Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To właśnie link podałem wyżej.

A zamieszanie z Kochem, nazwami i pomyłkami jest omawiane w tym temacie właśnie: viewtopic.php?f=220&t=8145&p=625915&sid=e6d97ce19ab1d30a538403683fe3551c#p625915

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pasty Menzerny FG500/PF2500/SF4000. Ostatnio wpadl mi w rece UC i zastanawiam sie czy go zostawic, na jakim poziomie sciernym w porownaniu do past Menzerny on jest? Czy maszynowo pozostawia holsy? Czy przy np szybkim odswiezaniu warto go uzyc przed clenearem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pasty Menzerny FG500/PF2500/SF4000. Ostatnio wpadl mi w rece UC i zastanawiam sie czy go zostawic, na jakim poziomie sciernym w porownaniu do past Menzerny on jest? Czy maszynowo pozostawia holsy? Czy przy np szybkim odswiezaniu warto go uzyc przed clenearem?

 

Porównałbym ją do PF2500, nieraz widziałem jak na rotacji pozostawiała mały bałagan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Translatorem przetłumaczyłem, niewiele z tego wynika.

Mamy PS - Plast star z silikonem, PSS - bez silikonu i PS9 - z silikonem i woskiem?

Na jakimś niemieckim forum wyczytałem że PS jest najtrwalszy. Szukam czegoś do plastików pod maską i pod autem, i nie wiem na co się zdecydować (szukam najtrwalszego produktu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxylina schodzi tar glue removerem, i tym samym radził bym spróbowac. Moje pytanie jak to jest z ceramiką, dokładniej z gyeon-em. Mamy wersje tak powiem zwykła do lakieru i wersje trim do tworzyw sztucznych, rozumiem , że do tworzyw sztucznych to np nie polakierowane lusterka jakies listwy itp, bo jak zderzak przedni jest z plastiku ale polakierowany to normalnie używamy podstawowego produktu, dobrze rozumiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyglinkowaniu, ipa jest położony Fusso Coat 12 Months Wax Dark - po kazdym myciu QD i raz DG#951 - wosk położy mieisac temu, ale po polozeniu po godzinie od wystwienia z garażu padało, i w miesiac zrobilem 2,5 tyś km, myty 4 razy

Czy polozyć już drugą wartwę Fusso Coat 12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.