Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

I co? Papier ścierny albo brudna szmata od wewnątrz. zewnątrz niby OK ale parę nowych zadrapań przybyło.

A gdzie im do zakładania tym płaskich obciążników pod kolor felgi? Ktoś w PL w ogóle takie ma? A to są fele bardzo otwarte, pięć cienkich ramion, do tego w jednym miejscu przypiepSzyli chyba ze 50 gr

 

Pracuje w hurtowni z materialami wulkanizacyjnymi. Jako nieliczni w Polsce posiadamy takie ciezarki w 10 kolorach ale klient za paczkę ciężarków zaplaci conajmniej 50zl. A wystarczy mu na jedną wymiane pod warunkiem, ze bedzie mial proste felgi.

 

Co do porysowanych felg to nie ma sie co dziwic skoro nieraz wlasciciel warsztatu nie chce nawet kupic skrobaka plastikowego za 20 zl nie mowiąc juz o krążku do usuwania kleju. Taki Zdzisiek radzi sobie zwykłym nożem. Mamy nieraz ubaw jak ciezarek z tak nieoczyszczonej felgi odpada juz na wyważarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn ma detailing, ojciec wulkanizację. Studio raczej z tych lepszych: https://www.facebook.com/cleancar/

 

Przeciez to studio Adama G. Elita detailingu w Polsce :good:

Mówisz, że nie ma co próbować się tam przyjąć na wiosnę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

690651 Przeciez to studio Adama G. Elita detailingu w Polsce :good:

 

Wiem, bo go poznalem. ;)

 

Jednak byłbym ostrożny ze stwierdzeniami, ze wszystko w calej miejscowosci jest na tym samym poziomie :D

 

Co wcale nie oznacza, że szanowny ojciec robi chałę. Możliwe, że obydwoje trzymają poziom.

Jednak co do dawania komuś pracy, cały sekret polega na tym, aby pracownik wykonywał swoje zadanie nawet lepiej, gdy na miejscu nie ma pracodawcy, co zawsze było moim celem. A różnie z tym bywa :(

 

Dodane po 14 minutach 54 sekundach:

690648 Pracuje w hurtowni z materialami wulkanizacyjnymi. Jako nieliczni w Polsce posiadamy takie ciezarki w 10 kolorach ale klient za paczkę ciężarków zaplaci conajmniej 50zl. A wystarczy mu na jedną wymiane pod warunkiem, ze bedzie mial proste felgi.

 

Co do porysowanych felg to nie ma sie co dziwic skoro nieraz wlasciciel warsztatu nie chce nawet kupic skrobaka plastikowego za 20 zl nie mowiąc juz o krążku do usuwania kleju. Taki Zdzisiek radzi sobie zwykłym nożem. Mamy nieraz ubaw jak ciezarek z tak nieoczyszczonej felgi odpada juz na wyważarce

 

 

No i jak to wytłumaczyć??

:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Syn ma detailing, ojciec wulkanizację. Studio raczej z tych lepszych: https://www.facebook.com/cleancar/

 

Przeciez to studio Adama G. Elita detailingu w Polsce :good:

Mówisz, że nie ma co próbować się tam przyjąć na wiosnę? ;)

 

Jak najbardziej na propsie - tym razem to nie był sarkazm :)

Widziałem i obserwuję pracę Adama i cały jego wkład w Detailing Mafie, Szkolenia Rupesa etc etc - wielki szacun !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn ma detailing, ojciec wulkanizację. Studio raczej z tych lepszych: https://www.facebook.com/cleancar/

 

Przeciez to studio Adama G. Elita detailingu w Polsce :good:

Mówisz, że nie ma co próbować się tam przyjąć na wiosnę? ;)

 

Jak najbardziej na propsie - tym razem to nie był sarkazm :)

Widziałem i obserwuję pracę Adama i cały jego wkład w Detailing Mafie, Szkolenia Rupesa etc etc - wielki szacun !

 

Czasem Adamowi pomagam i widzę jak idzie im praca - pracownik pracujący na wulkanizacji conieco wie o detailingu, czasem pomaga jak nie ma klienta na wulkanizacji i znają się na swojej robocie. Zakres usług naprawdę duży - wyprostują felgi, polakierują, zabezpieczą powłoką czy woskiem - jak kto potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn ma detailing, ojciec wulkanizację. Studio raczej z tych lepszych: https://www.facebook.com/cleancar/

 

Przeciez to studio Adama G. Elita detailingu w Polsce :good:

Mówisz, że nie ma co próbować się tam przyjąć na wiosnę? ;)

 

Jak najbardziej na propsie - tym razem to nie był sarkazm :)

Widziałem i obserwuję pracę Adama i cały jego wkład w Detailing Mafie, Szkolenia Rupesa etc etc - wielki szacun !

 

Czasem Adamowi pomagam i widzę jak idzie im praca - pracownik pracujący na wulkanizacji conieco wie o detailingu, czasem pomaga jak nie ma klienta na wulkanizacji i znają się na swojej robocie. Zakres usług naprawdę duży - wyprostują felgi, polakierują, zabezpieczą powłoką czy woskiem - jak kto potrzebuje.

Dzięki! Właśnie dałeś im zarobić 120 zł na wiosnę :lol:

 

Nie ma to jak info lokalnego insidera :good: Człowiek siedzi na miejscu od zawsze, a zielony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

690783 kupusso pisze:

 

kempus pisze:

Dlatego na wymianę opon czy kół jeździ się tam, gdzie o nie dbają czyli do Kuro :good:

 

 

 

Jaki nick na forum ma/miał właściciel Kuro? Wyleciało mi z głowy :roll:

 

 

 

Minetoo

 

 

Minetoo to były właściciel Kuro.

Kuro prowadzi Michał, a Piotrek to teraz Detailingservice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wpadł, i od razu po wejściu nasikał na podłogę w garażu.

 

Zależnie co masz na myśli jako opłaty. Podatek drogowy roczny taki sam niezależnie od pojemności.

OC rocznie 780 PLN. Mam 70 procent 3 rok.

V8 prawdopodobnie nieco drożej ale bez hałasu. w końcu to byłby tylko dodatkowy litr.

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze skąd zmiana. Fotel kierowcy s line po 3 latach poszycie nie zmęczone ale gąbki kaputt. Normalnie gołym okiem widać było różnice między stroną pasażera a kierowcy. A nie waze nawet 100kg. Skrzypiące boczki drzwi, jakość materiałów na poziomie VW. boczki twarde i puste. Drzwi nie dają takiego odczucia jak starsze. Co do napedu nie mogę złego słowa powiedzieć jest fantastyczny jak i zgranie skrzynki z silnikiem, ale znowuż paranoja naciśnięcie pedału hamulca przy wciśniętym gazie tak jakby rozłącza gaz, także szybsza jazda zima w serpentynach odpada z lewa stopa na hamulcu, no chyba ze ktoś liczy na kontrole trakcji. Strasznie wkurzające. No i diesel to nie dla mnie. Zima nie zagrzany po 20 km.

Poza tym to zawsze mi się marzył E32, co kosztowałby tu tyle co nowy golf gti w PL, a ze musi być coś z grupy vag na chwile obecna, to wpadło quattro.

To jest dość rzadkie auto tutaj. Na sprzedaż w całym kraju stoi obecnie 26 aut każdy z przebiegiem pod 500 może ze dwa sedany ale bez tempomatu no i mam kolor ming blue pearl.

 

Nie kusiło? ;) Z tym sikaniem na podłoge to normalna sprawa,lepiej Ci nie bede pokazywać jak wyglądało 25 letnie V12-konkretnie pokrywy rozrządów-ale temperatura i wiek robi swoje nic dziwnego.

 

Powoli i spokojnie. Cel to cos większego ale nabieram doświadczenia. A8 D2 albo bmw 7 może później.

Nie czaj sie, pokazuj mi pokrywki uwielbiam takie rzeczy oglądać!

 

KrzysiekT5 jechałem już szybka runde ale auto musi odwiedzić najpierw lakiernika aby było co pokazać. Poza tym zawias standard to stoi jak koza wysooooko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.