Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Masakra teraz z OC, ciekawe ile mi w Lipcu powiedzą, znajomi w tym roku co płacili to 100-150 zł więcej niż rok temu.

Byłem dzisiaj z kumplem po OC, wiek 25 lat pierwsze auto, laguna 1.8 i cena ubezpieczenia 2000zł.

 

 

Najlepsze wyjście - od małego (powiedzmy od 14 roku życia) jakiś udział 1/10 w niejeżdżonej przyczepie lub motorowerze przy kat. AM. Dozbiera się do 60% zniżek, a przy dobrych wiatrach przy pierwszym aucie nie będzie zwyżki za wiek.

Swoją drogą, OC musi kosztować. Takie są realia przy tej ilości spraw o odszkodowanie, to się musi bilansować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra teraz z OC, ciekawe ile mi w Lipcu powiedzą, znajomi w tym roku co płacili to 100-150 zł więcej niż rok temu.

Byłem dzisiaj z kumplem po OC, wiek 25 lat pierwsze auto, laguna 1.8 i cena ubezpieczenia 2000zł.

 

 

Najlepsze wyjście - od małego (powiedzmy od 14 roku życia) jakiś udział 1/10 w niejeżdżonej przyczepie lub motorowerze przy kat. AM. Dozbiera się do 60% zniżek, a przy dobrych wiatrach przy pierwszym aucie nie będzie zwyżki za wiek.

Swoją drogą, OC musi kosztować. Takie są realia przy tej ilości spraw o odszkodowanie, to się musi bilansować.

Ja miałem niebywałe szczęście. W 2012 lub 2013 roku PZU zmieniało system informatyczny. Miałem wtedy 10% zniżki i 25% zwyżki za wiek. Ale system przypisał mi zniżkę mojego ojca, z którym mam motorower i motocykl. I od wtedy ja sam mam 60% zniżki na OC. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wyjście - od małego (powiedzmy od 14 roku życia) jakiś udział 1/10 w niejeżdżonej przyczepie lub motorowerze przy kat. AM. Dozbiera się do 60% zniżek, a przy dobrych wiatrach przy pierwszym aucie nie będzie zwyżki za wiek.

Swoją drogą, OC musi kosztować. Takie są realia przy tej ilości spraw o odszkodowanie, to się musi bilansować.

 

Dokładnie tak. W wieku 15 lat kupiłem skuter i byłem dopisany do OC jako współwłaściciel. Teraz (mam 22 lata) w przypadku kontynuacji polisy wyliczono mi składkę w wysokości 750 PLN za golfa IV 1.9 TDI, więc całkiem przyzwoicie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz (mam 22 lata) w przypadku kontynuacji polisy wyliczono mi składkę w wysokości 750 PLN za golfa IV 1.9 TDI, więc całkiem przyzwoicie :good:

 

Jakaś mordercza stawka...

 

500 zł z groszami za diesela 1.9, przy pełnej zniżce - jedno OC żony na koniec marca, drugie moje na początek maja. Oba kontynuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś mordercza stawka...

 

500 zł z groszami za diesela 1.9, przy pełnej zniżce - jedno OC żony na koniec marca, drugie moje na początek maja. Oba kontynuacja.

 

Auto mam ubezpieczone tylko na siebie i mam zwyżkę za wiek. Stawka wydaje się być jedną z lepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

714236 na maxa pełno mazów i holsow

 

 

To TY ewidentnie coś źle robisz, bo ten produkt jest przecież super-hiper! ;)

Efekt ok.Po godzinie stania w słońcu ponowne docieranie pomoglo

Bo to taki Polski Zymol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.