Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz zaopatrz się w CG Bare Bones, bo trochę psują efekt nadkola, poza tym :good:

 

Wiedziałem że to ktoś uchwyci :D już trochę czas gonił, kolega nigdy nic przy aucie nie robił a od soboty już zamówienie kolekcjonuje :P w kosmetykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o zderzaku całym z cupry? 8-)

 

I np. progi z top sporta :o

Niee, za dużo tego. Poza tym z progami nie pasują do tylnego zderzaka. Mam inny pomysł na zderzak. :kox:

Wrzuć zdjęcia z dnia zakupu i teraźniejsze ;)

Zdjęcie sprzed roku:

P1050723j_spqqnwq.jpg

 

Mickul, to ten Tolek, którego, jakoś we wakacje, widziałem w trochę innym stanie, bo po wypadku, w dziale "co mnie dziś wkurzyło"? Jeśli to ten, to ładnie "spasowany" :)

Niee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haks, zrobiłem swojego Lancera plus Astre i na wadze wyszło 260g, puszka ma 350.

Ogólnie to z efektu jestem zadowolony, Lancer się przykurzył przez weekend, stał pod wiatą, dzisiaj popadało, wróciłem z pracy do domu i czysty. Wiadomo delikatnie doły drzwi przybrudzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haks, zrobiłem swojego Lancera plus Astre i na wadze wyszło 260g, puszka ma 350.

Ogólnie to z efektu jestem zadowolony, Lancer się przykurzył przez weekend, stał pod wiatą, dzisiaj popadało, wróciłem z pracy do domu i czysty. Wiadomo delikatnie doły drzwi przybrudzone.

No to pięknie. 6-7 aut się zrobi. Mam dodatkowe pytania: czy wymagana jest pełna korekta lakiery przed nakładaniem cancoata? i czy da lepszy efekt niż np cure gyeon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak nie chwalcie tego Tolka , bo na forum może być tylko jeden "dopieszczony" Tolek , a nie dwa

Dlaczego? Miło patrzeć jak Tolki są w ładnym stanie i robione ze smakiem :)

 

Się jeszcze nasza forumowa koleżanka obrazi ;)

 

nie mam za co :D Kolega robi auto z zewnątrz na razie a ja zaczęłam od wewnątrz i wyposażenia. Na zewnątrz jeszcze przyjdzie czas, a plany są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haks, pełnej korekty nie robiliśmy ale glinka itd. to podstawa. Cancoat jest powłoką a cure ma tylko tą powłokę wzmocnić więc odpowiedź znasz :D

Nie no to wiadomo. + IronX etc. Spoko. Mam trochę świrli i nie mam korekty więc głównie z tego powodu spytałem. Rozumiem, że cleanerów, politur i wosków pod cancoatem nie ma? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze sam prep coś ma w sobie, a i cancoat ukrył co nieco. Przyciemnia lakier, nadaje szklistości.

 

Bardzo Ci dziękuję!

haks, Kolego jest cały obszerny topic poświęcony Can Coatowi. Poczytaj trochę, a nie robisz bałagan na forum, tam są wszystkie odpowiedzi na twoje pytania.

viewtopic.php?f=144&t=18343

Tobie także bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało się umyć auto, cleaner DJ Lime Prime, potem FK 1000 Hi Temp a po wypolerowaniu wosku lekkie przetarcie Sonaxem BSD - postanowiłem, że sprawdzę czy taka "kanapka" coś zmieni w trwałości i jakości zrzucania wody. Jeśli nie to będę bogatszy o nowe doświadczenie.

 

34iIlkY.jpg

 

28nRKnw.jpg

 

FTEo6V0.jpg

 

G5YQOLZ.jpg

 

6aTZ3KX.jpg

 

slP9VPh.jpg

 

hgItTSX.jpg

 

DzLyvWC.jpg

 

6TobaW0.jpg

 

izMhR8Z.jpg

 

9RkpEVV.jpg

 

ZDPMHbW.jpg

 

hclb82T.jpg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.