Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjechałem wczoraj z firmy http://darkglass.pl/ po poprawce przyciemniania szyb (dość nieudanej niestety). Trzeszczał mi boczek. Dziś w planach miałem i tak go ściągnąć, bo chciałem zamontować moduł składanych lusterek. Otwieram i co się ukazuje moim oczom? Na 8 spinek zostało 6 z czego 5 było połamanych, ale ponieważ nie da się na połamanych zamknąć boczków to po chamsku ich łebki zostały obcięte! Ponadto widać nieudane próby wyjęcia owych spinek... śrubokrętem przez co wszystko dookoła zostało porysowane. W trakcie rozmowy telefonicznej właściciel bezczelnie wszystkiego się wyparł, nazwał moje zarzuty teorią i ogólnie dał do zrozumienia, że mogę mu skoczyć. Samochód mam od nowości, więc jestem absolutnie pewien, że to partactwo dosięgło mojej Mazdy w Chorzowie.

 

20140619_103127m8.jpg

 

20140619_103149m8.jpg

 

20140619_103210m8.jpg

 

20140619_103230m8.jpg

 

Zrobiłem już zaprawki w porysowanych miejscach. Jutro wybieram się do ASO po spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, myślę, że moje posty albo błyskawicznie zniknęłyby albo spotkałaby mnie próba dyskredytacji w oczach innych użytkowników fb. Po tonie, z którym spotkałem się przez telefon nie spodziewałbym się niczego innego. Zuchwałe partactwo, za które jeszcze zapłaciłem. Przykro, że w takim przypadku musiałbym usilnie udowadniać swoją rację kiedy do prawdy ją mam...

 

Zdjęcia już poprawiam, faktycznie mają 900 a nie 800 pikseli, przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek6 miałem okazje całkiem niedawno podstawić i odebrać auto po obklejaniu folią reklamową na całym aucie, nie będę pisał jakie bo może będę zmuszony tam się jeszcze pokazać choć wątpię że firma która zlecała obklejanie będzie chciała jeszcze skorzystać z firmy www.darkglass.pl po dokładnym przyjrzeniu się mega dużo niedociągnięć przy oklejaniu auta. Zakończenia folii na każdym elemencie bardzo niechlujnie zakończone, bardziej postrzępione niż równo wycięte. Folia nie podoklejana na krawędziach zwisająca folia na dolnych rantach drzwi, pod listwami nawet nie wspomnę jakie fale dunaju, dużo bąbli, na błotniku coś nie wyszło i zrobił wstawkę z innego kawałka. Aż żałuję że nie porobiłem fotek bo byście byli mega zaskoczeni jak tak można spier......ić auto. Oglądałem auto właściciela biała alfa w kombi obklejona folią białą perłą i wyszło to naprawdę fajnie, pewnie dlatego że to dla niego reklama to się postarał. Nie wróże mu przyszłości jeśli tak będzie partaczył robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy mojego domu znajduje się taki handlowy ryneczek. Od niemalże 20lat sprzedaje się tu warzywka, chińskie trampki i 'świeżutkie' rybki. Środy i soboty to dni handlowe kiedy przyjeżdżają tu ludzie z pobliskich wsi na 'ekologiczne' zakupy.

 

Ludzie co tu się kur.. wyrabia. Kabaret, filmików na YT miałbym pewnie więcej od znanych Vlogerów i zarabiał na tym niezłe kokosy gdybym filmował i publikował to baranowo które tutaj się zjeżdża. Zastawianie bramy wyjazdowej mnie i sąsiadom to w sumie norma i nikt się już o to tutaj nawet nie wkur..a.

 

Wygląda to mniej więcej jak zjazd fanów Skody Felicja, VW Golf II, Cinquecento i 126p.

Fakt, że niektóre sztuki widać jeżdżone tylko do kościoła bo naprawdę szczena opada. :shock:

 

Moja ulica ma jakieś 150m długości i 6 szerokości, niejednokrotnie zdarzał się kierowca ( zazwyczaj po 65 roku życia ) który na kilka/kilkanaście razy próbował 'zaparkować' i np. uderzył w płot, latarnię czy kogoś innego. Sprzęgieł ile się tu spaliło... :kox:

 

Żeby było ciekawiej to miasto wybudowało parking położony 100m od targowiska na 400 samochodów, ale wiadomo za daleko żeby podejść więc lepiej zastawić mi ulicę bo do przejścia jest tylko połowa w/w dystansu.

 

Mam nadzieję, że jeszcze parę Biedronek i Lidlów i się ten rynek wykrwawi i będzie spokój. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgieł ile się tu spaliło...

 

Manewrowanie na odcince też pewnie się zdarza :mrgreen: Uwielbiam te klimaty, wszędzie coś takiego jest, np bardzo mocnym graczem jest targ w Sochaczewie :evil:

 

Oj baardzo często. :lol:

 

Szkoda mi z jednej strony tych ludzi, ale sami sobie robią krzywde. Mając taki zaawansowany wiek trzeba ocenić czy jeszcze człowiek się nadaje do kierowania pojazdem.

Może te okresowe badania dla kierowców to jest jakieś wyjście..

 

Ale jeżeli ktoś chce kupić sobie jakiegoś 'klasyka' w dobrym stanie to jest to idealne miejsce na polowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł84Katowice, dzięki za opinię, najwidoczniej takie niedoróbki w http://darkglass.pl/ to standard. Myślę, że niejeden klient zaglądając w swój boczek tak jak ja to zrobiłem mocno by się zdenerwował. W środę będę miał trochę czasu to otworzę pozostałe. Ten trzeszczący od strony kierowcy już zrobiłem. Szkoda tylko, że zapłaciłem za usługę i teraz muszę tracić czas na poprawki i pieniądze na nowe spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich fachowców trzeba piętnować żeby nie czuli się bezkarni i nie nabijali w butelkę innych, w sumie ta firma powinna potraktować Twoje zgłoszenie jako reklamacja i ewentualna poprawka a nie jako totalna olewka, warto by to było zgłosić do miejskiego rzecznika praw konsumentów może akurat cos by na to poradzil :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeszcze parę Biedronek i Lidlów i się ten rynek wykrwawi i będzie spokój. :evil:

 

Niestety nic nie zdziałają. Koło mnie też jest taki ryneczek i mieszkańcy niestety nie mają gdzie zaparkować, bo klienci sobie robią u nas parking. Biedronki i inne też są na około, ale rynku nic nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mieszka koło szpitala i też miał problemy, że mu ciągle zastawiali wjazd to jego dziadek zrobił sobie miotłe z wbitym gwoździem tak, że wystawał i chodził i zamiatal podjazd a auta odjeżdżały po zmianie koła dopiero. Udało się oduczyć matołów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z ludźmi nie wygrasz, nawet już się nie denerwuję a bardziej śmieję.

Bo ile razy można słyszeć tekst w stylu "ja za 15 minut wracam", "to Pan nie wyjedzie?!?!" - i żeby było śmieszniej to w większości kobiety mają burzące, facet chyba wie, że może zarobić w baniak jak będzie pyskował. Jedna damulka wybitnie mnie wkurzyła to nakleiłem jej 24 karne kutasy na przednią szybę. I to takie które naprawdę ciężko zedrzeć. :song:

 

Darła je od 12 do 14 przy udziale męża który przyjechał z jakimś rozpuszczalnikiem i... szpachelką, więc szyba pewnie ładnie dośmigana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że nikt z okolicy nie potrafi mi zmienić języka w navi BMW CIC z dyskiem twardym w jakiejś normalnej kasie.. Jeden gość z Rzeszowa z szeroko reklamowanej firmy tym się zajmującej ewidentnie boi się lub nie umie tego zrobić, a ja znowu nie chce żeby się uczył na moim aucie.. Inni spece z Krakowa wołają 1000zł .. no kurde to tylko upgrade oprogramowania i rozumiem cenę na poziomie 400-500 ale 1000 zł... Masakra jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten slogan akurat nie jest zbyt adekwatny do rzeczywistości. Miałem poprzednie przez 10 lat i nie było wydatków, tu chce zmienić jezyk na PL żeby ojciec też ogarniał i denerwuje mnie takie bezpodstawne zdzieranie z ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no kurde to tylko upgrade oprogramowania i rozumiem cenę na poziomie 400-500 ale 1000 zł...

 

Widocznie to nie jest takie proste, i ten kto umie się ceni. Ja drukarni papieru oczywiście nie mam, ale szanuję dobrych fachowców, którzy za solidną robotę chcą uczciwie zarobić 8-)

Osobny temat to poprawka po "tańszych" u "droższego", albo w ASO jak obaj coś upalą... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanuję dobrych fachowców, którzy za solidną robotę chcą uczciwie zarobić

 

Ja też, tylko nie rozumiem skąd 100% rozbieżność w cenie w 2 różnych zakładach :/ No nic pewnie trzeba będzie odżałować bo sam póki co jeszcze tego nie umiem zrobić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.