Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Moj george lekko nie ma używam go do różnych ciężkich prac Nie koniecznie związanych z detailingiem . Stoi brudny i nie zadbany ale działa jak szalony nigdy nie zawiódł. 

Coś chyba ostatnio masz pecha :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marros napisał:

Czyli do podatku drogowego, który już jest w cenie benzyny dołożą kolejny podatek. Świetnie...

nie dodadzą kolejny podatek, tylko podniosą obecny ;)

jeśli to faktycznie w całości pójdzie na drogi to jestem w stanie to zrozumieć i zaakceptować, ale boje się że będzie inaczej i lepszych dróg za to nie będziemy mieli :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawet podniesienie, to naprawdę przesada, OC w ciągu roku poszło kilkadziesiąt procent do góry, teraz podwyżka cen paliw, niech może zamiast wiecznie wyciągać od kierowców, to sami zacisną pasa(wiem nie realne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z Waxparadise z wysyłką paczkomatem. Telefon z inpostu i info, że paczka mokra...jeden z dwóch 562ml duragloss 203 popłynął. Przepakowali, protokół sporządzili i kilka godzin później odebrałem oba z paczkomatu. Atomizer dokręcony, ale wyskoczył z jednego zatrzasku i wystarczyło. Jak narazie winnego brak zostałem z pusta butelką. W Waxparadise za wysyłkę paczkomatem nie odpowiadają. Ponoć w inpoście zrobili jakieś foty, także poczekam, ale pewnie to nic nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co wkurzyło co jestem smutny. 

Sprzedałem Mondeo , łezka się kręci na samą myśl. 

Przez prawie 3 lata po kochałem ten samochód. Nawet żona która nie przywiązuje wagi do aut też twierdziła że ciężka decyzja.

Na szczęście już się pocieszyłem nowym zakupem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Pajko napisał:

Sprzedałem Mondeo

jak mogłeś ?? teraz ktos go zajedzie  :( a taki był ładny amerykański

 

3 minuty temu, Pajko napisał:

Na szczęście już się pocieszyłem nowym zakupem

Pokazuj :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecna jedno zdjęcie . 

Trochę czasu muszę poświęcić żeby auto było zrobione tak jak lubię . 

Mechanicznie igła - nie całe 80 k mil ( około 128 000 km ) , rok 1999 . W luty 2016 przypłyną z Japonii . Zero rdzy itp . Do pomalowania mam zderzak ( ktoś nie potrafił jeździć z tak niskim body-kit'em ) Maskę bo komuś się śrubokręt omsknał i kawałek dachu . 

Najwięcej prac to wnętrze , ale kosmetyka - smród i syf ale na szczęście wszystko kompletne i działające . 

Dobra rozpisałem się - no to pyk ! 

chevy.jpg.12c6c51f01822ddcdb89f39c5dec9cc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pajko napisał:

Dobra rozpisałem się - no to pyk ! 

:shock: spodziewałem się czegoś pokroju galaxy a tu wylatujesz z takim wynalazkiem :good:

Co siedzi pod maską? 

Rozumiem że auto będzie też swojego rodzaju wizytówką/reklamą DM? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 małe auto do miasta już mamy , a Mondeo było za małe do moich potrzeb . Cholernie ciężko było mi się z nim rozstać . 

Ale tak auto też będzie wykorzystywane do celów reklamowych , nie tylko DM bo prowadzę jeszcze inną działalność . 

Pod maską siedzi 4,3 V6 Vortec , tyle żę wersja japońska z mocą w okolicach 165 koni , więc nie wiele ale wystarczy naprawdę wystarczy . 

Z racji że z żoną lubimy podróżować po Europie to jest to wersja tkz Salonka z kanapami tv itp . A zawszę mogę wyciągnąć kanapę i mam dostawczaka . 

 

@Michał126 jest zarejestrowany , w jaki sposób nie wiem aczkolwiek czytałem , że jest to możliwe . Ja z racji braku homologacji na wydech i światła też pociągnę "zółtki" choć mogłbym wrócić do zwykłych blach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.