Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Sobotni poranek spędziłem na czyszczeniu wnętrza.

Wszystkie plastiki VALETPRO INTERIOR ALL PURPOSE CLEANER, skóra ZYMOL LEATHER CLEANER + ZYMOL LEATHER CONDITIONER. Deszcz pokrzyżował mi plany, dlatego nakładanie dresingu na plastiki POORBOYS WORLD NATURAL LOOK odkładam na jutro.

Fotki 50/50 z czyszczenia skóry dodane w odpowiednim temacie.

Nie czepiać się brudnej listwy progowej, będzie mycie w tygodniu i może jakieś smalcowanie to dopieszczę wszystkie szczegóły. ;)

9ay6b8.jpg

2qarek2.jpg

2evemoo.jpg

2moz7n9.jpg

2lu48eo.jpg

2d9r6tg.jpg

33ttb4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan-16, typowa ostryga. Mi to się jakoś mega nie komponuje ogólnie w BMW. Jak papa to bezowa z całym środkiem w beżu albo czarny i tyle. A znów w salonie mega namawiają na ostrygi, bo niby białe fotele plus boczki są ładniejsze i do tego czarne dywany oraz doły deski praktyczniejsze :kox:

 

Co nie zmieni faktu ze bym jeździł tym E92 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik dekielki byś na te felgi zarzucił. Bo co patrzę na to auto myślę sobie " Kiedy on w końcu założy ten brakujący element" :dontknow:

Bo oprócz tego jest git malina :good:

Dekielki czekają z nowymi naklejkami,tylko muszę przerobić ciut osłony piast z przodu,bo nie idzie ich założyć na chwilę obecną,będę jeszcze kombinował z małym dystansem,ale spokojnie,na wiosnę wlecą z całą masą nowych teili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan-16, typowa ostryga. Mi to się jakoś mega nie komponuje ogólnie w BMW. Jak papa to bezowa z całym środkiem w beżu albo czarny i tyle. A znów w salonie mega namawiają na ostrygi, bo niby białe fotele plus boczki są ładniejsze i do tego czarne dywany oraz doły deski praktyczniejsze :kox:

 

Co nie zmieni faktu ze bym jeździł tym E92 :evil:

 

No dokładnie, ja mam E92 i jest cała w beżu, dlatego mnie dziwi takie zestawienie. Ale każdy lubi co innego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend zabezpieczyłem swojego szprota na zimę.

Pre wash: SG snow foam

Mycie właściwe: Duragloss car wash

Dekontaminacja: IronX i Mainz Unstuck

Glinka: Valetpro żółta

Przed woskiem przetarcie CarPro Eraser

Wosk: Soft99 fusso coat

Opony: Mainz Rubberize

Plastiki zewnętrzne i nadkola: Koch NMPC

Niewidzialna wycieraczka: przednia szyba G1, tylna i boczne AG Glass Guard

Środek: Zymol Vinyl Conditioner

DSCF1337.jpg

invia immagini

DSCF1340.jpg

image share

DSCF1344.jpg

upload immagini

DSCF1348.jpg

 

Na koniec jak Mainz Rubberize odpycha brud :shock:

 

DSCF1323.jpg

url immagine

DSCF1327.jpg

upload immagini

DSCF1328.jpg

upload immagini gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu się nie wkur.... na Gyeon Tire. Kupiłem go a o takim efekcie można zapomnieć ...

 

Pewnie się sugerowałeś testem tego produktu. Ja pisałem w tym teście że środek się trzyma do pierwszego mycia (deszczu) choć już nie pamiętam ktoś pisał że już go ma miesiąc przy czy na fotkach opona wyglądała jak by na niej nic nie było, ale twierdził że woda na oponie kropelkuje. Moje sugestie i kilka innych postów związanych z tym iż to nie jest możliwe zostały usunięte jako zbędna dyskusja. Uważam że za te pieniądze środek nie jest warty tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd - powiem ci że ja kurcze nawet pod niego przed nałożeniem przemyłem oponę IPĄ i po mokrym i tak go nie było widać. Faktycznie opona kropelkuje ale nie widać dresingu na oponie co dla mnie jest nie do przyjęcia. No nic jak 2 warstwy będą się lepiej trzymać to i ja tak zrobię gdyż mam ponad połowę butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Może kwestia mieszanki z której zrobiona jest opona. Jak ja miałem okazję użyć na swoich letnich w zeszłym sezonie, to Tire spisał się fantastycznie, nic tak nie odpychało brudu przy jeździe w deszczu/po piachu. Nawet Gtechniq T1 którego ciężko w tej kwestii pobić nie miał takich osiągów ;)Pimps, jakbyś chciał sprzedać to daj znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO coś w tym jest, nakładałem na różne opony Megsa Enduranca, I na jednych siedział długo a na innych szybko znikał.... Przygotowanie opony takie samo i jazda w tych samych warunkach. I co lepsze na zwykłych Fuldach znikała szybko, a na Fuldach lekko usportowionych siedział jak zły. :o Dlatego trzeba testować i szukać złotego środka dla nas :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.