Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr, jeśli pamięć mnie nie myli to chyba D-Wash Clay Mitt :ad:

Właśnie ! Karol dobrze mówi.. miał być flexi ale przekonałeś mnie do D-Wash'a z tego co pamiętam.. a jak buszowałem po sklepie żeby się upewnić co to, to wyglądało mi to na Flexi.. bo w sumie wyglądają one chyba tak samo :D:good:

 

Dodam że rękawica robi robotę, pomimo trochę lipnych warunków ( zimno.. ) ale ciepła woda + szampon i dało radę bdb a na pewno w wyższej temperaturze zbierała by jeszcze lepiej(tzn właściwie to szybciej .. bo tutaj wszystko co miała to pozbierała ).

No a w Sharanie na dachu to rękawica miała co robić .. jak ręką przejechałem "przed zabiegiem" to prawie jak bym po papierze ściernym jechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z niedzieli i temperatury oscylującej około 10 stopni porobiłem dużo przy aucie. Przetestowałem pianownice i pianę od SG, mycie na dwa wiadra, z racji tego że pogoda sprzyjała i mój 13 tygodniowy colllinite miał już dość w niektórych miejscach poszła jedna warstwa wcześniej wymienionego wosku. Na szyby Rain-x 2w1. Wewnątrz odkurzanie, małe pranie fotela bo dziewczyna uwaliła go czekoladą, na plastiki apc oraz dresssing, szyby perfect glass cleaner. To tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już nadszedł dzień odszczurzania AMGa :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Brud hodowałem, bo chciałem dobrze sprawdzić nowego partnera forum, myjnię "Na Dwa Wiadra". Cóż, zdjęcia mówią same za siebie :kox::kox::kox:

 

Jak widać było nieźle :mrgreen:

 

DSC_4099.jpg

 

Tutaj już no :ad:

 

DSC_4166.jpg

 

Reszta zdjęć z całego procesu ma się pojawić dziś/jutro na FB myjni, także ciekawskich ( i siebie też :-] ) zapraszam na FB :kox:

 

Bardzo szybko, ceny mega konkurencyjne, czysto, schludnie. Mycie detailingowe zgodnie ze sztuką, wszystko :song::song::song:

 

Pierwszy raz oddałem swoje auto do umycia gdziekolwiek indziej niż przed domem i jestem w 100 procentach zadowolony. Co więcej przejechałem 55 km w jedną, żeby umyć, ale zdecydowanie warto :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo, bardzo polecam "Na Dwa Wiadra" :good: . Zostawiłem u Tomka 3 samochody - każdy na "komplecik" plus w jednym było pranie wnętrza (samochód zostawiony z soboty na niedzielę na "doschnięcie"). Jeżeli ktos nie ma czasu/miejsca, żeby zająć sie samochodem gorąca polecam zostawić samochód u Tomka do umycia albo ogarnąć go samemu. "Na Dwa Wiadra" udostępnia odpłatnie miejsce do samodzielnej pracy (jest myjka, kompresor, nie pada na głowę, jest ogrzewanie). Niestety samemu nie mam ostatnio czasu zajmować się samochodami tak jak bym chciał dlatego korzystałem z usług "normalnych myjni" i wyjeżdżałem zawsze w%$wiony, że niedomyte, ze środek spsikany jakimś plakopodobnym preparatem, etc. Tutaj nie mam tego "bólu głowy" dlatego będę korzystał regularnie :good:

 

56796df46f810.jpg[/url]

56796df7d0b76.jpg[/url]

56796df8438ef.jpg[/url]

56796df873906.jpg[/url]

56796df8d4cae.jpg[/url]

56796df915d37.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i ja na myjni "Na Dwa Wiadra" wczoraj wieczorem.. co ciekawe po godzinach pracy:) Także, plus za elastyczność!!

Pakowałem się na szybko, zapomniałem połowy rzeczy, Tomek udostępnił mi swoją chemię (!) i mogłem w spokoju oddać się myciu passata, który ostatni raz widzał gąbkę pod koniec września..:)

Co ciekawe, regularne nie-mycie chyba dobrze wpływa na wosk, bo carbon z początku sierpnia bardzo ładnie siedzi :o

 

Polecam.. zapowiadam regularne wizyty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Myjni Na Dwa Wiadra trochę daleko, żeby wszystkimi dojechać i umyć, to jak co roku 23.12 na bezdotyku :kox:

 

Tak to dużych zmian nie było, przepłukanie z kurzu, ale na witeuszu najlepiej widać zmianę :mrgreen:

 

image.jpg

 

I 24 zł pózniej :kox:

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.