Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie to zapytam tu.

 

Ojciec miał ostatnio stłuczkę. Ucierpiały delikatnie drzwi (przód + tył) i tylny błotnik. Robił sobie wycene w Aso po znajomości to nie dało się zejść poniżej 8 tyś, a samochód jest wart z 6-6,5 tyś. Gdzieś wczoraj był rzeczoznawca z TU i też mówił że będzie raczej szkoda całkowita, ale zobaczymy co przyjdzie.

 

Wole się upewnić. Można robić z Oc sprawcy bezgotówkowo nawet jeśli wyjdzie sporo więcej niż wartość samochodu a potem domagać się zwrotu kosztów ?

 

Zależy bardziej na tym żeby zrobić dobrze, niż zarobić, bo w samochód ostatnio trochę włożone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szkoda całkowita to nie ma takiej mozliwosci. Chyba ze masz AC to tak, na zasadzie regresu ale to też różnie bywa. Poza tym jeśli tylko istnieje jakakolwiek przesłanka do szkody csłkowitej to Ci ją zrobią bo jest to na rękę TU. Zapłacą Ci różnicę wartości auta przed szkodą w stosunku do auta po szkodzie i oddadzą auto uszkodzone. Przy czym maksymalnie zaniżą ten pierwszy pułap. ...Teraz to przerabiam ze wsparciem prawników.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w aucie wrzucona nowa mapa - w okolicy 195KM (seryjnie 163KM). Robiona przez speca z jednego z for BMW, który zajmuje się tym już parę lat. Jestem w szoku jak to teraz zwija asfalt. :shock:

Dziś jeździłem na mokrym asfalcie przy dodatniej temperaturze i na fabrycznej mapie tak przy 2200 obr. od czasu do czasu mrugnęła kontrola trakcji. Po wrzuceniu nowej mapy od 1800-1900 obr. kontrolka świeci się non stop a auto niekiepsko wciska w fotel. :shock:

Za jakiś czas podjadę na jakieś rolki żeby obadać jakie kreski wyszły - wtedy wrzucę jakieś foto co i jak.

Generalnie zadowolenie na maxa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę minus odpuścił, to postanowiłem przemyć :kox:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Pod myjnią jako tako :mrgreen:

image.jpg

 

image.jpg

 

Ale 1,5km dojazd do domu z bezdotyku to juz było za wiele dla białego :kox: Felgi za to mega się odmywają, juz od początku było okej, ale po tym pryśnięciu w Myjni Na Dwa Wiadra jest :good::good::good:

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.