Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się wymiana kół na letnie więc postanowiłem je umyć ;)

 

IMG_0469.jpg

 

IMG_8294.jpg

 

Do pracy wykorzystałem:

Valetpro Dragons Breath

ADBL Vampire Liquid

ADBL Tire & Rubber Cleaner

Prickbort

Glinka i lubrykant od CarChem

Concept Chu-Sol do resztek po ciężarkach

SV Cleaner Fluid Regular

SV Autobahn

PolishAngel Honey 2 warstwy

 

IMG_0816.jpg

 

IMG_3337.jpg

 

Felgi już mają tyle co samochód czyli 15lat i nie są pierwszej świeżości. Co z tego że ja dbam jak 13lat o nie nikt nie dbał pewnie :D Dlatego postanowiłem nie nakładać powłoki tylko wosk;)

 

Wypadało by je oddać do regeneracji ale myślę nad sprzedażą samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że dostałem paczkę z mini statywem/kijkiem do telefonu postanowiłem przetestować to podczas mycia :D

Pech chciał że mocno wiało i dwa razy mi się przewrócił stąd cięcia ;)

Jakość strasznie spadła po sklejeniu w moviemaker :/

 

WhiteBear/K2 Active |SG Tire | Tuga - :? |TTS Bubbles2 | BSD

 

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Qlimaxss[/ref], Miałem tylko 6 godzin na ogarnięcie więc to była raczej szybka akcja. Dokładne mycie z zewnątrz, cleaner + wosk a na plastiki zewnętrzne dressing od Autobrite. Wewnątrz wyszorowałem podłogę, umyłem szyby i plastiki. Ponakładałem dressingi i na tyle mi czasu starczyło. Paka tylko odkurzona, bo za chwilę załadunek rożnej maści sprzętu, więc i tak będzie usyfiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkr Ekstra ci to czasowo zeszło jak na taki spory gabaryt :):good: . Najważniejsze ze autko odżyło i będzie cieszyło wzrok właściciela;)

A inni busiarze będą kipić z zazdrości ze oni mają takie brudasy a tu taki wypucowany busik;D :kox::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a wczoraj - ale... umyłem na dwa wiadra, przetarłem QD od CarChem, ogarnąłem szyby płynem od CarChem - i jak wracałem do Gliwic to oczywiście zaczęło lać :(

 

Dziś strzeliłem nocne zdjęcia:

6e88be4e-f046-42c5-a625-a60dc0babaa8_zpsw3wvjsbi.jpg

(większe na http://facebook.com/GrzegorzKozlowskiFotografia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a wczoraj - ale... umyłem na dwa wiadra, przetarłem QD od CarChem, ogarnąłem szyby płynem od CarChem - i jak wracałem do Gliwic to oczywiście zaczęło lać :(

Na srebrnym i tak nie będzie widać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś akcja "czysty poranek", start o 7, koniec przed chwilą. Szybkie pianowanie, Tuga, pianowanie podwozia, mycie, suszenie itd.

Później cleaner Shiny Garage maszynowo na czarnej gąbce Nat, na koniec KoG, Gyeon na oponki, na szyby oraz dach 4Nano CV. Jutro ogarnianie komory silnika bo mechanik mi nabałaganił, zresztą jutro musi padać skoro dziś auto myłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilę czasu(taa chwile grube pare godzin) postanowiłem posmarować lakier w końcu SV Utopia :D

 

Piana: Time To Shine z dodatkiem APC PRO od ADBL

szampon: ADBL Shampoo PRO

Smoła- Prickbort

Deironizacja- ADBL Vampire Liquid

Glinka- ADBL Clay Sponge

Czyszczenie opon: ADBL Tire and Rubber Cleaner

Cleaner: Swissvax Cleaner Fluid Professional Regular

Dressing na oponach: Jakiś Autoglym

Wosk- SV Utopia

Szyby- Rainx 2w1

Plastiki- Koch Chemie Nano Magic Plast Care

 

IMG_0733.jpg

 

IMG_1445_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wyciągnąłem Sharana do mycia - jak psikałem deironizerem Sonax Xtreme felgi, sąsiadka powiedziała: "a Michał zaś pucuje!", potem nie minęło pół godziny, ani pewnie nawet 20 minut, a gdy zacząłem lecieć na dwa wiadra, sąsiad nie wytrzymał i wyciągnął Octavię w celu wypucowania również. :lol: On jedno wiaderko, wąż ogrodowy i heja, ale ta zniewaga krwi wymaga, by nasz czarny LC9Z błyszczał się bardziej od jego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.