Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja letnie mam 19" na zime 16 i było by za nisko , teraz w zimie już był problem gdzie niegdzie wjechać bo szurałem podłogą . W tym aucie jak by miała być gleba to tylko AIR ale to jest tatusiowóz a nie lansowóz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oko i tak cieszy na takim setupie :good: Też przed większymi nierównościami jak mam pełne auto to się modle żeby wydechu nie stracić a auto seria. Strasznie nisko jakoś teraz te auta stoją albo mają elementy wydechu :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj, bo wczoraj. Nie moje auto, ale znajomego, który będzie sprzedawał auto, ale stwierdziłem, że się pochwalę :)

 

Było tak

DSC01867.jpg

 

Na początek felgi dostały SG Iron Off

Felgi chyba jeszcze nigdy nie widziały tego środka. Miało być na szybko więc tylko jeden przejazd i z grubsza przeleciane szczotką.

 

DSC01884.jpg

 

DSC01880.jpg

 

DSC01885.jpg

 

DSC01886.jpg

 

Dzieje się :)

 

DSC01888.jpg

 

DSC01940.jpg

 

DSC01890.jpg

 

DSC01891.jpg

 

DSC01936.jpg

 

DSC01892.jpg

 

DSC01894.jpg

 

DSC01897.jpg

 

DSC01898.jpg

 

DSC01946.jpg

 

DSC01899.jpg

 

DSC01905.jpg

 

Górna połowa po aplikacji Brilliance

 

DSC01908.jpg

 

DSC01909.jpg

 

DSC01910.jpg

 

DSC01912.jpg

 

DSC01960.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704, wiem że małe, ale jak wybierałem inne rozmiary to wychodziło za duże i nie przeszłoby moderacji. Jak klikniesz to otwiera się duże zdjęcie :)

 

PS. Do otwierania wielu linków na raz polecam wtyczkę do Chrome Snap Link Lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, :good: zamki w stopach lepiej zamocować w kierunku przeciwnym do jazdy coby woda się tam nie dostawała ;)

 

Dzieki :)

Narazie to przymiarki a w weekend musze ustawic wszystko pod rowery :)

 

20150424_072941_zps0tjtkyjz.jpg

 

20150424_072951_zpsxnsotzzh.jpg

 

20150424_072959_zps07pqflus.jpg

 

20150424_073150_zpsj4iqctpi.jpg

 

-- 24 kwie 2015, o 07:14 --

 

Domel, dla lepszego efektu zaklej czarna tasma okienko do podczerwieni

 

Sprawdze. Thx:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, to życzę udanych wycieczek rowerowych :) Ale gdybyś założył bagażnik bardziej w stylu kalifornijskim, z płetwą z przodu, to dostałbyś jeszcze +10 do lansu :P Wyobrażam sobie, że świetnie by ten Focus wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem chwilkę, więc postanowiłem wypróbować kosmetyki, które udało nam się razem z Żoną wygrać w konkursach podczas zeszłotygodniowego Eventu Pielęgnacji Aut we Wrocławiu.

Sprawcami zamieszania były:

- Soft99 Fukupika Strong Quick Detailer

- Dressing do opon Tenzi Gum Wet

Powyższe kosmetyki nie są zbyt popularne na naszym forum, ale...

 

Furupika bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła. Łatwa i przyjemna aplikacja, lakier mocno się zeszklił, kolor ładnie podbity, brak jej tylko zapachu. Look-iem nie odstaje od QD jaki używałem do tej pory, a jest to AF Finale, który właśnie mi się kończy i zamierzałem wypróbować Shiny Garage Morning Dew Quick Detailer, lecz na chwilę obecną pozostanę przy Soft99. Co ciekawe w opisie producent twierdzi, że efekt kropelkowania utrzymuje się na poziomie 3 miesięcy ;)

Poniżej parę ujęć, na żywo lepiej się to prezentuje.

 

33f1b4fa65d365e2med.jpg

7e0f8fc884ed8beamed.jpg

ad3daa5634c865b5med.jpg

3c00829fc9d2921cmed.jpg

39c18ecd5b400ae5med.jpg

e7b35fe9be6c20c0med.jpg

 

Kolejnym produktem jest Dressing do opon Tenzi Gum Wet. Powiem, że znów mile się zaskoczyłem. Produkt płynny, nie śmierdzi rozpuszczalnikiem, aplikowałem pędzelkiem, bardzo wydajny ponieważ na 8 kół zużyłem łącznie około 20ml, po jakiś 15 minutach przetarłem fibrą opony, zrobiła się bardzo ładna satynka i najbardziej zaskoczyło mnie to jak opony zrobiły się mega śliskie, przejechałem palcem po oponie to nawet mnie nie pobrudziła co miało miejsce przy innych dressingach jakie użyuwałem. Zobaczymy jak będzie z trwałością choć jakoś specjalnie nie szorowałem opon, były opłukane z kurzu, a siedział na nich już powoli umierający Gyeon. Na swoim Golfie raczej tego nie sprawdzę bo muszę już zmienić koła na letnie, natomiast zobaczymy na służbowej Skodzie Żony, która w tygodniu robi po około 800km. Nawet jeśli miałby krótko posiedzieć to na "szybkie akcje" bardzo fajny preparat.

 

Tak to wygląda na letnich Kleberach.

 

4003c5845961a3b8med.jpg

 

Tutaj na zimówkach z Dębicy

 

02116b7568d9ab3dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.