Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Pracowita sobota :)

Najpierw serwis olejowy wykonany samodzielnie,zawsze po wymianie oleju w warsztacie i tak musiałem ściągać osłonę pod silnikiem i ją myć bo fachowcom nie chciało się tego zrobić przez co z wykręconego filtra oleju wylewał się olej,nie muszę pisać jak wygląda później kostka na podwórku i w garażu. Tak swoją drogą gdzie oddać stary olej ? Nie powinno być chyba problemu z przyjęciem go przez warsztat?

 

qAGT1h4.jpg

 

Dzisiaj łyk tego

 

5lYnHBL.jpg

 

I można rozpoczynać sezon :)

 

nGHbmdV.jpg

 

xCPUpVs.jpg

 

pDaLsWA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... praca jak marzenie, połączenie przyjemnego z pożytecznym :)

 

 

No mam okazje przejechać się, odpalić, przeparkować, jedne z najrzadszych samochodów na świecie. Akurat nasz salon z tego słynie, że mamy bardzo unikalne samochody. Np. Mclaren P1, jedyny w UK.

 

bienek chcesz powiedzieć, że jest tylko jeden P1 w UK :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowita sobota :)

Najpierw serwis olejowy wykonany samodzielnie,zawsze po wymianie oleju w warsztacie i tak musiałem ściągać osłonę pod silnikiem i ją myć bo fachowcom nie chciało się tego zrobić przez co z wykręconego filtra oleju wylewał się olej,nie muszę pisać jak wygląda później kostka na podwórku i w garażu. Tak swoją drogą gdzie oddać stary olej ? Nie powinno być chyba problemu z przyjęciem go przez warsztat?

 

W warsztacie przyjmą Ci bez problemu,pracuję w firmie zajmującą się odpadami więc serwisy i warsztaty to nasze stałe punkty odbioru(dostają kasę za to jeszcze, już nie dużo ale zawsze)pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze efekty juz widac :P zderzaki sa gotowe , 3 stopniowa korekta na koniec HDC i zymol :)

foto slabej jakosci bo robione jakis badziewnym zastepczym szajsungiem... :/ i do tego link sciagnalem z mojego fb ktory jak wiadomo pogarsza jakosc zdjec

 

Super, chwal się więcej jak wyszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowita sobota :)

Najpierw serwis olejowy wykonany samodzielnie,zawsze po wymianie oleju w warsztacie i tak musiałem ściągać osłonę pod silnikiem i ją myć bo fachowcom nie chciało się tego zrobić przez co z wykręconego filtra oleju wylewał się olej,nie muszę pisać jak wygląda później kostka na podwórku i w garażu. Tak swoją drogą gdzie oddać stary olej ? Nie powinno być chyba problemu z przyjęciem go przez warsztat?

 

W warsztacie przyjmą Ci bez problemu,pracuję w firmie zajmującą się odpadami więc serwisy i warsztaty to nasze stałe punkty odbioru(dostają kasę za to jeszcze, już nie dużo ale zawsze)pozdr

 

Albo sami zużywają do ogrzewania pomieszczeń w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam będę malował. Robiłem już 2 komplety i było nieźle, w tym jeden już 3 lata temu i nic się nie dzieje.

Podkład Motip, baza Motip Wheelspray, bezbarwny Motip 2K z utwardzaczem.

 

A kolorystycznie idę w czerń

20141205_133806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze mycie ze sztuka w tym roku czyli:

-reczna pianownica + SG Fruit Snow

-2 wiaderka + szampon SG S&B

-Fluffy

-test AF Finale, PB QD+ i najlepiej w docieraniu wypadła mieszanka Finale z QD+ oraz BSD :)

Myślałem, że samo QD+ będize ok ale się mazało w tej temp (kurcze mega zapach), Finale jakoś bez rewelacji..

Niestety tel był na wykończeniu i nie mogłem porobić fotek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.