxa po zakupie, w niebieskiej zostało jeszcze pranie, w czerwonej to wogóle jest co robić :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marros napisał:

Lubie E46, ale w tym przypadku od Touringa bardziej podoba mi się B4'ka, :) tylko gdyby nie miała haka, to by było jeszcze lepiej :)

Haka nie będzie (został po poprzednim właścicielu) a Touring jest musem bo wózek,graty na wakacje i inne leżaki gdzieś trzeba pchać :D

 

7 minut temu, paperson napisał:

@SALWAkolor piękny. Jaki tam siedzi silnik?

poza hellrot-em mój ulubiony :D ... a silnik to poczciwe 2.0 w dieselku po lekkim wirusie, obecnie będzie zmiana programu bo powoli przymierzam się do regeneracji pompy i zmiany turbo..to już przepuszcza zdrowo a nie będę reanimował najmniejszej turbiny od czasów 126p i turbinki kowalskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pajko napisał:

Mamy fabie z 1.2 tsi ale 110 km . Świetne auto .

Mailem już brać Fabię Monte Carlo z 60 konnym MPI, ale żonie bardzo źle się jeździło podczas jazdy testowej - natomiast w Rapidzie czuła się jak ryba w wodzie. No to kupiłem z wyprzedaży przedlifta stojącego na salonie w świetnej cenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.