Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierniczę kliknąłem w programie opcję "popraw" i samo poprawiło zdjęcie moim zdaniem nie znacznie od oryginału, nic specjalnego w tych zdjęciach nie widzę jak samochód wygląda na żywo tak i na zdjęciach. I o to tyle szumu... jak nie spełniają jakiegoś regulaminu to niech administracja to usunie a jak się nie podoba to nie oglądajcie. Na tyle ludzi z forum zawsze znajdzie sie dwóch co się im coś nie podoba albo po prostu im szkoda bo innej przyczyny nie widzę

Napisałem sugestię,a Ty człowieku robisz z tego awanturę :lol:

Wybacz,że nie napisałem od razu najgrubsze e46,jakie w życiu widziałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj QD SG Morning Dew, szyby Sonax zielony, plastiki SG Jet Black..., opony Nielsen Brillance, felgi Tuga, Red Devil i Sonax BSD. Niestety zdjęć do tej pory nie umiem robić, lakier ma głębię i błyszczy się konkretnie a na fotce albo ciemno albo ostrość słaba :dontknow: .

1433617628-800-x-555px-1.jpg

1433617630-800-x-600px-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalony amortyzator - wszystko w oleju. Wczoraj zabrałem się za wymianę:

lpDk2cR.jpg

yLNux7B.jpg

TcagpfO.jpg

Udało się dorwać używane sprężyny KW -30mm w dobrej cenie:

4w5vfph.jpg

Nowe amortyzatory, łożyska, poduszki, odboje i osłony :)

eYwnF9H.jpg

Tył oczywiście też zmieniony:

W6eYtGH.jpg

 

Niestety nie było już czasu na mycie nadkoli, ani auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.