Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

sum, jako, że dla Ciebie grosz to nic takiego, to przelewaj mi codziennie 1gr. Ja przekaże to na cele charytatywne

Już chciałem napisać,że sknerus jesteś ale jak zobaczyłem ->

BTW zatankowałem dzisiaj za 199,99zł i nie chciałem grosza!

to odpuszczam :P:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jest prawdą, że ja jako kupujący mam mieć równo odliczoną kwotę tak samo nie jest prawdą, że sprzedawca musi mieć wydać resztę

 

I tyle w temacie.

Oczywiście komuś kto choć trochę dba o interes nie przyjdzie do głowy sypanie prawidłami w stronę klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory tylko gotówka, wiec rozumiem osoby, które nie płacą plastikiem. Nigdy się do tego nie przekonam i już. A kartę do konta musiałem wyrobić, bo inaczej nie mógłbym otworzyć, chory temat :dontknow: Leży w domu i tylko jedną obowiązkową płatność w miesiącu nią robię, potem znów do schowka :mrgreen:

 

Hajs to hajs. Rulon zawsze trzeba mieć, bo to i wygodnie, i przypadkiem gdzieś może wypaść, i ktoś może zobaczy, a i jak się okazja trafi na drodze ( ładnie ubrany Cygan, trasa szybkiego ruchu, macha gazetką, spocona rodzina w samochodzie stojącym na awaryjnych ) to warto skorzystać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotówka zawsze, chociaż ostatnio w biedronce już można kartą.... :kox:

 

W sumie to z karty tylko wybieram :|

 

Co nie zmienia faktu, że najpierw grosz vs grosz - > kasjer, klient, -> gotówka czy karta, to k.wa a następnym odcinku blaszaki czy papiery, potem portfel czy torebka a skończy się na kura czy jajko :idea:

 

Ile można :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter, dasz radę, ja na C trzy razy podchodziłem :P Za pierwszym razem na teorii zabrakło mi 1pkt, za drugim razem teoria poszła, ale na placu przy cofaniu zatrzymałem się 10cm za wcześnie i d.., dopiero za trzecim poszło :D Za to we wtorek miałem na C+E i poszło za pierwszym razem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co to jest za świat? Kupuję od "pewnych" allegrowiczów dwie rzeczy do nowego auta. Jeden wysyła mi silniczek czyli to co potrzebuję ale od zupełnie innego modelu auta a drugi po niespełna trzech tygodniach po moich kilkunastu interwencjach stwierdza, że nie ma tej części bo chłopacy sprzedali poza allegro. Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dlatego ja się staram unikać zakupów na allegro.

A jak się już przyzwyczaiłem do super obsługi w sklepach z naszego forum, to już w ogóle :)

 

Też kiedyś kupowałem pewną część i allegrowicz miał 2 negatywy sprzed miesiąca, że pomylił uchwyt na rurkę, z uchwytem na kształtownik. Myślę, że skoro minął miesiąc, dostał negatywy, to się ogarnie i będzie uważał co pakuje... A gdzie tam - oczywiście musiałem odsyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś wkurzyła klientka w pracy, już po kilku zamienionych zdaniach wiedziałem ze będą jakieś jaja, ciągle mi przerywała i nie dawała dojść do sedna sprawy, przyszła po pewna poradę prawna więc jej tłumaczę, w pewnym momencie sięgnąłem po kodeks cywilny żeby być w 100% pewny a ona do mnie z takim tekstem "ze idzie do kogoś kto się na prawdę zna i nie ma książek", odpowiedziałem jej ze to może się w takim razie kogoś na ulicy spytać, na to ona mi odpowiedziała ze dobrze bo nie ma książek,

kufa mać, ludzie to są na prawdę poje......... :wallbash::zly::dontknow:

nie na darmo znajomy mojego szefa mówił ze "klient to twój największy wróg", ale miał w 100% rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, Przepraszam Pana bardzo, następnym razem się poprawie. Najprawdopodobniej będę musiał powiększyć swoja kolekcje książek o słownik języka polskiego i słownik interpunkcyjny etc.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wolna sobota od miesiąca, auto nie myte ręcznie od miesiąca. Miało być woskowanie, dressingi itd a tu przyjechali majstry do zmiany dachu na domu. Nawet nie mam gdzie samochodu postawić a co dopiero o umyciu mowa :zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.