Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 warstwy w odstępie 24 godzin fusso coat...zimo przybywaj ;)

 

btw miałem dostęp do wersji do jasnych i do ciemnych lakierów i za nic nie jestem w stanie dojść gdzie producent widzi lepsze oczyszczanie lakieru w jasnej wersji i lepsze maskowanie i przyciemniane w drugiej..wyglądają i śmierdzą identycznie, efekt po aplikacji taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy po polerce zawsze wyglądają fajnie bo czerwony kolor kloszy robi się bardziej soczysty. Poza tym - polerka tylnych lamp daje efekt na bardzo długo bo nie dostają one w dupę tak mocno jak przednie. No chyba, że ktoś myje auto na szczotach...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca kosmetycznie ale mycia było sporo... :ad: Na zdjęciach 13 letnie dziedzictwo znalezione w w zaworze EGR mojej astry... :shock: W osadzie można było śmiało rzeźbić, towaru było naprawdę dużo :) Niestety nie zrobiłem zdjęć po czyszczeniu (trochę się ubrudziłem, a nie chciałem załatwić też aparatu ) :-] P Tak ku przestrodze:

 

 

f139bdb64e773d75med.jpg

32a29ea2dee8edcamed.jpg

a35cbe298a9bf5camed.jpg

 

 

P.S. Po całej operacji Astra chętniej przyśpiesza, podejrzewam że ze względu na spory spadek masy własnej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie dzisiaj a wczoraj ;)

 

Twingo mamy zabezpieczone na zime ( przygotowane pod wosk zgodnie ze sztuką ;) wosk 2xFK 1000p i na to BSD, plastiki SG jet black exterior trim restorer, opony nielsen brillance, niewidzialna autolandu na szyby ) + wrzucone zimówki ;)

Clio tylko umyte i psiknięte QD od TK, zimą nie będzie jeżdżone ;):kox:

 

qJWau8m.jpg

6CGAU1T.jpg

jTMQjia.jpg

qKNdsh6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to Twingo jest przeokropnie brzydkie :roll: Te szyby z tylu uchylne kiepsko wyglądają, ale pewnie do turlania po mieście starcza :)

A historię o Śląsku to w ogóle można by książkę napisać :)

Jeżdżąc po klientach na Śląsku od Piekar Śląskich po Racibórz każdy się uważa za lepszego Ślązaka, każdy inaczej "zaciąga" i każdy myśli, że jego miasto/wioska to najlepsze, najfajniejsze a inne to już nie bardzo :D

Kupa śmiechu i nic więcej :) Mnie osobiście najbardziej śmieszy jak ktoś opowiada coś zabawnego mówiąc jeszcze " po swojemu" to zawsze mnie później brzuch boli po takiej rozmowie :lol: W całej Polsce są podziały duże/mniejsze/bardzo małe tak że wszystko w formie żartów można odbierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
to chyba standard na śląsku, że fura pod kocem/prześcieradłem w garażu :D

Powietrze nie lepsze niz w krakowie. Nawet w garazu pylu duzo ;)

Ja jestem z Sosnowca i auta pod kocem nie trzymam :-P A z tego co wiem Domel mieszka w Będzinie to może tam taka moda nastała :-)

To odosobnione przypadki :-D

No, ucieklem z naszej dzielnicy do Bedzina ;) Tutaj niestety wolny parking to skarb a garaz to swiety gral :)

 

Dodane po 8 minutach 13 sekundach:

Z Sosnowcem najwiekszy problem maja slazacy.Sosnowiec ich boli.Nie wiedza juz dlaczego ale tak maja i z dziada pradziada powtarzaja/przekazuja sobie ten bol - jak to twierdza dzis "tak sobie tylko zartuja" :) Ale tez ogromne konflikty maja wewnetrznie - np Imelin z Chelmem Slaskim tez sie zra. Itp it'd :) Temat rzeka. Tutaj trzeba to tolerowac I miec (XXXXXXX) :)

[mod=Pajko]Nie bluźnimy ! ;)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sosnowcem najwiekszy problem maja slazacy.Sosnowiec ich boli.Nie wiedza juz dlaczego ale tak maja i z dziada pradziada powtarzaja/przekazuja sobie ten bol - jak to twierdza dzis "tak sobie tylko zartuja" :) Ale tez ogromne konflikty maja wewnetrznie - np Imelin z Chelmem Slaskim tez sie zra. Itp it'd :) Temat rzeka. Tutaj trzeba to tolerowac I miec (XXXXXXX) :)

[mod=Pajko]Nie bluźnimy ! ;)[/mod]

Dlaczego mają nie wiedzieć? Oczywiście, że wiedzą - bo taką granicę namalowały dawne zabory i tak już zostało. Do tego "zostało" dorzuciłbym jeszcze dużo kultury niemieckiej na Górnym Śląsku, która też jest obszernie wyśmiewana w Zagłębiu Dąbrowskim (wiem bo u Was pracuję :kox:).

 

I w gwoli ścisłości dla osób niewtajemniczonych - bardzo często ludzie mówią, że Sosnowiec nie leży na Śląsku. Owszem, w województwie Śląskim może jest, ale do Górnego Śląska już nie należy tak samo jak Częstochowa czy rejony Bielskie. Sosnowiec to po prostu Zagłębie Dąbrowskie, tak samo jak Będzin, Czeladź i inne wioski (ironia mode off). :kox:

 

Dla mnie osobiście żadnej nienawiści nie ma, jednakże osobiście bardzo często lubię żartować/kpić/drwić z Sosnowca, Będzina i Czeladzi zachowując też dystans do tego skąd sam pochodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dlaczego mają nie wiedzieć? Oczywiście, że wiedzą - bo taką granicę namalowały dawne zabory i tak już zostało. Do tego "zostało" dorzuciłbym jeszcze dużo kultury niemieckiej na Górnym Śląsku, która też jest obszernie wyśmiewana w Zagłębiu Dąbrowskim (wiem bo u Was pracuję :kox:).

 

U nas wysmiewana ? zartujesz sobie. Nigdy sie u nas nie spotkalem z wysmiewaniem slazakow. Ludzie maja inne problemy niz ten. Pracuje od 10 lat "u was" i Sosnowiec jest obiektem kpin i drwin - DZIEN W DZIEN - DZIEN W DZIEN. Masakra jakas. Jakby ci ludzie nie mieli nic innego do roboty przez caly dzien. Oczywiscie jak nie ma przy nich "gorola" to zra sie miedzy soba. Takze ja osobiscie mam na to srogo wywalone - ale zdumiewa mnie ilosc jadu i zolci "po tamtej stronie", Kiedy "nasi" nigdy nie zaczynaja tego tematu "od was" plynie zawsze zolc - ZAWSZE jest okazja zeby skomentowac Sosnowiec. Czasem jet to tak zenujace ze zbiera mnie na wymioty. Trzeba miec do tego srogi dystans.

Ale widocznie to ja tylko mam tego pecha i trafilem w takie srodowisko "toksyczne" - wiec to tylko i wylacznie moja subiektywna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.