Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chat pytałem ostatnio w serwisie ile wymiana wyświetlacza w S4 to 600pln usłyszałem, ja mam tylko lekko szkiełko pekniete bo babcia na nim siadła w święta, także póki nie pęka dalej nie ruszam

 

W moim są jakieś wewnętrzne mikropękniecia, z przodu szkiełko nawet nie poszło, ale wymienia się cały zintegrowany panel z przodu, stąd rzeczywiście taka cena. Telefon firmowy, wiec myślę, że go wymienią. Jakiegoś trupa mam w zastępstwo, ale nie smartfona, a mobilny dostęp do neta jest mi niezbędny w mojej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, szwagier siedzi (jeszcze, bo niemiec ich powoli wykańcza)w mobile phone biznesie i twierdzi że tak kruchego wyświetlacza jak w 4S to nie pamięta. Masa tego pęka przy delikatnym nawet upadku. Bumpery czy case'y nie pomagaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat pytałem ostatnio w serwisie ile wymiana wyświetlacza w S4 to 600pln usłyszałem, ja mam tylko lekko szkiełko pekniete bo babcia na nim siadła w święta, także póki nie pęka dalej nie ruszam

Wymiana wyświetlacza w Lumii 930 to prawie 900zł... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego polecam zakup szkla hartowanego na wyswietlacz;)
Mi uratowało ostatnio wyświetlacz.

 

Sam byłem w szoku - telefon (S4 mini żony) został zrzucony ze stołu przez dziecko. Patrze - wyświetlacz pęknięty. Przyglądam się, dotykam i okazuje się, że pękło to coś hartowane, co naklejałem. Wymieniłem naklejkę na nową i wszystko cacy.

 

Jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko myje sobie auto, wycieram, myję szyby i na koniec Brillance na opony... Jakie było moje zdziwienie, podczas nakładania go na jedną oponę jak zaczął mi haczyć aplikator :zly: Okazało się, że zaczął mi wyłazić drut z opony (zestaw był teraz drugi sezon na aucie) :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego polecam zakup szkla hartowanego na wyswietlacz;)

w lumii naklejenie takiego czegoś będzie problemem bo ekran ma ścięte krawędzie na brzegach :dontknow:

poza tym szlak trafił sam wyświetlacz, a gorillaglass została nie naruszona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło hartowane kosztuje około 15zł na alle... z wysyłką. Ale warto, mniej się brudzi ekran, wystarczy włożyć w kieszeń, wyciągnąć telefon i ekran czysty. No i przede wszystkim chroni ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.