Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tutaj tylko ośka ta bliżej silnika. 3.6 to też nie jest ale...nie jeden się już zdziwił

 

Napięte felgi i opony sensowne trzeba poszukać...aby budżet ratować tylko 17" wchodzi w grę, jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam acidmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

DIMA, skądś kojarzę to auto, czy masz w nim LPG? Raz natknąłem się na recenzje czerwonego Citigo albo up!'a właśnie z LPG i pamiętam że auto było mocno doglaskane detailingowo:)

Bardzo fajny samochód, taki zadzior:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]vangsta[/ref], Nie ma lpg ;) z resztą uważam ze lpg do tego auta to już przesada hehe i tak nic nie pali.. może na FB wiedziałeś bo są zamieszczane zdjęcia na rożnych stronach.. z resztą na 17kach i gwincie to chyba jedyne citigo w Pl ;) Dzięki za dobre słowo !

 

[ref=#ff3366]BiałyGTi[/ref], Hehe siema siema.. No fajne czasy byli ;)

 

Ps. jeszcze jedno foto...

http://imgur.com/a/XZ6bK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem Citigo z serwisu, w automacie... średnie przy jeździe mojej i mojej matki (w większości) pokazywało 5,4, a parę razy do 6 tys. obr. zdarzyło mi się go przegonić, bo średniawo to jechało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie pasuje mi skoda jako democar :lol:

Sorry, nie stać mnie na GT-Ra. Poza tym to nie jest democar, tylko moje prywatne auto oklejone w logo firmy. ;o

 

Toledo podobało mi się zdecydowanie bardziej od tej skody. Co byś nie zrobił to dalej nie będzie wyglądała ;-)

Dla mnie będzie, nie robię auta dla kogoś ;) Toledo miało 18 lat i 300 000km, Skoda ma 4 i 40 000km. Poza tym było to jedyne auto z tego rocznika, które spełniało wszystkie moje wymagania "co auto musi mieć".

 

Druga spawa - Toledo 150KM, Skoda 240KM. :kox: Toledo spalanie 10 litrów, Skoda raptem 8.

 

Ostatnia sprawa, najważniejsza dla mnie - klient inaczej patrzy jak dostaje Skodę na auto zastępcze, a nie stare Toledo. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.