Skocz do zawartości

ADBL Poszukuje Testerów


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na moment kiedy będę mógł umyć auto podczas dnia i będzie widno. Pracuję do późnego popołudnia, a wtedy efekt z fotorelacji będzie mizerny, a z resztą jak na razie mam mało zabrudzone auto. ;) Proszę ze swojej strony o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Drodzy Autodbacze. Wiemy, że ostatnio kiedy rozdawaliśmy tu próbki to niektórzy na chleb mówili pep. Ale nastał ten czas że…. POSZUKUJEMY TESTERÓW!

A dokładniej 20 (!!!!) testerów którzy sprawdzą działanie naszego ADBL Synthetic Spray Wax i podzielą się swoim testem na forum. Wszyscy wybrani dostaną 1 próbkę po ok 100ml.

Prosimy by chętni opisali pod spodem jakie woski w płynie i qd'ki do tej pory testowali oraz z jakimi mogą obecnie porównać nasz produkt. Jakim miejscem do przeprowadzenia testu dysponują (miejsce, temperatura tam panująca, etc);

 

Każdy tester zobowiązuje się do wykonania i umieszczenia testu na forum w odpowiednim dziale.

 

Test ma wyglądać następująco: porównujecie nasz SSW z Quick Waxem/QD lub WashCoatem który lubicie najbardziej/najczęściej używacie. Używacie dokładnie tego samego sprzętu oraz test robicie w tych samych warunkach czyli po sobie. Test ma być testem a nie prezentacją.

Istnieją 2 sposoby aplikacji SSW i chcemy byście przetestowali oba z nich:

1. Aplikacja jak każdy inny qd/qw na suchy lakier. Tutaj dajemy Wam dowolność. Testujcie w cieniu i na chłodnym lakierze, róznymi fibrami.

2. Aplikacja na mokro: po umyciu auta kiedy jest jeszcze mokre, aplikujecie SSW na lakier i wycieracie do sucha jak zawsze.

 

Prosimy o wpisywanie się w następującym porządku tak żeby nie było burdelu w zgłoszeniach.

1. Nick; opis sprzętu, miejsca, produktów do porównania.

2. Nick 2

3. …

4. …

 

Być może jeszcze w tym tygodniu powinniśmy wyłonić testerów. No to do dzieła :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zakłuł w oczy ten ich dokładny opis. Czy ja wiem, czy żadne? Dość mocno sprecyzowane, ja zaś najsensowniejsze testy widuję wśród tych, które powstały z inwencji testujących. :)

Ale dobra. Wpisuję się, chociaż QD którego używam najczęściej, to Wasz. :lol:

1. Michał126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Michał126 napisał:

Trochę mnie zakłuł w oczy ten ich dokładny opis. Czy ja wiem, czy żadne? Dość mocno sprecyzowane, ja zaś najsensowniejsze testy widuję wśród tych, które powstały z inwencji testujących. :)

A moim zdaniem akurat bardzo dobre podejście, bo jasno określa co ma w tym teście być. Oczywiście testy porównawcze się zdarzają, ale równie często jest to w skrócie: "SUPER produkt, tu macie fotki, użyłem i polecam! Dawajcie wincyj próbek!". ;)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania konkretne, ale to dobrze. Jestem również zdania, że porównania wnoszą o wiele więcej niż prezentacje.

 

1. Michał126

2. lolomanolo; oprócz Waszych były botox, amulet, Megs qw, AF, OID; garaż wspólny; do porównania zostały Wasze QD i QW i końcówka finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ADBL napisał:

Testujcie w cieniu i na chłodnym lakierze, róznymi fibrami.

Ja się nie zgłaszam, ale ma prośbę do testerów żeby sprawdzić też produkt na niekoniecznie chłodnym lakierze, często w takich warunkach łatwość aplikacji ulega drastycznej zmianie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.