Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dziś pożegnałem z CB ;) W dobie yanosika jest to kompletnie zbędne dla mnie (a używałem, nie ma co ukrywać jako antymiśka).

Heh no też tak używam ale i pytam o drogę i słucham co po trasie się dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziś pożegnałem z CB ;) W dobie yanosika jest to kompletnie zbędne dla mnie (a używałem, nie ma co ukrywać jako antymiśka).

 

Duża ilość fałszywych komunikatów sukcesywnie zniechęca mnie do korzystania z Yanosika. Używam jego jedynie jako info o fotoradarach w momencie kiedy lecę zupełnie nieznaną dla mnie trasą. Dlatego jestem wciąż wierny CB, na którym w sumie nigdy się nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem już patrzeć na licznik w swoim aucie. Szybka decyzja o demontażu i zabieram się do roboty :)

 

YepWGob.jpg

nSeV3bC.jpg

vENivb4.jpg

DWVvIAz.jpg

GH2rdU2.jpg

8V6Rypx.jpg

 

Nie wyszło idealnie ale jestem zadowolony z odświeżenia :)

 

menzerna 400 i 2500 + biały i pomarańczowy Flexi na rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :P Moja kobieta się ze mnie śmiała jak nad nim siedziałem bo "przecież jest dobrze a Ty kombinujesz" a dzisiaj jak jechaliśmy to mówi "nie no teraz to wygląda jakby szybki nie było na liczniku" :P

 

Dzisiaj fura dostała aktywną pianą + spłukanie na bezdotyku i szybkie mycie felg. Muszę się sprężyć i poszukać jakiegoś garażu na weekend bo nie mogę już patrzeć na te roje swirli na całym aucie a szczególnie na masce. Lakier ciągle pozostaje w stanie "po lakierniku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.