Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

na Fusso Coat po myciu zawsze leciał - miks FK425+BSD i raz, w sumie 2 dni temu DG#951 - to juz sam do końca nie wiem co tu kropelkuje :P

 

chciaz po DG#95 wyjątkowo ładnie wyglądał...

 

jak auto brudne - to zmycie woda pod ciśnieniem..krople do polowy auta dół..standardowo nie kropelkuje...ale też najbardziej uwalony i zapchany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mogło by się wydawać głupie pytanie ale początki czasem bywają trudne.

Czym Zmywacie wypędzelkowane APC po czyszczeniu elementów w komorze silnika?

Domyślam się, że normalny strumień wody z węża a tym bardziej z myjki odpada więc co w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mogło by się wydawać głupie pytanie ale początki czasem bywają trudne.

Czym Zmywacie wypędzelkowane APC po czyszczeniu elementów w komorze silnika?

Domyślam się, że normalny strumień wody z węża a tym bardziej z myjki odpada więc co w takim razie?

 

Proponuję wiadro wody i fibrę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie za silniki,ze wodą z węża sie boicie? :)

Jakoś ludzie leją wode po silnikach ferrari,lambo itp i nic się nie dzieje.

Ja równiez nie miałem nigdy takiego problemu-no i chociaż można wszystko spłukać i apc nie zostaje zaschnięte gdzieś w zakamarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś zabierał się za takie praktyki z wodą bieżącą (nie żebym rekomendował, u mnie opryskiwacz, APC, fibry i pędzelki), to proponuję zdjąć osłony spod silnika - bywa na nich wygłuszenie, które zwykle nie dostaje tyle wody za jednym zamachem :)

Poza tym w autach kosztujących extra$$$ elementy są zwykle "ciut lepiej" zabezpieczone, niż np. alternator w Fiacie Siena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak coś sie sypie od kilku kropel wody to znaczy,ze już było zepsute.

Poza tym tanie syfy jak fiat siena itp nie mają pełnego ekranu pod silnik i tak czy siak woda z drogi leci na spód silnika,instalacje itp.

Moim zdaniem nie ma co przesadzać-osłonić folią komputery,kopułki(jak ktoś ma) i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być na rzeczy,że mógł mieć nieszczelną obudowę.Nie chce się tutaj z nikim sprzeczać,ale jeśli są jakieś problemy z silnikiem czy osprzętem po opłukaniu wodą to jest to jedynie wina jakichs uszkodzeń i tyle.

Dla pewności można można zabezpieczyć komputer i kopułki (jeśli ktoś posiada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.