Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna pogoda postanowiłem umyć mój samochodzik :D

 

Piana - autobrite Magi

szampon- swissvax auto bath

płyn do mycia szyb - carchem glass cleaner

 

Na lakierze siedzi Gyeon Cancoat nałożony w kwietniu a podbity został Reloadem przy ostatnim myciu .

 

 

Tak kropelkuje Cancoat + Reload

 

PgI6tLI.jpg?1

 

 

A że kupiłem ostatnio Gyeon Cure więc postanowiłem go sprawdzić i powiem tak Wow polubiłem się od razu z tym kosmetykiem . Aplikowałem go na lakier na słońcu (specjalnie żeby zobaczyć czy pojawią się mazy) ale nic się nie pojawiło . Przykładałem się do aplikacji i psikałem tylko na fibre

 

Taki efekt:

 

 

BozxXU8.jpg

 

 

2rbNeHV.jpg

 

 

OAn7C9H.jpg

 

Ps: Uczę się robić dopiero fotki lustrzanką więc nie bijcie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na czarnym to coś mało się zeszkliło

 

 

Może dlatego że przydała by się lakierowi korekta . Albo kanapka Cancoat + Reload a na nim jeszcze Cure to za dużo ? Mi się efekt podoba wygląda dobrze lepiej niż po zwykłych QD . A aplikacja cure bezproblemowa i szybka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drufi, Tak widziałem, a po Reload tym bardziej powinny być ładne ;);)

 

 

 

Hmmm no takie krople zostały po spłukaniu szamponu sv auto bath . To prawda wcześniej kropelki były ładniejsze jak był sam cancoat jak dałem reloada to się zmieniły(czyżby reload się nie lubi z cancoatem?) Ale efekt jak dla mnie jest i tak zadawalający

 

Jak będę mył auto następnym razem strzele fotkę jak wyglądają kropelki.

 

 

 

Ps: Ja cancoata miałem 1 warstwę więc może już umiera albo już go nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj e36 dostała oryginalne radio businnes CD :kox: , w przyszłym tygodniu wpadnie duże OBC 18. Przy wymianie radia okazało się, że fabrycznie jest wiązka do podłączenia kierownicy z multifunkcją, aż żal będzie tego nie wykorzystać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżałem wczoraj wnętrze auta - pranie siedzeń, wykładziny, czyszczenie podsufitki itd. Całe 5,5 h pracy, ale również frajdy. Od dzisiaj jeżdżę w bamboszach, a dla pasażerów montuje dystrybutor folijek na obuwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu cokolwiek zrobiłem przy lakierze, odkąd kupiłem hunde. Całe nic, ale prickbort ( w sumie niepotrzebnie :o ), mycie + glinka + mycie + Lime prime + wosk Valet pro.

 

Poprzedni właściciel coś musiał kombinować bo glinka praktycznie się wszędzie ślizgała, i zbierała tylko jakieś pojedyńcze syfki pod listwami. I potem ładne świrle wyszły, dobrze że przykryło :mrgreen:

 

5694229_20160724_162208.jpg

 

5694224_20160724_130541.jpg

 

5694225_20160724_155657.jpg

 

5694226_20160724_154724.jpg

 

5694228_20160724_155323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezdotykowo cotygodniowe myju myju oraz czyszczenie wnętrza i w końcu przetestowałem Interior WOW od ADBL który już leży u mnie ponad dwa tygodnie.

fvbjqhlaugxl.jpg

A tu boczek Mercedesa W204 moje kolegi przy użyciu tego samego środka:

4uu2n54genfb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że gadasz, takich Roverów, w tym w beżowej skórze, widziałem już kilka, jeden bardzo długo stał na jednym, może jeszcze jest... spróbuję znaleźć jutro czas, modląc się, żeby były jeszcze Corsa C i Maluch :)

I jak? Było coś? :)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że gadasz, takich Roverów, w tym w beżowej skórze, widziałem już kilka, jeden bardzo długo stał na jednym, może jeszcze jest... spróbuję znaleźć jutro czas, modląc się, żeby były jeszcze Corsa C i Maluch :)

I jak? Było coś? :)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Nie zdążyłem w piątek przed wyjazdem do... Wrocławia ;), pojadę dziś lub najdalej jutro (ponieważ sam w tym tygodniu oddaję Malucha do lakiernika, więc nie będę zakładał potem popękanych kloszy :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.