Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

IPA została w garażu, jako że to alkohol to nie zamarzła. Woda destylowana to kamień :D. Oprócz tych 2 rzeczy, sprzętu do polerowania i pasty o której zapomniałem wszystko inne jest w ciepłym garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić zakup oryginalnej dwumasy w BMW. Legenda miejska mówi, że OE robi Corteco, który jest dużo tańszy od oryginału ale to nie jest to samo co OE. Po kilku-kilkunastu tysiącach km znowu jest jak przed naprawą. Nie mówię o dwumasach za 200-300 zł. gdzie są to pieniądze wyrzucone na śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj dwumas zaczął szukać wiec zawiozlem auto do mechanika i zamówiłem w ic nowy dwumas i sprzęgło. Miał przyjść wczoraj później przesunięto na dzisiaj i jeszcze go nie ma i nie wiadomo czy jutro będzie :( do tego ostatnio wymieniali mi wiązkę pdc i mechanik jak rozbieral wczoraj tą skrzynie to znalazł starą wiązkę wyrzucona pod maską między chlodnicami a paskami:/ nie musze pisać czego można dostać...

 

http://7er.pl/showthread.php/38200-Hist ... e-BMW-quot

 

:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogolnie wkurza slabo zaczęty styczeń, cale dnie prawie siedze na necie i zadnego konkretnego auta w "dobrej" cenie znależć nie mozna. A jak coś sie pojawi to po 3 minutach juz zaklepane...chyba czas sie d rajchu wybrac w tym roku i tam szukac szcześcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre ogolnie siedze w autach do 10 tys, konkretnej marki nie mam okreslonej ale omijam vw-ejow bo z reguly ciezko sprzedac (duza konkurencja). Ale jak sie trafi cos drozszego to tez nie gardze;)

 

Ps, jak ktos zna jakies puniaki 2 w dobrej cenie i co najmniej ze wspomaganiem to pisac, rozwaze kazda propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie YT, a właściwie chrome i YT. Co jakiś czas coś sie pierniczy i nie mogę nic zrobić na YT. Okienko z playerem w ogóle nie reaguje! Nie mogę ani przewinąć filmu ani dać głośniej, po prostu nic, zero reakcji. Czasami jeden, dwa filmiki się normalnie otworzą a później dalej cyrk. Denerwuje mnie to na maksa, tym bardziej że Ad blocka wyłączyłem na YT, czyściłem cookies, cache i nic :(

Do tego na forum też mi się filmy nie wyświetlają jak ktoś zamieści, nawet ich wcale nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.