Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam firmę APP z Jaworzna :thumbdown:

Nabili mi 200g za dużo czynnika do klimy -,- i klima się załączała i wyłączała.

Znajomy na Fiacie dzwoni i mówi, wiesz czemu się tak działo? nabili Ci ponad 200g czynnika za dużo i Ci lekko klimę zapchało :(

Temat już ogarnięty i wszystko działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza to, że mam dojazd do pracy nawet nie po piasku tylko drobniutkim pyle który natychmiast osiada na całym samochodzie i ZAWSZE na 2 dzień po umyciu nie że pada mocno i dość długą chwilę, co by więkoszość tego pyłu spłukała to pokropi przez 5min, spadnie 10 kropek i samochód wygląda gorzej niż biedronka grrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam do śmiechu nie było, jak przez wafli musiałem wyłożyć 150PLN :)

Poprzedzam pytanie, nie nie mogłem do nich się wrócić, bo było mi pilnie auto potrzebne :D Powiedzmy, że przed samym wyjazdem na 2 dni w góry mi się to przydarzyło :)

Ponadto jeszcze radio w skodzie umarło :/ udało się dorwać na przecenie najzwyklejszego Pionka MVH-160UI w Euro i temat też ogarnięty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzwyklejszego Pionka MVH-160UI w Euro i temat też ogarnięty

 

To taniutkie radio wbrew pozorom ma bardzo rozbudowane filtry HPF i LPF przez co umożliwia podpięcie głośnika niskotonowego (najlepiej 2 0hm) bez wzmacniacza , odtwarza pliki WAV (jakość CD , a nie mp3) co jest np. niemożliwością w wysokiej klasy radioodtwarzaczach np. Alpine czy Clarion :-] To całkiem fajnie grające radyjko :good:

 

Żeby nie było że OT , to wkurza mnie dzisiejsza pogoda ... leje co 15 min na przemian z słońcem , ba czasem leje w pełnym słońcu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie występują rożne sprężarki i zaryzykowali i wybrali zła w komputerku do klimy. Np w e36 325 tds też jak mi podłączali to były 2 różne możliwości do wyboru i do jednej wchodziło o 200g więcej czynnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowi z nową sprężarką wbili 60 i się zatarła

 

Z cyklu "u cioci na imieninach" 8-)

 

W samochodzie, w chłodniach i wszystkim co działa na tej zasadzie sprężarka bez gazu nie wystartuje ;) Tak samo gdy jest go za dużo, albo układ jest zapchany (zwykle osuszacz) czujnik "wysoki" też rozłącza sprężarkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, mi jeszcze ani jeden kupon nie wszedł na tych mistrzostwach :/ codziennie obstawiam trzy mecze na jednym kuponie.

najbliżej wygranej byłem w dniu, kiedy grali szwajcarzy - reszta meczy poszła po myśli, szwajcaria-grecja postawiłem remis - i tak było, do 93,5 minuty :dontknow: ostatnia akcja meczu i strzelili gola. szlag by ich.. :kox: na szczęście gram tylko dla zabawy, za b. małe kwoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy zrobiliśmy zrzutkę po 10 i obstawiamy wszystkie mecze,jak narazie jestem na 2 miejscu udało się ustrzelić 4 mecze z dokładnym wynikiem za które są 3 pkt natomiast reszta przeważnie wpada mi po 1 pkt za wytypowanie wygranej drużyny :)

Do zgarnięcia jest 200 zł więc na smarowidło by starczyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.