Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Kupcie sobie diody. Ja u wujka w e36 3 lata temu wrzuciłem i do dzisiaj świecą bez problemowo.

Tyle to ja wiem :|

Ale T4W mają niesymetryczne bolce i wkładając LEDy muszę na jednych kabelkach zmienić polaryzację. W5W po prostu przekładasz w drugą stronę i git. Ja tak łatwo nie mam... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj umyłem auto, szkoda że nie zrobiłem fot przed i po bo był brudny jak świnia, a po zastosowaniu mojej magicznej mieszanki pian i odpowiednio długim odczekaniu, domył się idealnie i dzięki temu nie musiałem moczyć się w zimnej wodzie i myć na 2 wiadra ;)

Zdradź nam przepis na swoją magiczną mieszankę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120ml Magi foam, 120ml daerg lavateloni i ok 600 ml wody. Sama lavateloni nie posiedzi zbyt długo na lakierze, ale w połączeniu z magi spokojnie 10-15 minut może poleżeć. 2 takie opryski i auto domyło się idealnie. Tyle, że jak ktoś ma wosk może mu czasem zjeść lub podjeść bo lavateloni ma ph ok 12-13, ale ja mam sealant więc go nie zjadło :)

 

Generalnie często do mocniejszych pian dodaje Magi jeżeli zależy mi na dłuższym leżeniu na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna e38. Zdecydowanie ładniejsza 7er niż e65. Co do silnika - kwestia jaki egzemplarz trafisz. Są tacy, którzy mówią, że zadowoleni i nie odbiega ta jednostka awaryjnością od innych klekotów a są i tacy, którzy przeklinają ten silnik na maxa. Osiągi zapewne konkretne. Na pewno eksploatacja nie jest tania bo i osprzętu więcej itp. Ale jak użytkujesz S4 to koszty pewnie Cię nie przerażą aż tak bardzo.

Szerokości.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, dawno S4 nie pokazywałeś :P

 

Nie ma co, stoi jak stało ;)

 

WqJjbOQ.jpg

 

Siódema konkret, jak dla mnie najpiękniejsza generacjia "7"...ale silnik opinie zbiera raczej słabe..w każdym razie ja na pewno wziąłbym 3.0d.

 

Ile ludzi tyle opinii, każdy silnik ma jakieś wady i z tym się nic nie zrobi ( pekające wały korbowe, klapki w kolektorach itd ). Ojciec ma E46 330d i do tej budy ten silnik jest idealny ale w ponad 2 tonowym aucie go nie widzę.

 

Ładna e38. Zdecydowanie ładniejsza 7er niż e65. Co do silnika - kwestia jaki egzemplarz trafisz. Są tacy, którzy mówią, że zadowoleni i nie odbiega ta jednostka awaryjnością od innych klekotów a są i tacy, którzy przeklinają ten silnik na maxa. Osiągi zapewne konkretne. Na pewno eksploatacja nie jest tania bo i osprzętu więcej itp. Ale jak użytkujesz S4 to koszty pewnie Cię nie przerażą aż tak bardzo.

Szerokości.

Pzdr.

 

E65 wcale mi się nie podoba, jak już to E66. Osiągi jak na masę auta całkiem spoko, spalanie jak na razie też na akceptowalnym poziomie. Praktycznie wszystko robię sam więc koszty robocizny odpadają a jak tak patrzyłem po cenach części to tragedii też nie ma, zamienników sporo. Mam nadzieję że będzie służyć, jak na razie jaram się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna siódemka. Dywan bagażnika warto ogolić maszynką do golenia ostrzową w mojej bawarce jest po takim zabiegu igła.

Dolna czarna listwa drzwi tez jakoś hmmm :o

 

Ja dzisiaj mycie ręczne, na lakier Gloss protectant AG, na opony Mothers, szyby AG FG.

Niestety po 2 miesiącach 2 warstwy FK1000HP mocno się zapchały?? i kropelkowanie było tylko w deszczu podczas mycia niestety spływająca tafla, mam nadzieje ze AG GP da rade do marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna 7ma :-]

Widziałbym ją tylko na S37 i nie ma piękniejszej kompozycji w e38 ;)

Co do 40d,to najtrudniej ma skrzynia,którą jednak potężny moment potrafi zmęczyć ;)

 

A żeby nie było,że nic nie robię na myjni byłem :mrgreen:

122619f7-aa56-4068-9871-0781660b1833_zps58f65940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.