Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

POLSKA CUDOWNY KRAJ!!!!! - Kradną Ci/ gubisz portfel z wszystkimi dokumentami (prawo jazdy, dowód osobisty, książeczka wojskowa, dowody rejestracyjne w tym auta firmowego, karty bankomatowe) które umożliwiają nieproszonemu nabywcy szereg mozliwosci.... Idziesz na najbliższy komisariat zgłosić owy fakt, aby chociaż to odnotowali ( bo o sprawdzeniu monitoringu w hipermarkecie czy też "szukaniu" nie wspomnę, ale na to nawet nie liczyłem) w razie wzięcia nieproszonego kredytu na swoje nazwisko, zostajesz odesłany z kwitkiem, nawet nie muszą tego odnotować!!! Ale jak jakaś zonka wysoko postawionego Policjanta zgubi pierścionek na basenie, to potrafią postawić pół miasta ma nogi, aby go szukać!!! Paranoja !!!

 

Dziewczyna zgubiła 8 lat temu i nie zrobili notatki policyjnej nawet, bo nie wdziała sprawcy. Po 8 latach ktoś zaczął korzystać z jej dowodu osobistego i dostała już 10 mandatów z KZK GOP za jazdę bez biletu.;) Dlatego na Twoim miejscu walczyłbym o notatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Playu place 79 i mam rozmowy do wszystkich za darmo i sms i mms też...

Ja teraz przeszedłem z Play do Orange i przy abonamencie za 90zł jest za darmo do wszystkich (minuty, smsy, mmsy) i 2gb internetu plus do tego jakieś tam minuty darmowe w roamingu. O dziwo ceny telefonów były dużo atrakcyjniejsze niż w Play jakbym przedłużał umowę. Wydaje mi się ze przenosząc numer są lepsze warunki niż dla stałych klientów :/:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma w Orange jeszcze telefon stacjonarny czy neostrade to dostaje jeszcze rabat Orange Open do comiesięcznej faktury ;) Uzależniony od ilości usług. Za komórke, stacjonarny i neostrade jest chyba 15zł rabatu

 

od kwietnia 2014 r. za trzy usługi jest 20,00 zł. rabatu, to tak w gwoli ścisłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza to, że w nowym pakiecie mam płatne rozmowy na stacjonarne i to 29 groszy za minutę, fakt dużo z tego nie korzystam, ale coś tam zawsze się nazbiera, ale z drugiej strony nie na 10 zł - bo za 10 zł można sobie wykupić nielimitowane na stacjonarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie plus tez zawsze mega wkurzal, ale teraz przeszedłem na plusha na kartę i dla mnie bardzo spoko oferta. Doładowuje za 30, w tym 15zl mi zabierają na darmowe smsy i mmsy do wszystkich sieci i 2gb neta. Rozmowy po 19gr, a że dużo nie gadam to w 30zl na niestacjonarne się zamykam :-) z takim pakietem internetu to nie wiem czy można dostać lepszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem kto "projektował" nowe taryfy w Plusie,bo:

- nie ma w nich MMS-ów, tylko dodatkowo płatne

- nie ma rozmów na stacjonarne, albo wykupisz dodatkowy pakiet albo bulisz osobno

- w taryfie za 70zeta jest tylko 550Mb netu - taki limit to wciągam w tydzień, a gdzie reszta...

w Plusie jestem od 15lat a na przedłużenie umowy dostaję gorsze oferty niż nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie plus tez zawsze mega wkurzal, ale teraz przeszedłem na plusha na kartę i dla mnie bardzo spoko oferta. Doładowuje za 30, w tym 15zl mi zabierają na darmowe smsy i mmsy do wszystkich sieci i 2gb neta. Rozmowy po 19gr, a że dużo nie gadam to w 30zl na niestacjonarne się zamykam :-) z takim pakietem internetu to nie wiem czy można dostać lepszą ofertę

Można w Virgin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac

niestety w plusie mają gdzieś obecnych klientów. Ostatnio jak mi się kończyła umowa to też wydzwaniali non stop, ale stwierdziłem, że wezmę ich na przetrzymanie i zobaczę co zrobią. O temacie zapomniałem, a jak o kilku miesiacach zaptałem o ofertę dla mnie to sie okazało, że umowa mi się skończyła i jadę na starych warunkach z miesiąca na miesiąc. W końcu sam zmieniłem u nich i mam wszystko za darmo oprócz mms za 49 w tym 0.5 neta, mnie to akurat wystarcza. Żona ma taryfe taką sama taryfe tyle, że dla firm i ma mms też gratis.

Teraz ojcu dokładnie po roku od przedłużenia mojej umowy zaproponowali dokladnie te same warunki co ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus się cofa w swoich ofertach abonamentowych do czasow gdzie był drogi abonament i za wszystko płaciło się ekstra...

Tłumaczenie, że wycofali mms-y z pakietów " bo ludzie mało ich wysyłają" jest śmieszne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.