Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

jagmar, wystarczy jeździć z głową i nic się nie dzieje. Nie mówię, tutaj o jakimś wyniku ponad 100 KM, ale bardziej kosmetyczne poprawki max 90. Niektóre silniki 82KM wypluwały na hamowni po 90 koni, więc raczej nie ma strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kilka koni w takiej małej budzie robią różnicę :mrgreen: Ale tak jak pisałem na razie to odległy temat do przemyślenia. Najpierw inne rzeczy.

 

Rozumiem Cie. Jak mowię ze moja Mazda ma 120km to wszyscy patrzą z politowaniem, nie ważne ze dzięki wadze lepiej idzie od alfy która miała 175km :) w małych autach nawet 10km robi różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareme89, dokładnie :good: Ostatnio jakiś Sebix w A3 8L zaczął przyśpieszać gdy go wyprzedzałem to robiłem go jak chciałem. Strzelam, że to było 1,6, więc coś koło 100KM miał. Do 100 szliśmy mniej więcej równo, ale im szybciej tym dalej zostawał. Z tego co wyczytałem A3 jest jakieś 100 kg cięższa od mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Te kilka koni w takiej małej budzie robią różnicę :mrgreen: Ale tak jak pisałem na razie to odległy temat do przemyślenia. Najpierw inne rzeczy.

 

Rozumiem Cie. Jak mowię ze moja Mazda ma 120km to wszyscy patrzą z politowaniem, nie ważne ze dzięki wadze lepiej idzie od alfy która miała 175km :) w małych autach nawet 10km robi różnice :)

 

To tak jak nikt nie wierzy, że Fabią 1.2 TSI można sprawnie wyprzedzać w zasadzie wszystkich w trasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, nie chodziło mi o bezpieczeństwo samego programu bo sam miałem czipnięte A3, do mondeo może też wrzuce wirusa więc nie jestem jego przeciwnikiem. Chodzio mi o to że te Clio i tak nie będzie "ładnie latało"... Nie ta pojemność i nie ta moc... szkoda pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ktoś powiedział, że Clio musi ładnie latać? Cztery lata jeżdżę tak jak jest i jest całkiem OK. A lekko coś poprawić można, szczególnie że nie przewiduje sprzedaży autka.

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba wylatywała bokiem bo panewki sie obracały , moje są sprawdzone i sa w dobrym stanie. Auto z 2008.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dodane po 2 godzinach 30 minutach 47 sekundach:

I dzisiaj jeszcze jeden modzik

 

Kupiona plastikowa osłona akumulatora. Przyszła w dosyć dobrym stanie , jednak postanowiłem ja całkowicie doprowadzić do porządku

 

ad258e6ed9781856eda256772971e3a5.jpg

 

9dee8eb63ddcb927474418696e061862.jpg

 

77c8c201c42a06f333a126fa8ceb023c.jpg

 

I juz na aucie:

 

2bab98eecc85287ac6e417f7bdc11a5f.jpg

 

Teraz w wolnej chwili będzie trzeba ogarnąć resztę pod maską.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarły graty:

- tarcze Textar PRO HC - wysokonawęglane

- klocki Textar kierunkowe

- czujnik klocków Textar

 

28852459892_ce22450f8a_c.jpg

 

Dziś montaż i już na aucie:

28338115444_a74d87cf1c_c.jpg

28671396890_6c0c36d0ba_c.jpg

 

Zabrakło czasu na pomalowanie zacisków i porządne umycie felg ale na to też przyjdzie czas.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona jest mocowana? Bo może sobie jakoś zaadoptuje do Hondy z czegoś :) lepiej wygląda taki pojemnik niż sam aku :D

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

Ona jest dedykowana do grupy vag. Nie wiem czy będzie Tobie pasowała , ogólnie jest złożona z 3 części: podstawy , jednego boku, drugiego boku i pokrywy.

 

O wiele lepiej wyglada niż to materiałowe g*wno montowane.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.