Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Ale czy to da się zaintalować na zwykly komputer?Nie mam takiego telefonu z internetem.

oczywiście. postaw sobie Virtual Maszynkę - Android i tam zainstaluj aplikacje.

http://techformator.pl/instalacja-andro ... irtualbox/

Ja akurat mam wersję PRO za którą zapłaciłem - ale sa stronki gdzie mozna sobie ja sciągnąć ;)

 

Dodane po 45 sekundach:

689468 Napisze jedno. Fajnie, że jest ktoś większym świrem, oczywiście w pozytywnym słowa tego znaczeniu :good:

Było nas tu wiecej kiedys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest coś takiego internetowego do wpisywania sobie zakupów części tj cena i jakiś krótki komentarz?Bo to z linka to na android,a sie chyba nie da na komputerze tego zapisać.

 

motostat.pl też możesz

 

u mnie wyszły wszystkie wydatki 4 781 PLN/rok :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc...Ja podam cos dla kontrastu..austria audi q5 koszt samego ubezpieczenia i przedluzonej gwarancji...12tys zl rocznie...zaleznie od kursu euro....ale to i tak nic w porownianu do kosztow mieszkania....wynajmuje tutaj bo mam dom w pl...okolo 33 tys rocznie bez mediow. :wallbash: jak sobie to wszystko policze to mnie przeraza....ale i tak nie jest zle.. ;) sorry za brak pl znakow pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

689674 czesc...Ja podam cos dla kontrastu..austria audi q5 koszt samego ubezpieczenia i przedluzonej gwarancji...12tys zl rocznie...zaleznie od kursu euro....ale to i tak nic w porownianu do kosztow mieszkania....wynajmuje tutaj bo mam dom w pl...okolo 33 tys rocznie bez mediow. :wallbash: jak sobie to wszystko policze to mnie przeraza....ale i tak nie jest zle.. ;) sorry za brak pl znakow pozdrawiam....

No ok ale to Q5 :) A ja za Leona płacę ok 10,5 tyś zł. Chyba będę musiał poszukać innej ubezpieczalni :o Też mieszkam w AT, tak czy siak zawsze jak jadę po coś do Wiednia, to cieszę się jak wracam do "siebie" w góry na wieś :D Miejskie hałaśliwe życie to nie dla mnie :) Tak już ciągnąc OT w OT :D znasz jakieś myjnie (nawet w Wiedniu czy NÖ) gdzie można "spokojnie" umyć auto? Tzn gdzie nikt nie goni za używanie własnej chemii? A może są jakieś myjnie do wynajęcia np na godzinę, żeby spokojnie auto samemu umyć? U mnie w okolicy 6 bezdotykówek a wszędzie kamery i szyldy, że zakaz używania własnej chemii... i co tu robić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Fredi88...ja ubezpieczenie mam takie jak zaproponowali mi w salonie...wczesniej inne samochody ubezpieczalem sam...bo kazdy mowil ze bedzie taniej...:-) a place teraz mniej niz od poprzedniego tanszego samochodu...a co do myjni...to ciezka sprawa ja mam magazyn z placem przed nim i tam myje samochod...a jakies dluzsze zabawy to w pl:-) L.G

a co do mieszkania to 50 m2..... Johnson pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja też dorzucę coś od siebie. Korzystam z aplikacji motostat.pl która zlicza wydatki na samochód.

 

Moje statystki:

Twój pojazd przejechał 66 047 km i zużył 3 958 l paliwa o wartości 19 871 PLN

Inne koszty (ubezpieczenie + naprawy, części):

5 656 PLN na 41 miesięcy

1 655 PLN/rok

137.94 PLN/miesiąc

Razem (paliwo i wydatki): 38.19 PLN/100 km

 

Eee tam kosztuje Jeżeli chodzi o mnie to również korzystam z aplikacji motostat.pl:

 

Rok 2016:

Twój pojazd przejechał 15 517 km i zużył 2 132 l paliwa o wartości 10 392 PLN

 

Rok 2009 - 2017

Twój pojazd przejechał 189 930 km i zużył 25 313 l paliwa o wartości 136 917 PLN

 

Koszt paliwa: 71.93 PLN/100km - 136 621.54 PLN na 189 930.0 km

Spalanie: 13.29 l/100km - 25 251.19 l na 189 930.0 km

 

I nie liczę tutaj ubezpieczenia oraz serwisów żadnych. Jak u kolegi, to tylko jeden samochód :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

689674 czesc...Ja podam cos dla kontrastu..austria audi q5 koszt samego ubezpieczenia i przedluzonej gwarancji...12tys zl rocznie...zaleznie od kursu euro....ale to i tak nic w porownianu do kosztow mieszkania....wynajmuje tutaj bo mam dom w pl...okolo 33 tys rocznie bez mediow. :wallbash: jak sobie to wszystko policze to mnie przeraza....ale i tak nie jest zle.. ;) sorry za brak pl znakow pozdrawiam....

No ok ale to Q5 :) A ja za Leona płacę ok 10,5 tyś zł. Chyba będę musiał poszukać innej ubezpieczalni :o Też mieszkam w AT, tak czy siak zawsze jak jadę po coś do Wiednia, to cieszę się jak wracam do "siebie" w góry na wieś :D Miejskie hałaśliwe życie to nie dla mnie :) Tak już ciągnąc OT w OT :D znasz jakieś myjnie (nawet w Wiedniu czy NÖ) gdzie można "spokojnie" umyć auto? Tzn gdzie nikt nie goni za używanie własnej chemii? A może są jakieś myjnie do wynajęcia np na godzinę, żeby spokojnie auto samemu umyć? U mnie w okolicy 6 bezdotykówek a wszędzie kamery i szyldy, że zakaz używania własnej chemii... i co tu robić :/

 

Z tymi znakami to jest tak jak w PL. Co jakiś czas robią im kontrole dot. zanieczyszczeń.

Jeśli jakieś normy będą przekroczone to kary, dlatego wiszą zakazy(przyjedzie gość i 5 litrów Dimera na Fiata pandę zużyje)

 

Popytaj raczej nie powinni robić problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a wczoraj porobiłem trochę przy Golfie. Akcja pod kryptonimem DOBRE BO POLSKIE :good:

 

Tak więc:

- Mycie produktami ADBL

- QD Funky With BOTOX

- Szyby Good Stuff GlassCleaner

- Opony Good Stuff Black Mamba

- Wnętrze Funky With Mademoiselle Plastics

- Zapach Shiny Garage Morning Dew

 

 

cbc3e007853e8205.jpg

 

33b13069ffd21e1a.jpg

 

1eea0cb66e6b5356.jpg

 

a476bc3b76f8919d.jpg

 

e57f3432e2f6d99f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.